Valmieras Ziņas

Mazsalacā noskaidroti IX Mazpilsētu un lauku koru konkursa laureāti

Lasīšanas laiks: 2 min

9. jūlijā Mazsalacā norisinājās IX Mazpilsētu un lauku koru konkurss, pieminot Sēļu pagastā dzimušā Cimzes skolotāju semināra absolventa, Mazsalacas novada koru darba aizsācēja Pētera Hincenberga 190. gadadienu”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Kultūras centra projektu vadītāja komunikācijas un sabiedrisko attiecību jautājumos Līga Tarbuna.

Koru konkursā kategorijā “Pilsētu kori” augstāko žūrijas novērtējumu un galveno balvu saņēma Vidzemes Augstskolas un Valmieras Kultūras centra jauniešu koris “Skan” (mākslinieciskā vadītāja un diriģente Irēna Zelča, diriģents Rūdolfs Bērtiņš, koncertmeistare Līga Ivāne). Kategorijā “Pagastu kori” izcilu sniegumu parādīja un galveno balvu saņēma Priekuļu pagasta sieviešu koris “Laumas” (diriģente Iveta Lapiņa, koncertmeistare Irita Merga), koris konkursā piedalījās trešo reizi. Bauskas novada Vecsaules pagasta sieviešu koris “Skalve” (kora mākslinieciskā vadītāja un diriģente Ingrīda Zemļinska, kormeistare Antra Baltgalve) konkursā ieguva I pakāpi.

Kategorijā “Mazpilsētu kori” I pakāpi ieguva Mazsalacas Kultūras centra jauktais koris “Salaca” (diriģente Arta Zunde, kormeistars Gatis Burvis, koncertmeistare Katrīna Žibale), koris konkursā piedalījās jau devīto reizi.

Mazsalacas Kultūras centra direktore Dace Jurka: “Pēc konkursa Svētās Annas baznīcā, pārdomāti pāršķirot vēstures lappuses, Oresta Silabrieža vadībā un ar režisora Jura Joneļa radošo kopsalikumu izskanēja koru koncerts. Neticami, bet pēc 30 stundu lidojuma no Kalifornijas koristi un mēs, rīkotāji, varējām sveikt Pētera Hincenberga mazmazmeitu Zīli Dumpis. Viņas vēstījums un vēlējums iedvesmoja, radīja pārliecību, ka darām svētīgu darbu. Netradicionāli, bet svētīgi suminājām laureātus, un emocijas, ko radīja koru muzicēšana, gandarīja ikvienu. Interesants repertuārs, pārdomāti priekšnesumi un stabils sniegums – žūrijas atzinīgie vārdi un laba vēlējumi. Paldies kompetentajai žūrijai – Valmieras apriņķa koru virsdiriģentam Mārtiņam Klišānam, Jēkabpils apriņķa koru virsdiriģentei Agitai Ikauniecei-Rimšēvičai un “Latvijas koncerti” direktoram, konkursa iedibinātājam Guntaram Ķirsim! Paldies konkursa dalībniekiem – koru dalībniekiem un vadītājiem! Konkurss varēja notikt, pateicoties Valsts kultūrkapitāla fonda un Valmieras novada pašvaldības atbalstam. Paldies komandai Valmieras Kultūras centrā un Mazsalacas Kultūras centrā, kā arī Mazsalacas Svētās Annas baznīcai! Konkurss noteikti turpināsies arī nākamajos gados!”

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu REMONTSTRĀDNIEKAM - TEHNIĶIM ar atrašanās vietu VALMIERĀ. Galvenie darba pienākumi: • Veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: - inženierkomunikāciju apsaimniekošana; - ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; - telpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; - teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimmeri; - citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības pretendentiem: • Pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • Zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā; • “B” kategorijas autovadītāja apliecība; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Veselības apdrošināšanu; • Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • Svētku dāvanas; • Atmaksātus papildatvaļinājumus; • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar profesionālām pilnveides iespējām; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • Summētais darba laiks; • Darba alga pārbaudes laikā 6.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 7.00 EUR/h. Sūti CV vai pieteikumu ar norādi REMONTSRĀDNIEKS – TEHNIĶIS Valmierā uz e-pastu cv@madara89.lv vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 26 659 016. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-10 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp:+371 26659016

Mūsu partneri