Valmieras Ziņas

Līdz skeitparka pārbūvei būs pieejami seši elementi, pārējos demontēs tuvākajā laikā

Valmieras skeitparka, kas atrodas Rīgas ielā 43A, pārbūve sāksies šī gada rudenī. Līdz darbu sākšanās laikam skeitparkā tiks saglabāti seši 2015.gadā uzstādītie elementi. Visiem skeitparkā esošajiem elementiem ir veikta tehniskā apsekošana, no saplākšņa veidotos elementus paredzot demontēt tuvākajā laikā, šobrīd tie apmeklētājiem vairs nav pieejami, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

Teritorijā, kur šobrīd atrodas pilsētas skeitparks un blakus esošais bērnu rotaļu laukums, tiks veidots mūsdienīgs sporta un aktīvās atpūtas parks dažāda vecuma bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem. Teritorijā būs vairākas sporta un atpūtas zonas – betonēts skeitparks, asfaltēta velotrase, skrituļslidošanas celiņš, strītbola laukums un rotaļu laukums dažādām vecuma grupām, kā arī atpūtas vietas. Būvprojekta autors – “Mind Work Ramps” sadarbībā ar ainavu darbnīcu “Alps”.

2019.gada sākumā teritorijai tika izstrādāta attīstības vīzija un iekļaujamo elementu  koncepcija. Tāpat iedzīvotāji tika aicināti izteikt ierosinājumus, kādas aktivitātes vēlētos redzēt jaunajā atpūtas parkā. Uzklausot iedzīvotāju vēlmes, projekta autori ir izveidojuši unikālu multifunkcionālu aktīvās atpūtas parka piedāvājumu, kas papildināts ar bagātīgām zaļajām zonām un apstādījumiem. Būvprojekta izstrāde ir noslēguma stadijā, un būvdarbu uzsākšana plānota, kolīdz būs noskaidrots būvdarbu veicējs. Pēc darbu pabeigšanas atpūtas parku plānots atklāt 2021.gada pavasarī.

Valmieras pilsētas pašvaldība aicina iepazīties ar saistošajiem noteikumiem “Par sabiedrisko kārtību un drošību Valmieras pilsētas pašvaldības aktīvās atpūtas objektos”, kā arī izvērtēt savas spējas un prasmes izmantot skeitparkā esošās konstrukcijas.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri