Valmieras Ziņas

MVU atbalsta programmā iesniegtas 20 projektu idejas

30.jūnijā noslēdzās pieteikumu iesniegšana MVU stiprināšanas atbalsta programmā. Programmas konkursu organizē Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar biedrību “Valmieras Attīstības aģentūra” ar mērķi mazināt Covid-19 krīzes izraisīto negatīvo ietekmi Valmieras pilsētas mazo un vidējo uzņēmumu vidū, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Attīstības aģentūras uzņēmējdarbības vides attīstības vadītāja Baiba Zvejniece.

Konkursā iesniegtas 20 projektu idejas ar kopējo projektu summu 40 173,82 eiro, no tiem 38 400,98 eiro pieprasīti kā atbalsta summa. Projektu pieteikumi pārstāvēti no daudzpusīgām uzņēmējdarbības nozarēm – no dažādu produktu ražošanas, bērnu un pieaugušo interešu izglītības, zobārstniecības, rotaslietu tirdzniecības, taksometru un  tūrisma pakalpojumiem līdz pat metālapstrādei, ģeogrāfiskās informācijas sistēmu uzturēšanai u.c.

Projektu ietvaros uzņēmēji plānojuši veikt aktivitātes, kas galvenokārt saistītas ar digitāliem un attālinātas pieejas risinājumiem, tādējādi nodrošinot uzņēmumu atpazīstamības veicināšanu un/vai pakalpojumu paplašināšanu. Mājaslapu izveide un attīstīšana, mārketinga un reklāmas kampaņu īstenošana, attālinātu mācību programmu bērniem un pieaugušajiem nodrošināšana, kā arī attālinātā darba pilnveide, jaunu pakalpojumu izstrāde ir daļa no plānotajiem pasākumiem.

Lēmumu par atbalstāmajiem projektiem konkursa vērtēšanas komisija plāno pieņemt jau nākamajā nedēļā. Rezultātus ceram paziņot līdz jūlija vidum, pēc tam uzsākot līgumu slēgšanas procesu ar uzņēmējiem.

Konkursa kopējais finansējums ir 30 000 eiro un to nodrošina Valmieras pilsētas pašvaldība. Viena projekta minimālais atbalsta apjoms nav noteikts, bet maksimālais atbalsta apjoms ir 2 000 eiro. Atbalsta intensitāte programmā ir 100%, un to piešķir de minimis ietvaros.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri