Valmieras Ziņas

Naktī nedaudz pastiprināsies sals, vietām īslaicīgi snigs

Svētdien līdz ar saulrietu Latvijā pazeminās gaisa temperatūra, naktī uz pirmdienu tā noslīdēs līdz -1..-9 grādiem, prognozē sinoptiķi.

Mākoņu daudzums tuvākajā diennaktī būs mainīgs, vietām īslaicīgi snigs, piekrastē arī līs. Naktī un no rīta dažviet gaidāma migla un sarma. Galvenokārt pūtīs lēns rietumu vējš.

Dienā gaiss iesils līdz -2..+3 grādiem, pretvēja piekrastē – līdz +5 grādiem.

Rīgā tuvākajā diennaktī brīžiem gaidāms sniegs, iespējams arī lietus, naktī – migla. Gaisa temperatūra būs nedaudz zem nulles, bet dienā tā sasniegs +2 grādus.

Ceļi daudzviet apledojuši.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē, aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties personāla vadības speciālistu/i Uzņēmums piedāvā Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Darba apraksts Personāla atlases procesa organizēšana un nodrošināšana Ikdienas situāciju precīza un punktuāla risināšana Aktīva kandidātu meklēšana un uzrunāšana Brigāžu darba koordinēšana, grafiku sastādīšana Rezultātu analīze Priekšlikumu sagatavošana Prasības kandidātiem Pieredze un procesu izpratne vispārējā būvniecībā Labas datora prasmes Labas komunikācijas prasmes, kas vērstas uz sadarbību Spēja ātri reaģēt uz situācijas izmaiņām Sistemātiskums, labas plānošanas, koordinēšanas prasmes Orientācija uz rezultātu. Darba laiks: Pilna slodze Darba vieta: Stacijas laukums 7, Valmiera Darba alga no EUR 1500,00 (bruto) Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Personāla vadības specialists/e” uz e-pastu: personals@bazalts.lv līdz 2019. gada 18. septembrim! Profesija: PERSONĀLA ATLASES SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-18 Kontaktpersona: Ingūna Sāre Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri