Valmieras Ziņas

Lai bērni varētu nokļūt mācību iestādēs, Kocēnu novadā atklās jaunu autobusa maršrutu (papildināts)

Lai nodrošinātu Kocēnu novada iedzīvotājiem iespēju nokļūt Rubenes pamatskolā un PII Auseklītis Rubenes filiālē, no 2019. gada 1. septembra atklāts jauns maršruts Nr.5305 Valmiera–Baldiešu ferma–Valmiera. Autobuss no Valmieras autoostas darbadienās (mācību laikā) izbrauks plkst.7.10, informē Autotransporta direkcija.

Jaunais maršruts izveidots pēc Kocēnu novada domes lūguma. To varēs izmantot ne tikai skolēni, bet ikviens, lai nokļūtu nepieciešamajā galamērķī, portālam “Valmieras Ziņas” skaidroja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Pēc autoceļu apsekošanas secināts, ka nepieciešams izveidot sešas jaunas pieturvietas – “Jānēni”, “Baldieši”, “Virši”, “Purenes” un divas pieturvietas bez nosaukuma – pie mājām “Babiņas” un otrpus mehāniskajām darbnīcām (pie “vecā dampja”), 

Maršrutā Valmiera – Baldiešu ferma – Valmiera autobusi kursēs darbadienās, mācību gada laikā. Skolēniem, kas iegūst pamatizglītību Rubenes pamatskolā, un PII “Auseklītis” Rubenes filiāles audzēkņiem šis pakalpojums būs bezmaksas, ko nodrošinās pašvaldība, savukārt pārējiem pasažieriem – saskaņā ar SIA “VTU Valmiera” noteikto cenrādi.

Maršruts izveidots sadarbībā ar Satiksmes ministriju, VSIA “Autotransporta direkcija”, SIA “VTU Valmiera”, VAS “Latvijas valsts ceļi” un Vidzemes plānošanas reģionu.

Saskaņā ar pašvaldības izdotajiem saistošajiem noteikumiem “Kārtība, kādā Kocēnu novada dome sedz braukšanas izdevumus vispārējās pamatizglītības, vispārējās vidējās izglītības iestāžu izglītojamiem” Kocēnu novada dome pilnā apmērā sedz braukšanas izdevumus skolēniem, kuri mācās Kocēnu novada izglītības iestādēs. Tāpat braukšanas maksa sabiedriskajā transportā tiek kompensēta novadā deklarētajiem izglītojamiem, kas iegūst vispārējo vidējo izglītību citu pašvaldību mācību iestādēs. Jāatzīmē, ka tiesības uz kompensāciju 100% apmērā par braukšanas izdevumiem, kas saistīti ar braucieniem mācību gada laikā no dzīves vietas līdz izglītības iestādei un atpakaļ attiecas uz sabiedrisko transportu, kas pārvadā pasažierus pilsētas, reģionālajā starppilsētu un reģionālajā vietējās nozīmes maršrutā.

Pieturvieta Pienāk Atiet
Valmieras AO   07:10
Valmiera VTU   07:20
Kocēni   07:22
Kaktiņi   07:24
Mildas   07:28
Vārnas   07:30
Sarmas   07:33
Virši   07:36
Jānēni   07:46
Rāvas   07:56
Mazbrenguļi   07:59
Dauguļi   08:04
Mazbrenguļi   08:09
Baldiešu ferma   08:13
Rāvas   08:15
Virši   08:18
Purenes   08:20
Rubenes skola 08:25 08:26
Rubene   08:28
Saulītes   08:31
Kaktiņi   08:36
Valmiera VTU   08:39
Valmieras AO 08:49  

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā samazināt kopējo atkritumu apjomu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras pilsētas 2.pirmsskolas izglītības iestāde “Ezītis” steidzami aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (darba vietas adrese: Rubenes iela 38, Valmiera) uz noteiktu laiku pilnai darba likmei (40 stundas nedēļā jeb 1,0 likmes). Ja Tev ir vēlme: veikt izglītojamo attīstības dinamikas izpēti; nodrošināt pedagoģisko procesu grupā; sadarboties ar izglītojamo vecākiem un kolēģiem; plānot savu darbību, sagatavot amata veikšanai nepieciešamo dokumentāciju; iesaistīties iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Tev ir: izglītība un pedagogu profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr. 569); valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: atalgojumu no 750 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas; sociālās garantijas; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju gaidīsim līdz 2019. gada 13.decembrim personīgi (adrese: Rubenes iela 38, Valmiera) vai e-pastā: ezitis@valmiera.edu.lv . Tālrunis informācijai: 29446642. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rubenes iela 38, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-13 Kontaktpersona: CV, piet.vēst.un izgl.dok.kopiju iesniegt pers.vai sūtīt ezitis@valmiera.edu.lv, 29446642

Mūsu partneri