Valmieras Ziņas

Mazsalacā pieejams arvien plašāks sociālo pakalpojumu klāsts – durvis ver atbalsta centrs “Laiva”

Lasīšanas laiks: 2 min

Oktobra izskaņā Mazsalacā Latvijas Samariešu apvienība kopā ar Valmieras novada pašvaldības pārstāvjiem vēra durvis atbalsta centra “Laiva” grupu dzīvokļiem, dienas aprūpes centram un sociālās rehabilitācijas centram.

Atbalsta centrs “Laiva” apvieno tādus sociālos pakalpojumus kā Grupu dzīvoklis, Dienas aprūpes centrs, Sociālās rehabilitācijas centrs, kā arī Specializētā darbnīca.

Svinīgo atklāšanas pasākumu atklāja atbalsta centra kaimiņi – pirmsskolas izglītības iestādes “Dārziņš” bērni ar jauku priekšnesumu.

Atklāšanas pasākumā jaunajās Mazsalacas grupu dzīvokļa telpās piedalījās Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, Valmieras novada Sociālo lietu pārvaldes vadītāja Kaija Muceniece, Vidzemes plānošanas reģiona projekta ”Vidzeme iekļauj” Ina Miķelsone un Latvijas Samariešu apvienības pārstāvji, tostarp vadītājs Andris Bērziņš.

Gada sākumā izvērtēšanai par atbalsta centra nosaukumu tika saņemti vairāk nekā 60 priekšlikumi. Tomēr žūrijas komisija izvēlējās nosaukumu “Laiva” un, tas bijis ne bez mērķa. Atbalsta centrs atrodas Salacas krastā un kā izskanēja kāda doma atklāšanas pasākumā: “Šajā laivā var satilpt dažādi cilvēki, vairākas paaudzes un visi nonākt pie kopīga mērķa.”

Atbalsta centra sociālie pakalpojumi tiek īstenoti projekta “Vidzeme iekļauj” ietvaros ar Valmieras pašvaldības atbalstu un Eiropas Savienības finansējumu. Pakalpojumus nodrošina biedrība “Latvijas Samariešu apvienība” – jaunatklātajos grupu dzīvokļos Parka ielā 9 Mazsalacā un dienas aprūpes centrā, kā arī sociālās rehabilitācijas centrā Parka ielā 31 Mazsalacā.

“Esam gandarīti, ka varam paplašināt mūsu sociālo pakalpojumu klāstu, sniedzot atbalstu pēc iespējas vairāk cilvēkiem, kam tas ir nepieciešams. Tāpat liels prieks par veiksmīgo sadarbību, kas samariešiem izveidojusies ar Valmieras novada pašvaldību – kopā mēs varam daudz laba izdarīt,“ saka Latvijas Samariešu apvienības vadītājs Andris Bērziņš.

Samariešu apvienības vadītājs atklāj, ka Valmieras novads ir labs piemērs kā attīstīt sociālos pakalpojumus.

“Ja mēs visi kopā spējam šo buru noturēt, tad arī peldējums būs drošs un stabils.’’

Atbalsta centra “Laiva” Mazsalacas grupu dzīvokļos ir 12 istabiņas, kurās varēs dzīvot 13 cilvēki, dienas aprūpes centru Mazsalacā vienlaicīgi var apmeklēt 11 cilvēki, savukārt Mazsalacas sociālās rehabilitācijas centrā tiks nodrošinātas dažādas speciālistu konsultācijas pēc sociālo lietu pārvaldes nosūtījuma.

Ja esi precīzs un saimniecisks, mīli kārtību un spēsi veikt sadzīvisku remontu, transportlīdzekļu apkopi, tad iespējams, tieši Tevi gaidām mūsu komandā  Valsts vides dienesta (Nr. 90000017078)Administratīvā departamenta Saimniecības vadītāja amatā (viena darbinieka amata vieta uz nenoteiktu laiku)  Mēs piedāvājam:  interesantu un radošu darbu; vērtīgu pieredzi un profesionālās izaugsmes iespējas ; mēnešalgu no 932 līdz 1398 EUR pirms nodokļu nomaksas, atbilstoši zināšanām un pieredzei; veselības apdrošināšanu, atvaļinājuma pabalstu, papildatvaļinājumu līdz 10 darba dienām, kā arī citus valsts pārvaldē paredzētus ar papildu atlīdzību saistītus pasākumus; darba vietu kādā no mūsu birojiem - Valmierā vai Madonā.   Uzticēsim Tev:   pārzināt un pārvaldīt Dienesta nekustamos īpašumus; rūpēties un materiāli tehniski nodrošināt Valmieras un Madonas biroju; sniegt atbalstu kolēģiem transporta jautājumos; veikt transportlīdzekļu, tai skaitā ūdens transportlīdzekļu lietošanas, remontu, nobraukumu un degvielas izlietojumu uzraudzību; uzraudzīt un rūpēties par iekārtām un biroja tehniku; organizēt darba aizsardzības un ugunsdrošības prasību ievērošanu.   Sagaidām, lai Tev ir:  profesionālā pieredze līdzīgā amatā, vēlams valsts pārvaldes iestādē; zināšanas un prasmes ēku un teritoriju apsaimniekošanā un autoparka uzturēšanā, tehniskās zināšanas par ēkās iebūvēto sistēmu darbību un pamatprasmes ēku remontdarbos; vēlama augstākā izglītība; labas iemaņas darbā ar standarta datorprogrammām un biroja tehniku; spēja precīzi un operatīvi izpildīt uzdevumus, darbu plānošanas prasmes, augsta atbildības sajūta, noturība stresa situācijās; B kategorijas autovadītāja apliecība; elektroniskais paraksts. Gaidīsim Tavu pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) Valsts vides dienestam uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv (ar norādi „Konkursam – Saimniecības vadītājs”) Tālrunis uzziņām: 67084203 Vairāk par iestādi: http://www.vvd.gov.lv/ Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu pārzinis: Valsts vides dienests, reģistrācijas numurs 90000017078, adrese: Rūpniecības iela 23, Rīga, LV 1045. Profesija: SAIMNIECĪBAS VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-07 Kontaktpersona: Dokumentus sūtīt uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Ja vēlies iegūt profesionālo pieredzi administratīvajās tiesībās, Tev rūp vides aizsardzība un Tevi interesē darbs ar normatīvo aktu piemērošanu,iespējams, tieši Tevi gaidām mūsu komandāValsts vides dienesta Juridiskā departamenta Administratīvo sodu piemērošanas daļas vecākā inspektora (jurista) amatā (viena ierēdņa amata vieta uz nenoteiktu laiku) Piedāvājam: vērtīgu profesionālo pieredzi valsts pārvaldē administratīvā pārkāpuma procesa jomā; darbu komandā kopā ar profesionāliem un atsaucīgiem darba kolēģiem; mēnešalgu no 1008 līdz 1512 euro pirms nodokļu nomaksas, atbilstoši kvalifikācijai un prasmēm; darba vietu kādā no mūsu birojiem Valmierā vai Madonā, ar iespēju strādāt daļēji attālināti. Uzticēsim Tev: izskatīt administratīvo pārkāpumu lietas un pieņemt lēmumus par administratīviem pārkāpumiem vides piesārņošanas, atkritumu apsaimniekošanas, zvejas un dabas resursu izmantošanas jomā; sekot līdzi piemēroto administratīvo sodu samaksai. Sagaidām, lai Tev ir: atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām; otrā līmeņa augstākā izglītība tiesību zinātnēs; vēlama pieredze dokumentu sagatavošanā un tiesību normu piemērošanā; vēlamas zināšanas par vides aizsardzības normatīvajiem aktiem un administratīvā pārkāpuma procesu; spēja analizēt informāciju un pieņemt lēmumu, labas plānošanas un organizēšanas prasmes, un komunikācijas prasmes. Gaidīsim Tavu pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv (ar norādi „Konkursam – ASPD_jurists”)  Tālrunis uzziņām: 67084203 Vairāk par iestādi: http://www.vvd.gov.lv/ Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu pārzinis: Valsts vides dienests, reģistrācijas numurs 90000017078, adrese: Rūpniecības iela 23, Rīga, LV 1045.  Profesija: JURISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-06 Kontaktpersona: E-pasts: CV@vvd.gov.lv Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri