Valmieras Ziņas

Muzikālo izrādi “Ansītis un Grietiņa” Valmierā izrādīs atkārtoti

Tā kā pirmoreiz, 28.janvārī muzikālā izrāde “Ansītis un Grietiņa”, ko piedāvā “Jaunais teātris”, tika izpārdota, tiek organizēta papildizrāde 15.aprīlī plkst.13 Valmieras Kultūras centrā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja biedrības izrādes dziesmu mūzikas autore un producente Laila Ilze Purmaliete.

Pēc viņas teiktā, izrādes pamatā ir brāļu Grimmu pasakas “Ansītis un Grietiņa” fabula. Libreta un dziesmu tekstu autore – Ilze Trumpe, izrādes režisors – Viesturs Roziņš, kustību konsultante un horeogrāfe – Liene Grava, savukārt scenogrāfijas un videoprocekciju veidotāja – Dace Sloka.

Bērnu lomas atveidos Katrīna Paula Dīringa un Emīls Guģis, bet pamātes lomā iejutīsies Dailes teātra aktrises Sarmīte Rubule vai Ērika Eglija un tēva lomu atveidos Latvijas Leļļu teātra aktieris Artūrs Putniņš. Raganas lomā darbosies kolorītā Sarmīte Prule, savukārt meža iemītniekus atveidos vecākie dziedātāji no vokālās grupas “Dzeguzīte” – Paula Martinsone un Ēriks Vītiņš.

Kā pastāstīja L.I.Purmaliete, izrāde ir veidota kā muzikāls trilleris bērniem ar pamācošu saturu. Tajā Ansīti un Grietiņu mežā pametīs ļaunā pamāte. Bērni nonāks raganas varā, kura tos ievilinās skaistajā saldumu namā un lutinās ar dažādiem gardumiem. Drīz vien Grietiņa sapratīs patiesos raganas nolūkus, taču Ansītis vairs nevēlēsies pamest namu, jo būs pieradis pie saldumiem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri