Valmieras Ziņas

Kreišam Latvijas čempionātā vieglatlētikā uzvara kārtslēkšanā un dienas augstvērtīgākais rezultāts

Lasīšanas laiks: 2 min

Kārtslēcējs Valters Kreišs svētdien Valmierā Latvijas čempionātā vieglatlētikā uzvarēja ar rezultātu 5,60 metri un sasniedza otrās sacensību dienas augstvērtīgāko rezultātu.

Kreišs sacensības sāka ar 5,25 metru augstumā pārvarētu latiņu. Ar otro mēģinājumu izdevās pārvarēt 5,50 metrus un ar pirmo – 5,60 metrus, bet trīs mēģinājumi 5,73 metru augstumā labot personisko rekordu bija neveiksmīgi.

Kreišs sasniedza Latvijas čempionāta otrās dienas augstvērtīgāko rezultātu, Starptautiskās Vieglatlētikas savienības (“World Athletics”) disciplīnas salīdzinošajā punktu tabulā nopelnot 1157 punktus.

10 000 metru soļošanā Raino Saulgriezis uzvarēja ar rezultātu 40 minūtes un 37,12 sekundes, sasniedzot otru augstvērtīgāko otrās sacensību dienas rezultātu 1101 punkts.

Sievietēm ar rezultātu 52 minūtes un 7,53 sekundes par uzvarētāju kļuva Modra Liepiņa.

200 metros ar rezultātu 20,82 sekundes uzvarēja Oskars Grava, kurš sasniedza trešo augstvērtīgāko rezultātu otrajā Latvijas čempionāta dienā (1094 punkti) un dienu iepriekš uzvarēja arī divreiz īsākā distancē, bet sievietēm – Beāte Buka, kura spēcīgā pretvējā finišēja 24,88 sekundēs.

800 metros sievietēm ar rezultātu divas minūtes un 5,25 sekundes uzvarēja Invida Mauriņa, par 0,78 sekundēm apsteidzot Līgu Velveri. Vīriešiem par čempionu kļuva Oskars Bambals, kurš finišēja minūtē un 50,81 sekundē, par 0,39 sekundēm apsteidzot Ņikitu Bogdanovu.

400 metru distancē ar barjerām pirmā bija Kitija Zaula, kura distancē pavadīja minūti un 92 sekundes simtdaļas. Vīriešiem uzvaru šajā disciplīnā svinēja Dmitrijs Ļašenko, kura rezultāts ir 52,88 sekundes.

Trīssoļlēkšanā ar rezultātu 13,74 metri uzvarēja Rūta Kate Lasmane, bet vīriešiem ar rezultātu 15,71 metrs – Sandis Dzenītis, kurš par 0,4 sekundēm apsteidza Elviju Misānu.

Diska mešanā uzvarēja Aleksandrs Volkovs (56,38 m) un Dace Šteinerte (48,70 m).

Septiņcīņā ar 5827 punktiem uzvarēja Kristīne Blaževiča, bet desmitcīņā ar 7062 punktiem – Andris Skadiņš.

Augstlēkšanā Valters Jansons pārvarēja divu metru augstumā novietoto latiņu, bet sievietēm ar rezultātu 1,82 metri – Patrīcija Jansone, kura par diviem centimetriem apsteidza Loretu Bērziņu.

5000 metros ar rezultātu 15 minūtes un 12,29 sekundes uzvarēja Lauris Lapsa, bet sieviešu konkurencē Marta Luize Pētersone finišēja 17 minūtēs un 42,51 sekundē, par 0,42 sekundēm apsteidzot Alisi Petrovu.

Savukārt jauktajā 4×400 metru stafetē ar rezultātu trīs minūtes un 31,87 sekundes uzvarēja “Arkādijas” otrā komanda ar Kitiju Zaulu, Edvardu Māri Kamarūtu, Mauriņu un Austri Karpinski sastāvā.

Jau ziņots, ka sestdien sprintere Gunta Vaičule 400 metru skrējienā laboja savu personisko rekordu, distanci veicot 50,83 sekundēs, un izpildīja kvalifikācijas normatīvu Parīzes olimpiskajām spēlēm.

Viņa arī sasniedza Latvijas čempionāta augstvērtīgāko rezultātu, disciplīnas salīdzinošajā punktu tabulā nopelnot 1172 punktus.

Pievienojies mūsu komandai! Naukšēnu vidusskola (ar 01.08.2024. – Naukšēnu pamatskola) (turpmāk – Iestāde) 2024./2025.m.g. aicina darbā fizikas skolotāju 8.-9.klasēm (4 kontaktstundas nedēļā) uz nenoteiktu laiku.  Darba vietas adrese: Naukšēnu vidusskola, Naukšēni, Naukšēnu pagasts, Valmieras novads. Ja Tev ir vēlme: • īstenot fizikas programmu pamatskolā (izglītības programma 21011111) atbilstoši Valsts izglītības standartam; • organizēt savu darbu atbilstoši Iestādes mērķiem un uzdevumiem; un ja Tev ir: • izglītība, kvalifikācija un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām; • valsts valodas prasme atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Par pedagogu darba samaksu”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās kompetences pilnveides iespējas. Profesionālās darbības aprakstu (CV) un izglītības dokumenta kopiju/-as lūdzam iesniegt personīgi (adrese: Naukšēnu vidusskola, Naukšēni, Naukšēnu pagasts, Valmieras novads) vai e-pastā nauksenu.vidusskola@valmiera.edu.lv līdz 2024.gada 12.augustam. Tālrunis informācijai: 28677285. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: VISPĀRĒJĀS PAMATIZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Naukšēnu vidusskola, Naukšēni, Naukšēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-08-12 Kontaktpersona: nauksenu.vidusskola@valmiera.edu.lv 28677285

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” (turpmāk – Iestāde) ar 2024.gada 1.septembri aicina darbā speciālo pedagogu (1,0 likme jeb 30 stundas nedēļā) uz nenoteiktu laiku.  Darba vietas adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras novads. Ja Tev ir vēlme: • īstenot pirmsskolas izglītības programmas apguvi izglītojamajiem ar speciālām vajadzībām; • sadarboties ar izglītojamo vecākiem un skolotājiem, sniegt konsultācijas un skaidrojumu par veiktās izpētes rezultātiem, attīstības dinamiku un ieteikumus turpmākam izglītības procesam; • sagatavot rakstveida atzinumus par izglītojamo pārbaudes rezultātiem; • plānot un organizēt savu darbu atbilstoši Iestādes mērķiem un uzdevumiem; • aktīvi iesaistīties Atbalsta komandas darbā; un ja Tev ir: • izglītība atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālas garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2024.gada 23.augustam personīgi (adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā spriditis@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai: 64231434. Informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SPECIĀLAIS PEDAGOGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-08-23 Kontaktpersona: spriditis@valmiera.edu.lv 64231434

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” ar 2024.gada 1.septembri aicina darbā pirmsskolas izglītības sporta skolotāju (1,0 likme jeb 40 stundas nedēļā) uz nenoteiktu laiku.  Darba vietas adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras novads. Ja Tev ir vēlme:  plānot un nodrošināt kvalitatīvu, izglītojamo vecumam atbilstošu mācību procesu;  veikt bērna attīstības traucējuma korekciju, konsultēt bērnu vecākus bērnu fiziskās attīstības jautājumos, apmācīt vienkāršu vingrinājumu veikšanai mājās;  radīt labvēlīgu vidi un apstākļus katra bērna vispusīgai personības attīstībai, ievērojot pirmsskolas vecuma bērnu vajadzības, pieredzi, domāšanas veidu, spējas, veselības stāvokli un sniegt īpašu atbalstu bērniem, kuriem ir valodas traucējumi;  plānot savu darbību, sagatavojot nepieciešamo dokumentāciju e-vidē; un ja Tev ir: • izglītība atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālas garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2024.gada 23.augustam personīgi (adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā spriditis@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai: 64231434. Informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SPORTA SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-08-23 Kontaktpersona: spriditis@valmiera.edu.lv 64231434

Mūsu partneri