Valmieras Ziņas

Kurš no augusta ieņems Švionteka vietu “Valmieras stikla šķiedras” valdē?

Darbu stikla šķiedras ražotāja “Valmieras stikla šķiedra” valdē 1.augustā sāks Ingo Bleiers (Ingo Bleier), teikts kompānijas sniegtajā informācijā biržai “Nasdaq Riga”. Kompānijas pārstāvji atzīmē, ka Bleiers turpmāk būs atbildīgs par “Valmieras stikla šķiedras” un tās meitasuzņēmumu pārdošanas, iepirkumu un produktu pārvaldības jautājumiem, liecina aģentūras “LETA” publicētā informācija.

Kopš 2016.gada augusta Bleiers bija “Valmieras stikla šķiedras” grupas Pētniecības un attīstības sektora vadītājs.

Izmaiņas “Valmieras stikla šķiedra” valdē veiktas, jo valdes loceklis Andrē Švionteks (Andre Schwiontek) jūlija sākumā iesniedza paziņojumu par kompānijas valdes locekļa amata, kā arī meitasuzņēmumos ieņemamo amatu atstāšanu no 1.augusta.

Darbu “Valmieras stikla šķiedra” valdē turpinās valdes priekšsēdētājs Stefans Jūgels (Stefan Jugel), kā arī valdes loceklis Ģirts Vēveris.

“Valmieras stikla šķiedras” koncernu veido “Valmieras stikla šķiedra” un trīs tās meitassabiedrības – “Valmiera Glass UK Ltd.” Apvienotajā Karalistē, kā arī “Valmiera Glass USA Corp.” un “Valmiera Glass USA Trading Corp” ASV. “Valmieras stikla šķiedras” akcijas kotē biržas “Nasdaq Riga” otrajā sarakstā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē, aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties personāla vadības speciālistu/i Uzņēmums piedāvā Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Darba apraksts Personāla atlases procesa organizēšana un nodrošināšana Ikdienas situāciju precīza un punktuāla risināšana Aktīva kandidātu meklēšana un uzrunāšana Brigāžu darba koordinēšana, grafiku sastādīšana Rezultātu analīze Priekšlikumu sagatavošana Prasības kandidātiem Pieredze un procesu izpratne vispārējā būvniecībā Labas datora prasmes Labas komunikācijas prasmes, kas vērstas uz sadarbību Spēja ātri reaģēt uz situācijas izmaiņām Sistemātiskums, labas plānošanas, koordinēšanas prasmes Orientācija uz rezultātu. Darba laiks: Pilna slodze Darba vieta: Stacijas laukums 7, Valmiera Darba alga no EUR 1500,00 (bruto) Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Personāla vadības specialists/e” uz e-pastu: personals@bazalts.lv līdz 2019. gada 18. septembrim! Profesija: PERSONĀLA ATLASES SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-18 Kontaktpersona: Ingūna Sāre Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri