Valmieras Ziņas

Lielajā Talkā aicina izstaigāt pārgājienu maršrutu “Starp četriem Valmieras tiltiem”

Sestdien, 24.aprīlī, visā Latvijā būs Lielā Talka. Ņemot vērā Covid-19 fiziskās distancēšanās noteikumus, valmierieši šogad aicināti doties solo, duo un ģimenes talkās. Iedzīvotājus aicina sakopt Valmieras dabas teritorijas un jo īpaši – izstaigāt Valmieras Tūrisma informācijas centra veidoto pilsētas dabas pārgājienu maršrutu “Starp četriem Valmieras tiltiem” un sakopt tā aptvertās dabas teritorijas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Ainaviskais apļveida maršruts “Starp četriem Valmieras tiltiem” virzās pa dabas takām, meža, grants un asfaltētiem ceļiem gar Gauju, savienojot četrus Valmieras tiltus: Vanšu tiltu, pilsētas centra tiltu, Dzelzs tiltu un pilsētas apvedceļa tiltu pār Gauju. Maršrutā iespējams vadīties pēc baltas un zilas krāsu kombinācijas marķējuma, kas attēlots taisnstūra formā. Maršrutam iespējams sekot līdzi arī viedierīcēs, lejupielādējot maršruta GPX failu un sekojot tā navigācijai. Plašāka informācija par maršrutu un tā GPX faila lejupielādi pieejama tūrisma vortālā visit.valmiera.lv.

Talkas atkritumu maisus iespējams saņemt, iepriekš sazinoties ar Lielās Talkas Valmieras koordinatoru Dzintaru Franci pa tālruni 28314534 vai rakstot e-pastu uz talkas@valmiera.lv. Rakstot e-pastu, noteikti nepieciešams norādīt tālruni saziņai. Solo talku rīkotājiem talkas maisi pieejami arī veikalos “Maxima”, veicot simbolisku pirkumu vismaz 0,10 eiro apmērā.

Lai talkas rīkotājiem piepildītie maisi nebūtu jānes visu garo pastaigas maršrutu, ir paredzētas vairākas vietas Lielās Talkas maisu novietošanai. Vietas ir izvēlētas tādas, kurām var piekļūt ar atkritumu savākšanas specializēto tehniku piepildīto maisu izvešanai. Maisu atstāšanas vietas Lielās Talkas dienā būs marķētas pilsētvidē. Solo talkas iespējams rīkot un piepildītos talkas atkritumu maisus atstāt arī citviet pilsētā. Taču maisus nepieciešams atstāt vietā, kur iespējams piekļūt ar auto, kā arī par maisu atstāšanas vietu nepieciešams informēt talkas koordinatoru maisu savākšanas organizēšanai.

Vienlaikus valmierieši aicināti talkot gudri – Valmieras EKO laukumos Dzelzceļa ielā 5 un Beātes ielā 47 iespējams bez maksas nodot talku atkritumiem raksturīgos materiālus: pudeļu un burku stiklu, PET dzērienu pudeles, metāla bundžas un priekšmetus, logu šķidruma un cita veida kannas un kanniņas, kā arī plastmasas spaiņus un kastes bez ēdiena pārpalikumiem, u.c. Lai talkojot nesajūk, kas kurā maisā liekams – ieteicams uz tiem veikt īpašas atzīmes. Plašāka informācija Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapas jaunumu sadaļā “Vides ziņas”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Jāņa Daliņa stadions aicina komandā uzkopšanas dienesta darbinieku/-ci CV gaidīsim e-pastā: vakances@voc.lv līdz 08.10.2021. Tavi pienākumi: Nodrošināt tīrību un kārtību stadiona viesnīcas numuros, manēžā un koplietošanas telpās; Sagatavot stadiona viesnīcas numurus viesu uzņemšanai un uzkopt telpas pēc viesu aizbraukšanas; Veikt citus pienākumus saskaņā ar darba pienākumu aprakstu. Mēs sagaidām: Vidējo izglītību; Labas latviešu valodas zināšanas; Krievu un angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī; Izpratni par tīru un sakoptu apkārtējo vidi, darba kultūru, kā arī sportisku un veselīgu dzīvesveidu; Teicamu saskarsmes kultūru un pozitīvu attieksmi pret veicamajiem darba pienākumiem. Mēs piedāvājam: Atalgojumu 4,00 EUR pirms nodokļu nomaksas (pārbaudes laikā 3,75 EUR), summēto darba laiku, maiņu darbu; Teicamus darba apstākļus mūsdienīgā darba vidē; Zinošu un atsaucīgu darba kolēģu komandu; Dinamisku darba vidi; Dažāda veida bonusus pēc pārbaudes laika. Pievienojies iespēju vietai, kur savas uzvaras piedzīvot atkal un atkal! Informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis SIA “Valmieras Olimpiskais centrs”, Čempionu iela 2, Valmiera, LV-4201 Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Jāņa Daliņa iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-10-08 Kontaktpersona: Sūtīt CV uz e-pasta adresi: vakances@voc.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

SIA "Valmieras Olimpiskais centrs", Čempionu iela 2, LV-4201, Valmiera, Valmieras novads Valmieras peldbaseins piedāvā darbu apkopējām. Prasības: veikt telpu tīrīšanu un uzkopšanu saskaņā ar objekta uzkopšanas programmu; sagatavot un uzturēt kārtībā nepieciešamo inventāru; pieteikt nepieciešamo uzkopšanas līdzekļu un inventāra pasūtīšanu; augsta atbildības sajūta un akurātums; pozitīva un godīga attieksme pret darbu un kolēģiem; vēlamā izglītība – ne zemāka par vidējo; latviešu valodas zināšanas; Mēs piedāvājam: Atalgojumu 4,00 EUR stundā (3,75 EUR - pārbaudes laikā) bruto, summēto darba laiku, maiņu darbu (arī nakts stundās, ar Darba likumā paredzēto piemaksu); Teicamus darba apstākļus mūsdienīgā darba vidē; sociālās garantijas  darba apģērbu; apmācības darbu uzsākot; Dažāda veida “bonusus” pēc pārbaudes laika; Darba vieta: Valmieras Olimpiskais centrs, Peldbaseinu kompleksā, Čempionu iela 2 Pieteikšanās līdz 31.10.2021 : Inga Amerika, inga.amerika@voc.lv, +371 28640939. Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Čempionu iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-10-31 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu inga.amerika@voc.lv

Mūsu partneri