Valmieras Ziņas

Levits dosies reģionālajā vizītē uz Valmieru

Lasīšanas laiks: 2 min

Valsts prezidents Egils Levits un Andra Levites kundze piektdien, 6.maijā, reģionālās vizītes laikā apmeklēs Valmieru, kur tiksies ar Valmieras novada pašvaldības pārstāvjiem, uzklausīs veselības, izglītības un nevalstiskajā sektorā strādājošos, kā arī apciemos vienus no pazīstamākajiem Valmieras uzņēmumiem.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts prezidenta kancelejas Mediju centra vadītāja Justīne Deičmane, darba vizītes laikā Valsts prezidents un Levites kundze tiksies ar Valmieras novada pašvaldības deputātiem un vadību un pārrunās novada aktualitātes, kā arī apmeklēs vietējos uzņēmumus – alus darītavu “Valmiermuižas alus” un metāla apstrādes uzņēmumu “Valpro”.

Turpinot atzīmēt Satversmes simtgadi, Levits no Valmieras 2.pasta nodaļas nosūtīs īpašo Satversmes simtgadei veltīto pastkarti un pastmarku. Savukārt Satversmes debašu cikla trešajā diskusijā “Kurš kontrolē dzīvi? Mākslīgais intelekts − privātums − brīvība” Valsts prezidents ar jauniešiem Vidzemes Augstskolā diskutēs par to, ko iegūstam un ko zaudējam līdz ar tehnoloģiju sniegtajām iespējām.

Valmierā Levites kundze apmeklēs Vidzemes slimnīcu un tiksies ar veselības iestādes personālu, kā arī iepazīsies ar sociālo uzņēmumu “Čaklās bites bode” un Sociālo pakalpojumu centra kopdzīvojamo māju.

Vizītes noslēguma Valsts prezidents un kundze kopā ar Valmieras nevalstisko organizāciju pārstāvjiem kopīgi stādīs saulespuķes Ukrainas atbalstam.

Deičmane atzīmē, ka Valmieras novads ir otrs lielākais novads Latvijā, apvienojot iepriekšējos Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu, Rūjienas un Strenču novadus, kā arī Valmieras pilsētu. Valmieras pilsēta ir nacionālas nozīmes attīstības centrs Vidzemē sporta, izglītības, kultūras, veselības un uzņēmējdarbības jomās.

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri