Valmieras Ziņas

Lielajā Talkā aicina izstaigāt pārgājienu maršrutu “Starp četriem Valmieras tiltiem”

Lasīšanas laiks: 2 min

Sestdien, 24.aprīlī, visā Latvijā būs Lielā Talka. Ņemot vērā Covid-19 fiziskās distancēšanās noteikumus, valmierieši šogad aicināti doties solo, duo un ģimenes talkās. Iedzīvotājus aicina sakopt Valmieras dabas teritorijas un jo īpaši – izstaigāt Valmieras Tūrisma informācijas centra veidoto pilsētas dabas pārgājienu maršrutu “Starp četriem Valmieras tiltiem” un sakopt tā aptvertās dabas teritorijas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Ainaviskais apļveida maršruts “Starp četriem Valmieras tiltiem” virzās pa dabas takām, meža, grants un asfaltētiem ceļiem gar Gauju, savienojot četrus Valmieras tiltus: Vanšu tiltu, pilsētas centra tiltu, Dzelzs tiltu un pilsētas apvedceļa tiltu pār Gauju. Maršrutā iespējams vadīties pēc baltas un zilas krāsu kombinācijas marķējuma, kas attēlots taisnstūra formā. Maršrutam iespējams sekot līdzi arī viedierīcēs, lejupielādējot maršruta GPX failu un sekojot tā navigācijai. Plašāka informācija par maršrutu un tā GPX faila lejupielādi pieejama tūrisma vortālā visit.valmiera.lv.

Talkas atkritumu maisus iespējams saņemt, iepriekš sazinoties ar Lielās Talkas Valmieras koordinatoru Dzintaru Franci pa tālruni 28314534 vai rakstot e-pastu uz talkas@valmiera.lv. Rakstot e-pastu, noteikti nepieciešams norādīt tālruni saziņai. Solo talku rīkotājiem talkas maisi pieejami arī veikalos “Maxima”, veicot simbolisku pirkumu vismaz 0,10 eiro apmērā.

Lai talkas rīkotājiem piepildītie maisi nebūtu jānes visu garo pastaigas maršrutu, ir paredzētas vairākas vietas Lielās Talkas maisu novietošanai. Vietas ir izvēlētas tādas, kurām var piekļūt ar atkritumu savākšanas specializēto tehniku piepildīto maisu izvešanai. Maisu atstāšanas vietas Lielās Talkas dienā būs marķētas pilsētvidē. Solo talkas iespējams rīkot un piepildītos talkas atkritumu maisus atstāt arī citviet pilsētā. Taču maisus nepieciešams atstāt vietā, kur iespējams piekļūt ar auto, kā arī par maisu atstāšanas vietu nepieciešams informēt talkas koordinatoru maisu savākšanas organizēšanai.

Vienlaikus valmierieši aicināti talkot gudri – Valmieras EKO laukumos Dzelzceļa ielā 5 un Beātes ielā 47 iespējams bez maksas nodot talku atkritumiem raksturīgos materiālus: pudeļu un burku stiklu, PET dzērienu pudeles, metāla bundžas un priekšmetus, logu šķidruma un cita veida kannas un kanniņas, kā arī plastmasas spaiņus un kastes bez ēdiena pārpalikumiem, u.c. Lai talkojot nesajūk, kas kurā maisā liekams – ieteicams uz tiem veikt īpašas atzīmes. Plašāka informācija Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapas jaunumu sadaļā “Vides ziņas”.

4 GRAIN ir pasaules vadošā, lielākā un inovatīvākā graudu pirmapstrādes iekārtu ražotāja GSI (ASV) oficiālais pārstāvis Baltijā. Esam strauji augošs uzņēmums, kas nodarbojas ar graudu pirmapstrādes iekārtu tirdzniecību, montāžu un servisu. Uzņēmums savus pakalpojumus nodrošina ne vien Baltijas valstīs, bet arī Eiropā un NVS valstīs. Aicinām savā komandā MONTĀŽAS DARBU ATSLĒDZNIEKU (Darbam Valmieras rajonā) TAVI PIENĀKUMI Veikt graudu pirmapstrādes iekārtu montāžu, tas ir, metāla konstrukciju montāža, iekārtu, iekārtu mezglu un ierīču montāža un demontāža. Veikt griešanas, urbšanas, pielāgošanas, liekšanas, slīpēšanas, taisnošanas, vītņgriešanas, mērīšanas u.c. darbus. Strādāt ar dažādiem montāžas instrumentiem (elektriskiem, pneimatiskiem u.t.ml. instrumentiem), izmantot mērīšanas instrumentus. Veikt citus ar iekārtu montāžu saistītus darba uzdevumus. PAR TEVI Interese un vēlme jaunu prasmju apgūšanā. Vidējā, vidējā speciālā izglītība (vidējā tehniskā un augstākā izglītība tiks uzskatīta par priekšrocību, bet nav obligāta). Pieredzi līdzīgā amatā uzskatīsim par priekšrocību. Vēlamas krievu valodas zināšanas. Vēlama B kategorijas vadītāja apliecība. Fiziskā izturība. Tehniskā domāšana – spēja lasīt rasējumus un montāžas shēmas. Spēja strādāt komandā un patstāvīgi. Augsta atbildības sajūtu. Derīgs Covid-19 sertifikāts. MĒS PIEDĀVĀJAM Profesionālus un atsaucīgus darba vadītājus augošā uzņēmumā ar attīstības un izaugsmes iespējām. Nodrošinām visu darbam nepieciešamo - kvalitatīvu darba apģērbu, dzīvesvietu, transportu un ēdināšanu. Stabilu darbu visās sezonās – Latvijā un ārpus tās. Nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanas polisi. Saliedēšanas pasākumus. Izaugsmes iespējas un apmācības. Atalgojums sākot no (bruto) 6.30 EUR/stundā. Atalgojums var tikt pārskatīts, balstoties uz kandidāta pieredzi un motivāciju. Ja esat montāžas darbu komanda (brigāde) ar vēlmi strādāt kopā, gaidīsim ziņu no Jums! CV ar norādi “Montāžas darbu atslēdznieks” sūti uz e-pastu darbs@4grain.lv. Jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt +371 26133475, darba dienās no 09:00 -17:00 Mēs novērtējam katru pieteikumu, bet lūdzu ņemiet vērā, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Informējam, ka Jūsu personas dati tiks apstrādāti, lai veiktu kandidātu atlasi. Profesija: MONTĀŽAS DARBU ATSLĒDZNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Burtnieku pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 10 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-18 Kontaktpersona: Līga Zvagule

Mūsu partneri