Valmieras Ziņas

Lapu vākšanas laikā dažas vietas Valmierā tiek aizmirstas (3)

Lasīšanas laiks: 2 min

Paldies Valmieras pašvaldībai, kas katru gadu organizē rudens lapu vākšanas akciju. Šogad tā bija izsludināta no 1. līdz 31.oktobrim. Tā kā ilgstoši nebija salnu, koki nesteidzās atbrīvoties no savas rotas, un akcija tika pagarināta līdz 18.novembrim. Šis datums strauji tuvojas, bet izskatās, ka dažas vietas var palikt nesakoptas.

Nav saprotams, kāda nepatika pašvaldībai ir pret Pārgauju, bet gadu no gada pie Rūpniecības un Cēsu ielas krustojuma zaļā zona abās pusēs tiek aizmirsta. Nav notīrīta ietve pirms mājas Cēsu ielā 33, zaļie krūmiņi pie mājas Rūpniecības ielā 36 ir aizauguši, rudens lapas zālē veido blīvu kārtu… Tā ir bijis jau vairākus gadus. Pirms tam dažus gadus teritorijā pēc savas iniciatīvas lapas grāba privātpersona vai arī tā tika sakopta pēc īpašā e-ziņojuma par problēmu infrastruktūrā.

Zaļo zonu pie mājas Rūpniecības ielā 25 šķērso gājēju celiņi, kas teritoriju sadala divās krasi atšķirīgās zonās. Tās ir kā diena pret nakti! Mājas sētnieces darba rezultāts pat vēlā rudenī ir koši zaļš mauriņš, kamēr pretējā pusē brūnē ozolu un kļavu lapas. Žēl sētnieces ieguldītā laika un darba, jo vējainā laikā lapas ātri vien nonāk sakoptajā zonā. Līdzīga situācija ir uzkalniņā pie mājas Cēsu ielā 24, arī teritorija Cēsu ielā 25 ir aizmirsta un nekopta, tas gan laikam ir privātīpašums.

Nebūt neuzskatu, ka pilsētā pēc katra vēja pūtiena vajadzētu skriet sagrābt katru nokritušo lapu, ir pat ļoti skaisti un cilvēkus dara priecīgus dzeltenīgi sārto lapu klājiens, bet nu jau skaistums ir pārvērties nesmukumā. Kā papildinājums ik pa laikam ir arī putnu veiktā revīzija autobusu pieturu konteineros…

  žēl - 13.11.2020

  Te jāsaka “paldies” Valmieras namsaimniekam. Un būsim godīgi, kopš pie stūres šai iestādei ir jaunais direktors, Valmieras nesakoptie stūri kļūst arvien vairāk.

  nav svarīgi - 13.11.2020

  Ir nācies parunāt ar vienu otru Pārgaujas puses iedzīvotāju. Nebūtu jau nekādu problēmu arī tās lapas sagrābt un teritorijas sakopt, bet problēma ir citā apstāklī. Daudzi suņu turētāji (ne visi, bet diemžēl lielākā daļa) šīs zaļās zonas izmanto par staidzināšanas vietām un attiecīgi pēc tam aiz saviem mīluļiem nesavāc. Un tagad no sētnieka perspektīvas- ja zaļā zona un krūmi ir piekakāti, tad iegrābšanās ar rokām šādos svaigi piekakātos krūmos vairs nekādu prieku un patriotismu nesagādā. Šādi suņu staidzinātāji arī aizrādījumus izliekas nedzirdam un arī Liesmas publicētos rakstus par šo problēmu laikam nelasa. Īsumā- ja cienīsiet sētnieku, arī sētnieks cienīs jūs un darīs savu darbu. Ja Jums, mīļie suņu staidzinātāji, rokas par īsām, lai aiznestu savus suņu dārgumus uz 20 metrus tālāk speciāli izveidoto ekskreminentu miskasti- tikmēr varēsiet brist pa lapām un kakām.

  Niks - 15.11.2020

  Agrāk,kur bija mākslas skola Baložu iela,regulāri strādāja sētniece, vienmēr tika sakopts parks.Patreiz ir atstāts novārtā..Pavasarī ,lapas sagrābs ,tie saucamie siņkas,kas darbu padara как нибудь.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs tumsā lietojat atstarotāju vai atstarojošu apģērbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Pašvaldības administrācijas Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā BIROJA ADMINISTRATORU Strenču apvienības pārvaldē (turpmāk – Apvienība) (uz nenoteiktu laiku). Ja Tev ir vēlme: • veikt dokumentu un arhīva pārvaldību Apvienībā, sniegt konsultācijas Apvienības darbiniekiem dokumentu pārvaldības jautājumos; • īstenot biroja administrēšanas funkcijas, nodrošinot Apvienības pārvaldes vadītāja darbu; • konsultēt apmeklētājus sniedzot vispārēju informāciju par Pašvaldības un Apvienības sniegtajiem pakalpojumiem, to saņemšanas kārtību, procedūru un nepieciešamajiem dokumentiem; un ja Tev ir: • augstākā izglītība; • vismaz trīs gadu darba pieredze dokumentu pārvaldības jomā tiks uzskatīta par priekšrocību; • valsts valodas prasme augstākajā līmenī; • labas datorprasmes, prasme strādāt ar MS Office programmām un biroja tehniku; • kompetences: labas komunikācijas prasmes, spēja strādāt gan individuāli, gan komandā, profesionāla attieksme pret darba pienākumiem; • sadarbspējīgs COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts; Mēs piedāvājam: • darba un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā Pašvaldībā; • stabilu atalgojumu (atbilstoši 9.mēnešalgu grupai no 890 EUR līdz 955 EUR un darbinieka individuālajam novērtējumam); • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam • profesionālās pilnveidošanās iespējas. Pieteikuma vēstuli, CV un augstākās izglītības dokumenta kopijas var iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv, vai personīgi Pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā adrese: Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā ar norādi „Biroja administrators” līdz 2022.gada 27.janvārim. Tālrunis papildu informācijai: 64207148. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: BIROJA ADMINISTRATORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 16, Strenči, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-01-27 Kontaktpersona: CV, motivācijas vēst. un izgl.dok.kopiju sūtīt uz personals@valmierasnovads.lv, t. 64207148. Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

 izsludina konkursu uz vakanto DATORSPECIĀLISTA amatu (0,8 slodze) Prasības pretendentam: augstākā izglītība datorzinībās vai inženierzinātnēs, vai pēdējo kursu students; labas latviešu un angļu valodas zināšanas; augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas un sadarbības spējas; prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, vēlme apgūt jaunas prasmes un papildināt savas zināšanas; analītiska domāšana, iniciatīva; sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts. Galvenie pienākumi: nodrošināt IT atbalstu; veikt datortehnikas un aprīkojuma uzturēšanu, tehnisko apkopi un remontu, kā arī programmatūras atjaunināšanu; veikt audio, foto un video tehnikas izsniegšanu, uzturēšanu un apkopi; E-mācību vides sistēmas lietotāju atbalsts (Moodle). Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu; sociālās garantijas; garantētu atalgojumu par padarīto darbu (768.00 EUR pirms nodokļu nomaksas); papildu atalgojumu projektos vai akadēmiskajā darbā (0,2 slodze) pēc iespējām un intereses. Interesentiem līdz 2022.gada 23.janvārim sūtīt motivācijas vēstuli un CV ViA juristei-personāla speciālistei (adrese: Valmiera, Cēsu iela 4, LV-4201, kabinets Nr.C204 vai e-pasts: agrita.somase@va.lv) ar norādi „Datorspeciālista vakancei”. Profesija: DATORSISTĒMU TEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-01-23 Kontaktpersona: Sūtīt CV un motivācijas vēstuli ar amata norādi uz agrita.somase@va.lv, t. 26186555. Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri