Valmieras Ziņas

Kocēnu novada pašvaldība iegādājusies aprīkojumu maluzvejniecības mazināšanai

Kocēnu novada pašvaldība iegādājusies aprīkojumu maluzvejniecības mazināšanai, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.

Kocēnu novada pašvaldība īstenojusi Valsts zivju fonda padomes apstiprināto projektu “Aprīkojuma iegāde zivju resursu aizsardzības pasākumu veikšanai Kocēnu novada publiskajās ūdenstilpēs”, kas tika iesniegts atbalsta saņemšanai Valsts Zivju fonda projektu konkursā “Zivju resursu aizsardzības pasākumi, ko veic iestādes vai pašvaldības, kuru kompetencē ir zivju resursu aizsardzība”.

Projekta kopējās izmaksas ir 5020 eiro, tajā skaitā Valsts Zivju fonda finansējums 3555 eiro.

Kocēnu novada pašvaldība iegādājās aprīkojumu, lai veiktu zivju resursu aizsardzības pasākumus Kocēnu novada publiskajās ūdenstilpēs – Vaidavas ezerā, Dauguļu Mazezerā un Rāķa ezerā.

Projektā ir iegādāts lidaparāts – drons ar papildaprīkojumu, IP kamera ar 4G funkciju un tālskatis ar termokameru, tādējādi papildinot 2016.gadā Zivju fonda projektā iegādāto aprīkojumu, proti, laivas ar motoriem un meža/medību kameras. Viss zivju aizsardzības veikšanas aprīkojums ir Kocēnu novada pašvaldības policijas rīcībā, lai ar regulārām kontrolēm un operatīvo darbību mazinātu nelikumīgu makšķerēšanu un zvejniecību.

Savukārt biedrība “Vaidavas ezera pārvalde” saņēmusi Valsts zivju fonda padomes apstiprinājumu projektam “Zivju resursu pavairošana Vaidavas ezerā Kocēnu novadā”, līdz ar to šogad Vaidavas ezera zivju resursi tiks papildināti ar 4000 zandartu mazuļiem, piebilda pašvaldībā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

VAIDAVA CERAMICS ir strauji augošs ģimenes uzņēmums, kas kopš 1980.gada ražo skaistus un funkcionālus dizaina traukus no tīra Latvijas māla. Apvienojot vēsturisko keramikas veidošanas gaitu un ilgtspējīgu dizainu, ražojam produktus eksportam un vietējam tirgum. Lai sasniegtu izvirzītos mērķus un stiprinātu ražošanas komandu aicinām darbā: FORMĒŠANAS MEISTARU darbs uz nenoteiktu laiku, Ezera ielā 2, Vaidavā Piedāvājam: - Nepieciešamo amata apmācību (iepriekšēja pieredze nav nepieciešama) - Darbu nelielā un saliedētā komandā - Iespēju profesionāli augt kopā ar uzņēmumu - Iespēju radīt skaistus traukus no Latvijas sarkanā māla - Dinamisku un interesantu darba ritmu - Transporta kompensāciju līdz darbavietai - Normālu darba laiku (08:00-17:00), kalendārās brīvdienas un regulārus atvaļinājumus - Atalgojumu no 6.00 EUR stundā, pirms nodokļu nomaksas Sagaidām: - Vidējo izglītību - Precizitāti un augstu atbildības sajūtu - Vēlmi apgūt jaunas prasmes un zināšanas - Spēju strādāt komandā un patstāvīgi pieņemt lēmumus Galvenie pienākumi: - Trauku izgatavošana uz formēšanas virpas - Trauku apstrāde pēc formēšanas procesa - Trauku kvalitātes kontrole Sūti CV ar norādi “Formēšanas meistars” uz darbs@vaidava.lv. Vairāk par mums #vaidavaceramics Facebook, Instagram un www.vaidava.lv. SIA “VAIDAVA CERAMICS”, Reģ.Nr. 44103003533. Sīkāka informācija pa telefonu +371 27895460. Profesija: PODNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ezera iela 2, Vaidava, Vaidavas pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-10-21 Kontaktpersona: Matīss Šalmis Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri