Valmieras Ziņas

Mācību programma zaļajiem uzņēmējiem

Projekta “NatureBizz” plānotie darbi tuvojas izskaņai. Sākotnējā ideja atbalstīt mazos bioloģiskos uzņēmējus ar biznesa apmācību programmu ir realizēta. Programma ir izveidota un īstenota četrās projekta dalībvalstīs – Latvijā (Vidzemes Augstskolā), Igaunijā (Tartu universitātes Pērnavas koledžā), Zviedrijā (Sodertornas universitātē) un Somijā (Satakuntas universitāte), portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes Augstskolas sabiedrisko attiecību speciāliste Monika Sproģe.

Mācību programma sastāv no astoņiem dažādiem moduļiem – zaļā mikrobiznesa vadība, zaļais klients, zaļā zīmola veidošana, ilgtspējīga kvalitātes vadība, zaļā produktu un pakalpojumu dizains, zaļās piegādes ķēdes, komunikācija un “klientu ceļojums”, zaļo uzņēmēju internacionālizācija. Astoņu moduļu video lekcijas ir pieejamas šeit.

Mācību programma ir pieejama arī drukāta versijā. Rokasgrāmata ir pilotmateriāls, ko var izmantot gan uzņēmēji, gan pasniedzēji, gan studenti. Vienam tā būs iedvesma, citam atgādinājums, citam atklājums, kādam citam – apstiprinājums, ka Jūsu ceļš ir zaļš jau šobrīd. Rokasgrāmata strukturēta astoņās nodaļās – moduļos: Zaļā mikrobiznesa vadība, Zaļais klients, Zaļā zīmola veidošana, Ilgtspējīgas kvalitātes vadībā, Zaļo produktu un pakalpojumu dizains, Piegādes ķēdes zaļajā mikorbiznesā, Komunikācija un «klienta ceļojums», Zaļo uzņēmēju internacionalizācija.

Rokasgrāmatas versija angļu valodā pieejama šeit. Drīzumā tā būs pieejama arī latviešu valodā.

Projekts ir realizēts Interreg CentralBaltic programmas ietvaros.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri