Valmieras Ziņas

Lielā talka norisinājās arī Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā

Lasīšanas laiks: < 1 min

Piektdien, 14.aprīlī Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca organizēja Lielo talku tās teritorijā, iesaistot savus darbiniekus, kā arī daļu pacientu vides sakopšanā un labiekārtošanā. Lielā talka Slimnīcai ir kļuvusi par neatņemamu pavasara darbu sastāvdaļu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” Sabiedrisko attiecību speciāliste Alise Seile.

Katrs darbinieks tika aicināts pielikt savu roku Slimnīcas teritorijas labiekārtošanā un sakopšanā, lai vide apkārt kļūtu tīrāka un “zaļāka”. 

Lielā talka Strenču psihoneiroloģiskajai slimnīcai ir ienākusi kā ikgadējs pavasara notikums, kurā tiek sakopta zeme, tādejādi arī sakārtojot sevi. Uzskatām, ka sagatavojot augsni turpmākajam gadam, mēs iedvesmojamies vēl vairāk labiem darbiem. 

Valdes locekle Maija Ancveriņa norāda: “Lai gan Slimnīcas lielais parks tiek uzturēts un kopts, neatkarīgi no gadalaika, šodien, šajā pavasarīgi jaukajā dienā, kuplā darbinieku un pacientu pulciņā sakopām Slimnīcas parka teritoriju, grābjot pērnās lapas un lasot vēja norautos koku zariņus.  Paldies katram darbiniekam, katram pacientam,  kas pielika savu roku, lai vide, kurā ik dienas uzturamies, kļūtu skaistāka! Tas rada prieku ne tikai mums pašiem, bet arī katram apmeklētājam, kas iegriežas mūsu Slimnīcā.

Paldies SIA “Baltic Restaurants Latvia” saimniecēm par gardo zupu čaklajiem talciniekiem.”

Strenču Slimnīca ir pateicīga katram iesaistītajam par ieguldīto darbu, paveicot gan lielos, gan mazos darbus, ko ikdienā pat nepamanām. 

SIA „Firma Madara’89” viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu konditoram (-ei) maiznīcā “top!” Valmierā,Rīgas ielā 64. Galvenie darba pienākumi: Konditorejas izstrādājumu ražošana, ievērojot receptūras un tehnoloģiskās instrukcijas; Gatavās produkcijas kontrole un pēcapstrāde. Prasības kandidātiem: Obligāta darba pieredze konditorejā nav nepieciešama; Godīgums un atbildības sajūta; Pozitīva attieksme pret darbu. Piedāvājam: Veselības apdrošināšana; Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; Svētku dāvanas; Atmaksātus papildatvaļinājumus; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; Interesantu darbu stabilā uzņēmumā, mūsdienīgu darba vidi; Darbs maiņās no plkst. 4.00 līdz 15.00; Darba alga no EUR 900 (bruto); Piedāvājam apmācības uz vietas maiznīcā. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi - konditors VALMIERĀ,Rīgas ielā vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 29 174 701. Profesija: KONDITORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-01 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai zvanīt uz WhatsApp mob.t. +37129174701

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri