Valmieras Ziņas

Kocēnu novada Rubenē norisināsies pirmā mājputnu izstāde, būs apskatāmi arī truši

Šajā nedēļas nogalē, 23. – 24. novembrī, Kocēnu novadā, Rubenes sporta namā norisināsies izstāde, kurā būs apskatāmi dažādi mājputni, to skaitā arī Latvijā pirmā cukurvistiņu izstāde, un truši. Izstādi organizē Latvijas sīkdzīvnieku audzētāju biedrība “Trusis un citi”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Kopumā divās izstādes dienās gan lieli, gan mazi aicināti iepazīt 34 putnu šķirnes, kuras pārstāvēs 120 dažādi mājputni, un 22 šķirņu teju 100 truši.

Sestdien, 23. novembrī, izstāde būs atvērta no plkst. 10.00 līdz plkst. 18.00. Tās laikā plkst. 15.00 sāksies seminārs par tēmām “Šķirnes putnu audzēšana, atlase un vērtēšana” (lektors Audrius Verseckas no Lietuvas) un “Latvijas Cukurvistiņas un Krūpiņu šķirnes standarta projekts, šķirnes raksturīgās īpašības, saglabāšanas metodes un atlases kritēriji”. Dalības maksa seminārā: 3 eiro.

Svētdien, 24. novembrī, izstāde būs atvērta no plkst. 10.00 līdz plkst. 14.00, kuras laikā paredzētas dažādas izzinošas spēles bērniem, darbosies dzīvnieku barības un kopšanas līdzekļu stendi, trušu tirgus.

Ieejas maksa izstādē: 2 eiro. Bērniem no 2 gadu vecuma: 1 eiro.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes 22.KĀJNIEKU BATALJONS VALMIERĀ piedāvā darbu SPECIĀLISTAM PERSONĀLSASTĀVA NODAĻĀ Darba pienākumi: · Veikt Zemessardzes (ZS) 22.KB personālsastāva personu lietu uzskaiti un lietvedību atbilstoši noteiktajai kārtībai; · Veikt ZS 22.KB profesionālā dienesta karavīru un zemessargu skaitlisko un kvalitatīvo uzskaiti; · Gatavot standarta dokumentāciju par personāla iecelšanu amatos, darba samaksu, kompensāciju noteikšanu, atvaļinājumu piešķiršanu, komandējumiem u.tml.; · Veikt dokumentāciju sagatavošanu zemessargu uzņemšanai Zemessardzē; · Veikt personas lietu kārtošanu; · Gatavot ikdienas, iknedēļas, ikmēneša atskaites un darba uzskaites tabeles; · Kontrolēt lietvedību, reģistrēt sarakstes dokumentus atbilstoši lietu nomenklatūrai; · Pārzināt un uzturēt kārtībā nodaļas arhīvu; Pamatprasības: Izglītība – vidējā profesionālā lietvedībā un/vai personāla vadībā, kvalifikācijas kursi lietvedības/personāla vadības zinībās; · Teicamas latviešu un vēlamas angļu valodas zināšanas; · Labas organizatoriskās prasmes; · Profesionālas prasmes darbā ar MS Office programmām; · Augsta atbildības izjūta, spēja strādāt individuāli un komandā; · Psiholoģiskā noturība; · Spēja un motivācija pilnveidot savas zināšanas un iemaņas; · Spēja uzņemties atbildību par savas profesionālās darbības rezultātiem. Piedāvājam: · Interesantu, dinamisku un daudzveidīgu darbu; · Labus darba apstākļus; · Veselības apdrošināšanu; · Bruto atalgojums, sākot no 745 eiro līdz 1093 eiro (atkarībā no izglītības un darba pieredzes), un sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam; · Par priekšrocību tiks izvirzīti kandidāti, kuri savu turpmāko karjeru vēlas saistīt ar profesionālo dienestu NBS, kuri jau ir zemessargi vai ir gatavi iestāties Zemessardzē. Darba vieta Valmierā. Lai pieteiktos, sūti CV uz e-pastu ilze.pundure@mil.lv līdz 07.02.2020. Tālrunis informācijai 27806073. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Profesija: LIETVEDIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-07 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pasta adresi: ilze.pundure@mil.lv

Mūsu partneri