Valmieras Ziņas

Kustības ir “topā” – pieprasījums pēc vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbībām ir liels

Lasīšanas laiks: 2 min

Noslēdzoties mācību gadam vispārizglītojošajās skolās, šonedēļ sākušās vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbības Valmieras Bērnu sporta skolas (Valmieras BSS) audzēkņiem.  No 25.maija līdz 1.jūnijam Valmieras BSS audzēkņiem vecumā no 7 gadiem, kuru treneri atrodas atvaļinājumā un klātienes nodarbības nenotiek, tika dota iespēja pieteikties bezmaksas vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbībām, kuras notiks periodā no 2.jūnija līdz 15.jūlijam. Nodarbību mērķis ir dot iespēju jauniešiem saglabāt fizisko formu arī pēc attālinātā mācību procesa, kad klātienes nodarbības pie saviem treneriem vēl nav sākušās.

Esam gandarīti, ka atsaucība projektam ir liela, nodarbības apmeklē 138 jaunieši vecumā no 7 – 17 gadiem. Lai gan sākotnējā projekta iecere paredzēja trīs nodarbību grupu komplektāciju dažāda vecumposma sportistiem, pateicoties audzēkņu un vecāku lielai interesei, skola piesaistījusi trīs vieglatlētikas speciālistus nodarbību vadīšanai. Nodarbības notiek dažādās vecuma grupās, kur jauniešiem ir iespēja trenēties kopā ar dažādu sporta veidu pārstāvjiem un saviem vienaudžiem.

Vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbības jauniešiem vada divi Valmieras Bērnu sporta skolas bijušie vieglatlētikas nodaļas audzēkņi – Megija Stalberga un Alvis Čākurs. Megija šobrīd mācās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas 3.kursā, bet Alvis ir sporta skolas Arkādija vieglatlētikas treneris Rīgā. Ar jaunākajiem bērniem nodarbībās strādā Valkas novada Bērnu – jaunatnes sporta skolas vieglatlētikas trenere Ieva Zālīte. Kopumā nodarbībās darbojas deviņas audzēkņu grupas. Pamatā nodarbības notiek Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas stadionā, bet sliktu laikapstākļu gadījumā Valmieras Pārgaujas sākumskolas sporta zālē.

Šāds projekts Valmieras Bērnu sporta skolā tiek realizēts pirmo reizi. Līdz ar savu sporta veidu klātienes nodarbību atsākšanos aicinām audzēkņus apmeklēt savu sporta veidu nodarbības, kas ir primāri izglītības apguvē sporta skolā. Tāpat aicinām audzēkņus domāt par savu un citu drošību un veselību, uz nodarbībām ierodoties ievērojot visus valstī noteiktos drošības pasākumus un skolas iekšējās kārtības noteikumus ārkārtējās situācijas laikā.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri