Valmieras Ziņas

Līdz skeitparka pārbūvei būs pieejami seši elementi, pārējos demontēs tuvākajā laikā

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmieras skeitparka, kas atrodas Rīgas ielā 43A, pārbūve sāksies šī gada rudenī. Līdz darbu sākšanās laikam skeitparkā tiks saglabāti seši 2015.gadā uzstādītie elementi. Visiem skeitparkā esošajiem elementiem ir veikta tehniskā apsekošana, no saplākšņa veidotos elementus paredzot demontēt tuvākajā laikā, šobrīd tie apmeklētājiem vairs nav pieejami, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

Teritorijā, kur šobrīd atrodas pilsētas skeitparks un blakus esošais bērnu rotaļu laukums, tiks veidots mūsdienīgs sporta un aktīvās atpūtas parks dažāda vecuma bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem. Teritorijā būs vairākas sporta un atpūtas zonas – betonēts skeitparks, asfaltēta velotrase, skrituļslidošanas celiņš, strītbola laukums un rotaļu laukums dažādām vecuma grupām, kā arī atpūtas vietas. Būvprojekta autors – “Mind Work Ramps” sadarbībā ar ainavu darbnīcu “Alps”.

2019.gada sākumā teritorijai tika izstrādāta attīstības vīzija un iekļaujamo elementu  koncepcija. Tāpat iedzīvotāji tika aicināti izteikt ierosinājumus, kādas aktivitātes vēlētos redzēt jaunajā atpūtas parkā. Uzklausot iedzīvotāju vēlmes, projekta autori ir izveidojuši unikālu multifunkcionālu aktīvās atpūtas parka piedāvājumu, kas papildināts ar bagātīgām zaļajām zonām un apstādījumiem. Būvprojekta izstrāde ir noslēguma stadijā, un būvdarbu uzsākšana plānota, kolīdz būs noskaidrots būvdarbu veicējs. Pēc darbu pabeigšanas atpūtas parku plānots atklāt 2021.gada pavasarī.

Valmieras pilsētas pašvaldība aicina iepazīties ar saistošajiem noteikumiem “Par sabiedrisko kārtību un drošību Valmieras pilsētas pašvaldības aktīvās atpūtas objektos”, kā arī izvērtēt savas spējas un prasmes izmantot skeitparkā esošās konstrukcijas.

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Valmieras novada Būvvaldes arhitektu/-i (uz nenoteiktu laiku) Ja Tev ir vēlme: - nodrošināt estētiskas un drošas vides veidošanas principu un būvniecības tiesiskuma ievērošanu Pašvaldības administratīvajā teritorijā; - pārraudzīt arhitektoniskās kvalitātes principa ievērošanu, ciktāl tas attiecas uz būves iekļaušanos ainavā un pilsētvidē; - izskatīt būvniecības ieceres, pārbaudīt lēmumos ietverto nosacījumu izpildi un iesniegto dokumentu saturu normatīvajos aktos noteiktajā apjomā; - organizēt būvniecības ieceru publisko apspriešanu; - strādāt ar “Būvniecības informācijas sistēmu” (BIS) un datu bāzēm; un ja Tev ir: - otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība arhitekta specialitātē; - arhitekta patstāvīgās prakses sertifikāts tiks uzskatīts par priekšrocību; - vismaz divu gadu darba pieredze arhitekta darbā, kas saistīta ar būvprojektu izstrādi un būvniecības normatīvo aktu pielietošanu; - būvniecības procesu regulējošo normatīvo aktu pārzināšana; - pieredze nozares terminoloģijas, ar būvniecības nozari saistīto normatīvo aktu un standartu pielietošanā; - labas sadarbības veidošanas prasmes, spēja loģiski domāt un analizēt, strādāt intensīvi, patstāvīgi un uzņemties atbildību; - labas praktiskā pielietojuma prasmes darbam ar MS Office, BIS portālā vai BIS 2 profilā un biroja tehniku; - B kategorijas autovadītāja apliecība; mēs piedāvājam: - darba un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā Pašvaldībā; - stabilu atalgojumu (atbilstoši 12.mēnešalgu grupai no 1535 EUR līdz 1645 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); - darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; - profesionālās pilnveidošanās iespējas. CV, motivācijas vēstuli un augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā ar norādi „ Arhitekta/-es amatam” līdz 2022.gada 27.maijam. Tālrunis papildu informācijai: 64207148, 64207124. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: ARHITEKTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 25C, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-05-27 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri