Valmieras Ziņas

Latvijā ienāk pirmā Latvijā radīta taksometru mobilā lietotne – “ZIP TAXI”

Lasīšanas laiks: 3 min

Tagad arī Latvijai ir sava pirmā taksometru mobilā lietotne ”ZIP Taxi”. ”ZIP Taxi” galvenā mērķauditorija ir Latvijas mazpilsētas, attīstot augsta līmeņa taksometra pakalpojuma servisu ar moderno tehnoloģiju līdzdalību. Līdz šim Latvijā pieejamas tikai ārvalstu taksometru mobilās aplikācijas, minot tādus zīmolus, kā “Forus Taxi”, “Bolt” un “DispoCars”.

”ZIP Taxi” mērķis ir ne tikai nodrošināt ērtu piekļuvi ātram taksometru servisam Latvijas mazpilsētās, bet arī samazināt % likmes taksometru šoferiem, kā arī uzlabot taksometru šoferu ikdienas darbu un pasažieru apkalpošanas līmeni.

Līdz šim galvenais spēlētājs pēc lokācijas ir bijusi Rīga, tomēr ”ZIP Taxi” kā savu pamatuzdevumu min mazpilsētu integrēšanu mūsdienu digitālajā vidē, izstrādājot aplikāciju, vadoties pēc mazpilsētu taksometru pakalpojumu sniedzēju iespējām un vajadzībām. ”ZIP Taxi” mērķis, galvenokārt, ir uzlabot mazpilsētu taksometru vadītāju un pasažieru ikdienu. Kā bonusu ”ZIP Taxi” min gadiem veicinātas zināšanas taksometru pakalpojumu sfērā, lai izstrādātu produktu, kas spētu uzlabot taksometru vadītāju darba ikdienu un papildus peļņas iespējas tieši Latvijas mazpilsētu iedzīvotājiem.

‘Riteni no jauna izgudrot nevar!”, un arī ”Zip Taxi” aplikācijā iespējama taksometra vai pasažieru komercpārvadājuma ar vieglo automobili izsaukšana. Tomēr ”Zip Taxi”, apzinot plašo pakalpojumu klāstu galvaspilsētas iedzīvotājiem, arī mazpilsētu cilvēkiem ir ieinteresēti nodrošināt daudzpusīgāku pakalpojumu klāstu. Respektīvi, neapstājoties tikai pie standarta braucienu rezervēšanas, bet garantē iespēju izmantot taksometru servisu 24/7, un ne tikai, nākotnē plānots arī ieviest pārtikas piegādes un abonēšanas iespējas.

”ZIP Taxi” rada mazpilsētu taksometriem papildus peļņas iespējas, īpaši apzinot ienākumu apmērus un iespējas mazpilsētu pakalpojumu sniedzējiem. Tomēr gadiem esot saskarē ar taksometru pakalpojumu sfēru, ”Zip Taxi” ir novērojis, ka mazpilsētu iedzīvotāji ne mazāk iecienījuši taksometrus kā pārvietošanās līdzekli. Tādēļ ”Zip Taxi” ir izstrādājis ne tikai taksometru vadītājiem ikdienu atvieglojošu un peļņu veicinošu aplikāciju, bet arī pasažieriem interesantu, pārsteigumiem bagātu un ātru servisu garantējošu mobilo lietotni. Kā vienu no vērtīgākajiem bonusiem ”Zip Taxi” min zibenīgu privātā šofera rezervēšanu, kam mērojams īsākais ceļš līdz pasažieriem, gan izskaujot nevajadzīgu konkurenci starp taksometru vadītājiem, gan garantējot daudz ātrāku servisu klientam, samazinot gaidīšanas laiku vai pilnīgu tā izskaušanu. Tāpat ”Zib Taxi” min godīgus ceļa izdevumu aprēķinus pirms brauciena uzsākšanas un ērtus digitālos maksājumus.

”Zip Taxi” ir lieliska aplikācija ar kuras palīdzību klientam pāris sekunžu laikā rezervēt taksometru un tūlīt arī doties ceļā. Turpretī taksometru šoferiem tā ir iespēja daudz ātrāk uzzināt par potenciālo klientu un uzreiz reaģēt uz pieprasījumu.

”ZIP Taxi” misija ir veidot godīgu un caurspīdīgu sadarbību starp taksometru pakalpojuma sniedzējiem un patērētājiem, kā arī uzlabot mazpilsētu iedzīvotāju ikdienas gaitas.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri