Valmieras Ziņas

Mazsalacā pieejams arvien plašāks sociālo pakalpojumu klāsts – durvis ver atbalsta centrs “Laiva”

Lasīšanas laiks: 2 min

Oktobra izskaņā Mazsalacā Latvijas Samariešu apvienība kopā ar Valmieras novada pašvaldības pārstāvjiem vēra durvis atbalsta centra “Laiva” grupu dzīvokļiem, dienas aprūpes centram un sociālās rehabilitācijas centram.

Atbalsta centrs “Laiva” apvieno tādus sociālos pakalpojumus kā Grupu dzīvoklis, Dienas aprūpes centrs, Sociālās rehabilitācijas centrs, kā arī Specializētā darbnīca.

Svinīgo atklāšanas pasākumu atklāja atbalsta centra kaimiņi – pirmsskolas izglītības iestādes “Dārziņš” bērni ar jauku priekšnesumu.

Atklāšanas pasākumā jaunajās Mazsalacas grupu dzīvokļa telpās piedalījās Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, Valmieras novada Sociālo lietu pārvaldes vadītāja Kaija Muceniece, Vidzemes plānošanas reģiona projekta ”Vidzeme iekļauj” Ina Miķelsone un Latvijas Samariešu apvienības pārstāvji, tostarp vadītājs Andris Bērziņš.

Gada sākumā izvērtēšanai par atbalsta centra nosaukumu tika saņemti vairāk nekā 60 priekšlikumi. Tomēr žūrijas komisija izvēlējās nosaukumu “Laiva” un, tas bijis ne bez mērķa. Atbalsta centrs atrodas Salacas krastā un kā izskanēja kāda doma atklāšanas pasākumā: “Šajā laivā var satilpt dažādi cilvēki, vairākas paaudzes un visi nonākt pie kopīga mērķa.”

Atbalsta centra sociālie pakalpojumi tiek īstenoti projekta “Vidzeme iekļauj” ietvaros ar Valmieras pašvaldības atbalstu un Eiropas Savienības finansējumu. Pakalpojumus nodrošina biedrība “Latvijas Samariešu apvienība” – jaunatklātajos grupu dzīvokļos Parka ielā 9 Mazsalacā un dienas aprūpes centrā, kā arī sociālās rehabilitācijas centrā Parka ielā 31 Mazsalacā.

“Esam gandarīti, ka varam paplašināt mūsu sociālo pakalpojumu klāstu, sniedzot atbalstu pēc iespējas vairāk cilvēkiem, kam tas ir nepieciešams. Tāpat liels prieks par veiksmīgo sadarbību, kas samariešiem izveidojusies ar Valmieras novada pašvaldību – kopā mēs varam daudz laba izdarīt,“ saka Latvijas Samariešu apvienības vadītājs Andris Bērziņš.

Samariešu apvienības vadītājs atklāj, ka Valmieras novads ir labs piemērs kā attīstīt sociālos pakalpojumus.

“Ja mēs visi kopā spējam šo buru noturēt, tad arī peldējums būs drošs un stabils.’’

Atbalsta centra “Laiva” Mazsalacas grupu dzīvokļos ir 12 istabiņas, kurās varēs dzīvot 13 cilvēki, dienas aprūpes centru Mazsalacā vienlaicīgi var apmeklēt 11 cilvēki, savukārt Mazsalacas sociālās rehabilitācijas centrā tiks nodrošinātas dažādas speciālistu konsultācijas pēc sociālo lietu pārvaldes nosūtījuma.

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu REMONTSTRĀDNIEKAM - TEHNIĶIM ar atrašanās vietu VALMIERĀ. Galvenie darba pienākumi: • Veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: - inženierkomunikāciju apsaimniekošana; - ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; - telpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; - teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimmeri; - citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības pretendentiem: • Pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • Zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā; • “B” kategorijas autovadītāja apliecība; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Veselības apdrošināšanu; • Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • Svētku dāvanas; • Atmaksātus papildatvaļinājumus; • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar profesionālām pilnveides iespējām; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • Summētais darba laiks; • Darba alga pārbaudes laikā 6.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 7.00 EUR/h. Sūti CV vai pieteikumu ar norādi REMONTSRĀDNIEKS – TEHNIĶIS Valmierā uz e-pastu cv@madara89.lv vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 26 659 016. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-10 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp:+371 26659016

Mūsu partneri