Valmieras Ziņas

Kustības ir “topā” – pieprasījums pēc vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbībām ir liels

Noslēdzoties mācību gadam vispārizglītojošajās skolās, šonedēļ sākušās vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbības Valmieras Bērnu sporta skolas (Valmieras BSS) audzēkņiem.  No 25.maija līdz 1.jūnijam Valmieras BSS audzēkņiem vecumā no 7 gadiem, kuru treneri atrodas atvaļinājumā un klātienes nodarbības nenotiek, tika dota iespēja pieteikties bezmaksas vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbībām, kuras notiks periodā no 2.jūnija līdz 15.jūlijam. Nodarbību mērķis ir dot iespēju jauniešiem saglabāt fizisko formu arī pēc attālinātā mācību procesa, kad klātienes nodarbības pie saviem treneriem vēl nav sākušās.

Esam gandarīti, ka atsaucība projektam ir liela, nodarbības apmeklē 138 jaunieši vecumā no 7 – 17 gadiem. Lai gan sākotnējā projekta iecere paredzēja trīs nodarbību grupu komplektāciju dažāda vecumposma sportistiem, pateicoties audzēkņu un vecāku lielai interesei, skola piesaistījusi trīs vieglatlētikas speciālistus nodarbību vadīšanai. Nodarbības notiek dažādās vecuma grupās, kur jauniešiem ir iespēja trenēties kopā ar dažādu sporta veidu pārstāvjiem un saviem vienaudžiem.

Vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbības jauniešiem vada divi Valmieras Bērnu sporta skolas bijušie vieglatlētikas nodaļas audzēkņi – Megija Stalberga un Alvis Čākurs. Megija šobrīd mācās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas 3.kursā, bet Alvis ir sporta skolas Arkādija vieglatlētikas treneris Rīgā. Ar jaunākajiem bērniem nodarbībās strādā Valkas novada Bērnu – jaunatnes sporta skolas vieglatlētikas trenere Ieva Zālīte. Kopumā nodarbībās darbojas deviņas audzēkņu grupas. Pamatā nodarbības notiek Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas stadionā, bet sliktu laikapstākļu gadījumā Valmieras Pārgaujas sākumskolas sporta zālē.

Šāds projekts Valmieras Bērnu sporta skolā tiek realizēts pirmo reizi. Līdz ar savu sporta veidu klātienes nodarbību atsākšanos aicinām audzēkņus apmeklēt savu sporta veidu nodarbības, kas ir primāri izglītības apguvē sporta skolā. Tāpat aicinām audzēkņus domāt par savu un citu drošību un veselību, uz nodarbībām ierodoties ievērojot visus valstī noteiktos drošības pasākumus un skolas iekšējās kārtības noteikumus ārkārtējās situācijas laikā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” aicina darbā speciālo pedagogu (darba vietas adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera) uz nenoteiktu laiku pilnai darba likmei (30 stundas nedēļā jeb 1,0 likme) Ja Tev ir vēlme: īstenot pirmsskolas izglītības programmas apguvi izglītojamajiem ar speciālām vajadzībām; sadarboties ar izglītojamo vecākiem un skolotājiem, sniegt konsultācijas un skaidrojumu par veiktās izpētes rezultātiem, attīstības dinamiku un ieteikumus turpmākam izglītības procesam; sagatavot rakstveida atzinumus par izglītojamo pārbaudes rezultātiem; plānot un organizēt savu darbu atbilstoši iestādes mērķiem un uzdevumiem; un ja Tev ir: izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: atalgojumu EUR 790,00 mēnesī pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli un izglītības dokumenta kopiju gaidīsim līdz 2021. gada 26. martam personīgi (adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera) vai e-pastā spriditis@valmiera.edu.lv. Tālrunis papildu informācijai 64231434. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: SPECIĀLAIS PEDAGOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 29, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-03-26 Kontaktpersona: CV, mot.vēst.un izgl.dok.kopiju iesniegt pers. vai sūtīt uz spriditis@valmiera.edu.lv, 64231434.

Mūsu partneri