Valmieras Ziņas

Lapu vākšanas laikā dažas vietas Valmierā tiek aizmirstas (3)

Paldies Valmieras pašvaldībai, kas katru gadu organizē rudens lapu vākšanas akciju. Šogad tā bija izsludināta no 1. līdz 31.oktobrim. Tā kā ilgstoši nebija salnu, koki nesteidzās atbrīvoties no savas rotas, un akcija tika pagarināta līdz 18.novembrim. Šis datums strauji tuvojas, bet izskatās, ka dažas vietas var palikt nesakoptas.

Nav saprotams, kāda nepatika pašvaldībai ir pret Pārgauju, bet gadu no gada pie Rūpniecības un Cēsu ielas krustojuma zaļā zona abās pusēs tiek aizmirsta. Nav notīrīta ietve pirms mājas Cēsu ielā 33, zaļie krūmiņi pie mājas Rūpniecības ielā 36 ir aizauguši, rudens lapas zālē veido blīvu kārtu… Tā ir bijis jau vairākus gadus. Pirms tam dažus gadus teritorijā pēc savas iniciatīvas lapas grāba privātpersona vai arī tā tika sakopta pēc īpašā e-ziņojuma par problēmu infrastruktūrā.

Zaļo zonu pie mājas Rūpniecības ielā 25 šķērso gājēju celiņi, kas teritoriju sadala divās krasi atšķirīgās zonās. Tās ir kā diena pret nakti! Mājas sētnieces darba rezultāts pat vēlā rudenī ir koši zaļš mauriņš, kamēr pretējā pusē brūnē ozolu un kļavu lapas. Žēl sētnieces ieguldītā laika un darba, jo vējainā laikā lapas ātri vien nonāk sakoptajā zonā. Līdzīga situācija ir uzkalniņā pie mājas Cēsu ielā 24, arī teritorija Cēsu ielā 25 ir aizmirsta un nekopta, tas gan laikam ir privātīpašums.

Nebūt neuzskatu, ka pilsētā pēc katra vēja pūtiena vajadzētu skriet sagrābt katru nokritušo lapu, ir pat ļoti skaisti un cilvēkus dara priecīgus dzeltenīgi sārto lapu klājiens, bet nu jau skaistums ir pārvērties nesmukumā. Kā papildinājums ik pa laikam ir arī putnu veiktā revīzija autobusu pieturu konteineros…

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  žēl - 13.11.2020 Atbildēt

  Te jāsaka “paldies” Valmieras namsaimniekam. Un būsim godīgi, kopš pie stūres šai iestādei ir jaunais direktors, Valmieras nesakoptie stūri kļūst arvien vairāk.

  nav svarīgi - 13.11.2020 Atbildēt

  Ir nācies parunāt ar vienu otru Pārgaujas puses iedzīvotāju. Nebūtu jau nekādu problēmu arī tās lapas sagrābt un teritorijas sakopt, bet problēma ir citā apstāklī. Daudzi suņu turētāji (ne visi, bet diemžēl lielākā daļa) šīs zaļās zonas izmanto par staidzināšanas vietām un attiecīgi pēc tam aiz saviem mīluļiem nesavāc. Un tagad no sētnieka perspektīvas- ja zaļā zona un krūmi ir piekakāti, tad iegrābšanās ar rokām šādos svaigi piekakātos krūmos vairs nekādu prieku un patriotismu nesagādā. Šādi suņu staidzinātāji arī aizrādījumus izliekas nedzirdam un arī Liesmas publicētos rakstus par šo problēmu laikam nelasa. Īsumā- ja cienīsiet sētnieku, arī sētnieks cienīs jūs un darīs savu darbu. Ja Jums, mīļie suņu staidzinātāji, rokas par īsām, lai aiznestu savus suņu dārgumus uz 20 metrus tālāk speciāli izveidoto ekskreminentu miskasti- tikmēr varēsiet brist pa lapām un kakām.

  Niks - 15.11.2020 Atbildēt

  Agrāk,kur bija mākslas skola Baložu iela,regulāri strādāja sētniece, vienmēr tika sakopts parks.Patreiz ir atstāts novārtā..Pavasarī ,lapas sagrābs ,tie saucamie siņkas,kas darbu padara как нибудь.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ugunsdzēsības aparātu korpusu un metāla kannu ražošanas uzņēmums SIA „VALPRO” aicina darbā: cnc metālapstrādes darbgaldu iestatītāju- operatoru Galvenie pienākumi: Apstrādes procesa programmu sastādīšana, detaļu izgatavošana (frēzēšanas, izvirpošanas, urbšanas u.c. darbi) uz vertikālās frēzēšanas apstrādes centra DOOSAN DNM 400 ar Fanuc vadības sistēmu; Darbgalda iestatīšana un regulēšana, izvēloties detaļu izgatavošanai piemērotus griezējinstrumentus un palīgierīces; Detaļu parametru kontrolēšana, izstrādājumu kvalitātes atbilstības nodrošināšana. Prasības: Pieredze darbā ar ciparu programmas vadības darbgaldiem; Izpratne un zināšanas par detaļu mehānisko apstrādi; Rasējumu lasītprasme; Vēlama atbilstoša izglītība vai atbilstošas programmas pēdējo kursu students; Vēlme mācīties un apgūt jaunas zināšanas un prasmes; Uzņēmība, atbildības sajūta, godprātīga un pozitīva attieksme pret darbu. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā, uz attīstību orientētā uzņēmumā; Regulāri izmaksātu, kvalifikācijai un prasmēm atbilstošu ikmēneša atalgojumu no 900 Eur; Sociālās garantijas, nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanu, citus papildu labumus; Apmācības iespējas; Sakārtotu darba vidi; Palīdzību dzīvesvietas atrašanā. Ja atbilstat minētajām prasībām, sūtiet pieteikumu uz: E-pasts: darbs@valpro.lv Tālrunis informācijai: 642 07235 Adrese: SIA “VALPRO”, L.Laicena iela 2, Valmiera, LV-4201 Pateicamies par atsaucību un informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām! VALPRO ir viens no lielākajiem metāla apstrādes uzņēmumiem Latvijā. Jau vairāk kā 50 gadus piedāvājam augstākās kvalitātes metāla produktus un metāla apstrādes pakalpojumus klientiem visā pasaulē.  Uzņēmuma produkti ir iemantojuši atpazīstamību un lietotāju atzinību civilajā un militārajā sektorā ne vien Eiropā, bet arī Austrālijā, Ziemeļamerikā, Āzijā un Āfrikā. Profesija: FRĒZĒTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Linarda Laicena iela 2, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-19 Kontaktpersona: E-pasts: darbs@valpro.lv , tālr. 64207235, 29413500 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde “Buratino” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā uz noteiktu laiku pirmsskolas izglītības skolotāju, darba vietas adrese: Beātes iela 42, Valmiera, pilna darba likme (40 stundas nedēļā). Ja Tev ir vēlme: plānot un nodrošināt kvalitatīvu, izglītojamo vecumam atbilstošu mācību procesu; veikt izglītojamo attīstības dinamikas izpēti; sadarbībā ar pirmsskolas izglītības skolotājiem, organizēt svētkus, tematiskos pasākumus, jautros brīžus un citas aktivitātes; rūpēties par materiālo bāzi; plānot savu darbību, sagatavot amata veikšanai nepieciešamo dokumentāciju e-vidē; iesaistīties Iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Tev ir: izglītība un pedagogu profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569); valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: atalgojumu 790.00 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli un izglītības dokumenta kopiju gaidīsim līdz 2021.gada 27.janvārim  e-pastā: buratino@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai 29151878 Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Beātes iela 42, Valmiera Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2021-01-27 Kontaktpersona: CV, piet.vēst. un izgl.dok.kopiju iesniegt pers. vai sūtīt uz buratino@valmiera.edu.lv, 29151878. Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

SIA „VTU Valmiera” Reģ. Nr. 40003004220 aicina darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU Rūjienas autoostā DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana ar autobusu saskaņā ar grafiku darbs ar kases aparātu biļešu pārdošana pasažieriem pasažieru apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: vidējā izglītība D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība ar ierakstu par profesionālajām zināšanām (95.kods) labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas un vēlamas svešvalodas zināšanas atbilstoši darba raksturam UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: ·darbu stabilā uzņēmumā ·darba samaksu 800 – 1100 EUR (bruto) ·sociālās garantijas ·dinamisku un profesionālu darba vidi · profesionālu apmācību un karjeras izaugsmes iespējas Īsu profesionālās dzīves aprakstu (CV) - ar norādi „Autobusa vadītājs Rūjienas autoostā” iesniegt: ·sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv ·personīgi Rūjienas autoostas kasē Brīvības ielā 12,Rūjienā,Rūjienas novadā,LV-4240 vai SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 · Sazināsimies ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Informācija: 26481361 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Brīvības iela 12, Rūjiena, Rūjienas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-18 Kontaktpersona: CV ar norādi „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” sūtīt uz info@vtu-valmiera.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri