Valmieras Ziņas

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš darba vizītē apmeklē Valmieru

Lasīšanas laiks: < 1 min

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš šodien darba vizītē apmeklēja Valmieru. Vizīti Kariņš uzsāka topošajā Valmieras industriālajā teritorijā, pēcāk tikās ar Valmieras novada pašvaldību un izglītības iestāžu pārstāvjiem, pārrunāja uzņēmējdarbības aktualitātes ar biedrības “Valmieras uzņēmēju klubs” pārstāvjiem, kā arī apmeklēja Jāņa Daliņa stadionu.

Ministru prezidents uzsvēra Valmieras industriālo attīstību, kas ir kā stūrakmens pilsētas un novada attīstībai arī citās sfērās. ’’Valmieras novada izglītības iestādēs mācās arvien vairāk bērnu, kas ir rādītājs tam, ka cilvēki šeit vēlas dzīvot un veidot ģimenes. Tas ir apliecinājums arī izglītības kvalitātei pilsētā un visā novadā,’’ akcentēja Kariņš.

Tiekoties ar Valmieras novada pašvaldības pārstāvjiem tika pārrunāti Valmieras novada attīstības izaicinājumi.

’’Valmieras novads darbojas kā zināms magnēts,’’ pēc vizītes atklāja Krišjānis Kariņš. Ja iedzīvotājiem pieejams viss, lai šeit dzīvotu, tad būs vēlme arī strādāt, attīstīt uzņēmējdarbību.

Pozitīvi tika uzsvērta arī Jāņa Daliņa stadiona rekonstrukcija, kas pavērusi iespējas augstākā kvalitātē trenēties dažādos sporta veidos un sagatavot augstas klases sportistus, kuri konkurētspējīgi visā pasaulē.

Dienas noslēgumā ar biedrības “Valmieras uzņēmēju klubs” dalībniekiem tika pārrunāts līdzšinējais valdības darbs. Tika apspriests gan tas, kas uzņēmējdarbības sektorā no valdības puses darīts veiksmīgi, gan tas, ko vajadzētu uzlabot.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri