Valmieras Ziņas

Kocēnu novada pašvaldība turpina sniegt atbalstu skolēniem attālināto mācību laikā pārtikas paku veidā

Kocēnu novada pašvaldība turpina sniegt atbalstu Kocēnu novada izglītības iestāžu skolēniem attālināto mācību laikā, brīvpusdienas nodrošinot pārtikas pakas veidā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Pārtikas pakas sagatavo SIA “Glazūra” – uzņēmums, kas iepirkumu procedūras rezultātā nodrošina ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu Kocēnu novada izglītības iestādēs. Jāatzīmē, ka pārtikas pakas saturs nevar aizstāt siltas pusdienas, tādēļ tajā iekļauti produkti, ko skolēnu ģimenēs var izmantot siltu maltīšu pagatavošanā. Tāpat tajās iekļauti arī dārzeņi, augļi, veselīgs našķis. Pārtikas paku sastāvs regulāri tiek mainīts. Piemēram, vienas pārtikas pakas sastāvs, ko skolēni saņēma par laika periodu no 25. janvāra līdz 5. februārim – kartupeļi, burkāni, āboli, rīsi, milti, baltmaize, piens, skābais krējums, vājpiena biezpiens, pusžāvētā desa, tuncis savā sulā, olas, kausētais siers ar šķiņķi, saldie salmiņi, mango daiviņas sīrupā.

Vienas pārtikas pakas, kas paredzēta 10 darba dienu periodam, nominālā vērtība 1. – 4. klašu skolēniem ir 20,50 eiro un 5. – 9. klasei ir 22 eiro, aprēķinā par pamatu ņemot vienas dienas pusdienu cenu saskaņā ar noslēgto līgumu ar SIA “Glazūra”.

Pieteikumu pieņemšanu un pārtikas paku nogādāšanu skolēniem organizē Kocēnu novada vispārizglītojošās izglītības iestādes, aicinot vecākus noteiktā laika posmā pārtikas paku saņemt. Tajā pašā laikā ģimenēm, kurām ir nepieciešama palīdzība paku saņemšanā, tās tiek piegādātas.

Brīvpusdienas visiem Kocēnu novada vispārizglītojošo izglītības iestāžu skolēniem ir viens no veidiem kā Kocēnu novada pašvaldība sniedz atbalstu skolēnu ģimenēm un vienlaikus rūpējas, lai skolēni mācību procesa laikā saņemtu siltu un pilnvērtīgu ēdienreizi.

2020. gadā Latvijas valdība pieņēma lēmumu vairs pilnā apmērā nefinansēt pusdienu izmaksas 1. – 4. klašu skolēniem, kā rezultātā pusi no līdzšinējā valsts finansējuma, kas bija 1,42 eiro, apmaksā pašvaldība, kā arī piemaksā starpību, lai skolēniem tiktu nodrošinātas pilnvērtīgas pusdienas, kas līdz ar to ir arī dārgākas. Savukārt 5. – 9. klašu skolēnu brīvpusdienu izmaksas tiek pilnībā segtas no pašvaldības budžeta līdzekļiem.

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Valmieras ūdens” Reģ. Nr. 44103033608 aicina darbā (uz nenoteiktu laiku) santehniķi Prasības: vidējā profesionālā izglītība (ISCED 3.kvalifikācijas līmenis), arodizglītība; vismaz divu gadu pieredze līdzīgā specialitātē; valsts valodas zināšanas; ”B” kategorijas autovadītāja apliecība (vēlama “C” autovadītāja un motorzāģa un krūmzāģa operatora apliecības); komunikācijas spējas strādājot ar klientiem. Darba pienākumi: veikt visa veida darbus, kas saistīti ar iekšējo siltumapgādes sistēmu apkopi, remontu un izbūvi; veikt siltumtrašu montāžas un remonta darbus; vadīt un apkalpot uzticēto tehniku. Piedāvājam: darbu stabilā uzņēmumā; konkurētspējīgu atalgojumu (bruto 1105 - 1164 EUR/mēn.); sociālās garantijas; veselības apdrošināšanu; izaugsmes iespējas. Darba vieta: Valmierā. Pieteikumus gaidīsim līdz 2021.gada 30.aprīlim. CV sūtīt: uz e-pastu - valmieras.udens@valmierasudens.lv vai uz adresi - Rūpniecības iela 50, Valmiera, LV-4201. Par rezultātiem tiks informēti tikai tie kandidāti, kuri tiks aicināti uz darba intervijām. Profesija: SANTEHNIĶIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 50, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-04-30 Kontaktpersona: CV sūtīt uz valmieras.udens@valmierasudens.lv vai uz adresi-Rūpniecības iela 50, Valmiera. Izglītības līmenis: Arodizglītība

AS "Smiltenes piens" - viens no Latvijas vadošajiem piena produktu pārstrādes uzņēmumiem ar 100 gadu uzkrāto un apgūto pieredzi šajā nozarē, aicina darbā LABORANTU Mūrnieku ielā 2, Smiltenē. TU IEGŪSI: • Atbildīgu darbu un vērtīgu pieredzi stabilā un atpazīstamā uzņēmumā; • Stabilu darbu ilgtermiņā; • Konkurētspējīgu atalgojumu sākot no 1000 EUR (bruto) un sociālās garantijas; • Darba apģērbu; • Apmācības un pieredzējušu kolēģu atbalstu uzsākot darbu, profesionālās attīstības iespējas; • Draudzīgus un uz sadarbību vērstu kolēģus un atsaucīgus vadītājus; • Veselības apdrošināšanu pēc viena nostrādāta gada; • “Labumu grozu”- kopīgus darba pasākumus, pabalstus, dāvanas, produkcijas iegādi par draudzīgāku cenu u.c.; ŠAJĀ AMATĀ TEV NODERĒS: • Iepriekšējā pieredze laboratorijā, ražošanā vai kvalitātē tiks uzskatīta par priekšrocību, taču, ja tādas nav – apmācīsim darba vietā; • Vēlama vidējā vispārējā vai vidējā profesionālā izglītība (vēlams pārtikas rūpniecībā); • Vēlme profesionāli attīstīties un papildināt savas zināšanas; • Labas iemaņas darbā ar mūsdienīgām tehnoloģijām; • Precizitāte, godīgums un augsta atbildības sajūta, pildot darba pienākumus; • Komunikabilitāte un prasme strādāt komandā un individuāli; • Noturība pret stresu un koncentrēšanās spējas; • Derīga izziņa par veselības stāvokli Nr.27/u; MĒS TEV UZTICĒSIM: • Precīza ienākošā piena, vājpiena, sūkalu testēšanas veikšana un to nemainīgas kvalitātes kontrole; • Veikt ražojamās produkcijas tehnoloģisko rādītāju noteikšanu ražošanas procesu laikā; • Iegūto analīžu datu apstrāde un to uzskaite, reģistrēšana; • Dokumentēt testēšanas, kontroles, mērījumu, pārbaužu rezultātus; • Laboratorijas iekārtu uzturēšana un kalibrēšana; Ja vēlies pieteikties uz šo amatu, sūti savu CV ar norādi “Laborants” uz e-pastu: birojs@smiltenespiens.lv, info pa tel. 29335069 Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Vairāk par uzņēmumu varat uzzināt www.smiltenespiens.lv Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai šīs vakances atlases procesu. Datu pārzinis ir AS „Smiltenes piens”, reģistrācijas numurs 43903002031, juridiskā adrese Mūrnieku iela 2, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.

Mūsu partneri