Valmieras Ziņas

Lai bērni varētu nokļūt mācību iestādēs, Kocēnu novadā atklās jaunu autobusa maršrutu (papildināts)

Lai nodrošinātu Kocēnu novada iedzīvotājiem iespēju nokļūt Rubenes pamatskolā un PII Auseklītis Rubenes filiālē, no 2019. gada 1. septembra atklāts jauns maršruts Nr.5305 Valmiera–Baldiešu ferma–Valmiera. Autobuss no Valmieras autoostas darbadienās (mācību laikā) izbrauks plkst.7.10, informē Autotransporta direkcija.

Jaunais maršruts izveidots pēc Kocēnu novada domes lūguma. To varēs izmantot ne tikai skolēni, bet ikviens, lai nokļūtu nepieciešamajā galamērķī, portālam “Valmieras Ziņas” skaidroja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Pēc autoceļu apsekošanas secināts, ka nepieciešams izveidot sešas jaunas pieturvietas – “Jānēni”, “Baldieši”, “Virši”, “Purenes” un divas pieturvietas bez nosaukuma – pie mājām “Babiņas” un otrpus mehāniskajām darbnīcām (pie “vecā dampja”), 

Maršrutā Valmiera – Baldiešu ferma – Valmiera autobusi kursēs darbadienās, mācību gada laikā. Skolēniem, kas iegūst pamatizglītību Rubenes pamatskolā, un PII “Auseklītis” Rubenes filiāles audzēkņiem šis pakalpojums būs bezmaksas, ko nodrošinās pašvaldība, savukārt pārējiem pasažieriem – saskaņā ar SIA “VTU Valmiera” noteikto cenrādi.

Maršruts izveidots sadarbībā ar Satiksmes ministriju, VSIA “Autotransporta direkcija”, SIA “VTU Valmiera”, VAS “Latvijas valsts ceļi” un Vidzemes plānošanas reģionu.

Saskaņā ar pašvaldības izdotajiem saistošajiem noteikumiem “Kārtība, kādā Kocēnu novada dome sedz braukšanas izdevumus vispārējās pamatizglītības, vispārējās vidējās izglītības iestāžu izglītojamiem” Kocēnu novada dome pilnā apmērā sedz braukšanas izdevumus skolēniem, kuri mācās Kocēnu novada izglītības iestādēs. Tāpat braukšanas maksa sabiedriskajā transportā tiek kompensēta novadā deklarētajiem izglītojamiem, kas iegūst vispārējo vidējo izglītību citu pašvaldību mācību iestādēs. Jāatzīmē, ka tiesības uz kompensāciju 100% apmērā par braukšanas izdevumiem, kas saistīti ar braucieniem mācību gada laikā no dzīves vietas līdz izglītības iestādei un atpakaļ attiecas uz sabiedrisko transportu, kas pārvadā pasažierus pilsētas, reģionālajā starppilsētu un reģionālajā vietējās nozīmes maršrutā.

Pieturvieta Pienāk Atiet
Valmieras AO   07:10
Valmiera VTU   07:20
Kocēni   07:22
Kaktiņi   07:24
Mildas   07:28
Vārnas   07:30
Sarmas   07:33
Virši   07:36
Jānēni   07:46
Rāvas   07:56
Mazbrenguļi   07:59
Dauguļi   08:04
Mazbrenguļi   08:09
Baldiešu ferma   08:13
Rāvas   08:15
Virši   08:18
Purenes   08:20
Rubenes skola 08:25 08:26
Rubene   08:28
Saulītes   08:31
Kaktiņi   08:36
Valmiera VTU   08:39
Valmieras AO 08:49  

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

KOMFOVENT ir starptautisks uzņēmums, kurš apvieno 12 uzņēmumu grupu un darbojas vairāk kā 8 valstīs. Kopumā kompānijā strādā vairāk kā 700 darbinieki, kuri nodarbojas ar ventilācijas iekārtu un sistēmu izstrādi, ražošanu un pārdošanu. “KOMFOVENT” produkti ne tikai garantē cilvēku komfortu, nodrošinot svaigu gaisu telpās, bet arī palīdz nodrošināt drošību ugunsgrēka gadījumos. Uzņēmumam attīstoties un paplašinoties, aicinām darbā: TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVI VIDZEMĒ Uzņēmums piedāvā: Ø Darba vietu pie viena no lielākajiem ventilācijas iekārtu un materiālu ražotājiem Baltijas valstīs; Ø Atalgojumu, sākot no 1300 EUR pirms nodokļu nomaksas; Ø Iespēju nopelnīt motivējošus bonusus, kuri atkarīgi no darba rezultātiem; Ø Interesantu un dinamisku darbu augošā uzņēmumā, kurā produkcija tiek ražota ar unikālām un inovatīvām iekārtām un tehnoloģijām; Ø Apmācības un karjeras izaugsmes iespējas; Ø Mūsdienīgu darba vidi, kā arī darbam nepieciešamo aprīkojumu. Galvenie darba pienākumi: Ø Vidzemes struktūrvienības vadīšana, plānošana, koordinēšana; Ø Noliktavas saimniecības organizēšana; Ø Jaunu sadarbības partneru piesaiste, komunikācija ar esošiem uzņēmuma partneriem (B2B); Ø Komunikācija ar klientiem, pasūtījumu pieņemšana, apstrāde, nodošana ražošanas daļai; Ø Tehnisko prasību saskaņošana, nestandarta situāciju risināšana. No kandidāta sagaidām: Ø Aktīvu un dinamisku pieeju problēmu risināšanai un uzdevumu izpildei; Ø Izpratni par ēku inženiertīkliem, noliktavas vadību; Ø Enerģisku uz sasniegumiem vērstu personību ar pozitīvu attieksmi pret darbu un kolēģiem; Ø Teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas, vēlams arī angļu sarunvalodas zināšanas; Ø B kategorijas autovadītājas apliecība. Darba vieta: Valmiera Pateicamies visiem pretendentiem, bet lūdzam ņemt vērā, ka par rezultātiem informēsim tikai uz darba interviju uzaicinātos kandidātus. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa norisei. Pieteikumus, lūgums sūtīt uz e-pastu: maija.knospe@komfovent.com Pateicamies visiem pretendentiem, bet lūdzam ņemt vērā, ka par rezultātiem informēsim tikai uz darba interviju uzaicinātos kandidātus. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa norisei. Profesija: TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-08-14

Mūsu partneri