Valmieras Ziņas

Kocēnu novada Lūgšanu brokastīs saziedotie līdzekļi ļauj dāvināt jau otro mūzikas instrumentu

2019. gada decembrī Kocēnos norisinājās pirmās Adventa Lūgšanu brokastis, kurās piedalījās politiskie, sabiedriskie un uzņēmējdarbības līderi, un daļa no dalības maksas tika ziedota labdarībai, lai atbalstītu Kocēnu novada daudzbērnu ģimeņu talantīgo bērnu un jauniešu izaugsmi mūzikas jomā, dāvinot mūzikas instrumentu. Saziedotie līdzekļi 2020. gadā ļāvuši jau diviem skolēniem – Kocēnu novada iedzīvotājiem tikt pie jauniem mūzikas instrumentiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciālists Kristers Blūms.

Vērtīgu atbalstu pasākuma organizēšanā, ziedojot pārtikas produktus un gatavojot brokastu maltīti, deva Kocēnu novada uzņēmēji – Z/S “Mazdzērvītes”, Z/S “Zilūži” un SIA “Vectēvs”, kā arī Kocēnu pamatskolas absolvents Edgars Atlācis, kurš vada nodibinājumu “Kocēnu skolas atbalsta fonds”, un Kocēnu novada domes deputāte Inese Sudraba.

2020. gada februārī Kocēnu novada iedzīvotāja Nora saņēma vērtīgu dāvanu – klarneti, bet 25. septembrī vaidavietis Linards saņēma jaunu pūšamo instrumentu – Eifoniju. Jāpiemin, ka Linards jauno instrumentu iemēģināja ar paša sacerētu skaņdarbu! Mūzikas instrumenta dāvināšanā piedalījās arī Valmieras mūzikas skolas pūšaminstrumentu spēles skolotājs Mārtiņš Birnis, kurš arī turpmāk palīdzēs Linardam apgūt jauniegūtā instrumenta spēles mākslu.

Kocēnu novada pašvaldība šajā tikšanās reizē pateicās arī pasākuma iniciatoriem un organizatoriem – Artim Eglītim un Helēnai Andersonei. Protams, pateicība neizpaliek arī ikvienam Lūgšanu brokastu dalībniekam, kurš ar savu līdzdalību un ziedojumu palīdzēja sasniegt mērķi – atbalstīt Kocēnu novada daudzbērnu ģimeņu talantīgos bērnus.

Lūgšanu brokastis, kas ir daļa no starptautiskas iniciatīvas, aizsākās ASV 1952. gadā un pašlaik tiek rīkotas vairāk nekā 50 valstīs. Lūgšanu brokastis ir pasākums, kurā piedalās politiskie, sabiedriskie un uzņēmējdarbības līderi, lai pie kopīga brokastu galda ieraudzītu vienojošo un iedrošinātu veidot savstarpēji atbalstošas attiecības, lai līdzdarbotos sabiedrības labklājības celšanā un garīgā izaugsmē. Pirmās Lūgšanu brokastis Kocēnu novadā organizēja Kocēnu novada pašvaldība un Rubenes evaņģēliski luteriskā draudze.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai ārkārtējās situācijas ieviešana apturēs Covid-19 izplatīšanos?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA "Lat Met" aicina darbā ROKAS LOKMETINĀTĀJU (MMA). Darba vieta: Rubenes metāla apstrādes cehs „Meistari”, Rubene, Kocēnu pag., Kocēnu nov., LV-4227 (300 metri no Rubenes baznīcas). Amata pienākumi: Atbilstoši rasējumiem un metāldarbnīcu vadītāja norādījumiem izgatavot nestandarta metāla izstrādājumus t. sk. sagatavot detaļas, veikt sagatvoto detaļu metināšanu. Nepieciešamības gadījumā veikt arī izstrādājumu montāžu objektā. Prasības pretendentiem: Spēja pastāvīgi, precīzi un savlaicīgi paveikt uzticētos pienākumus; Precizitāte un augsta atbildības sajūta. Par priekšrocību tiks uzskatīta: Autovadītāja apliecība; Papildus zināšanas citās jomās. Lat Met nodrošina: Pilnībā rekonstruētas ražošanas telpas; Mūsdienīgus darba apstākļus; Paveiktajam darbam un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu; Iepazīstināšanu ar amata pienākumiem un ražošanas procesa nodrošināšanas kārtību. Darba laiks: darba dienās 09:00 – 17:00, sestdienas, svētdienas un svētku dienas brīvas. Pieteikties uz brīvo metinātāja vietu iespējams sazinoties pa tālruni 29429956 vai sūtot CV uz e-pasta adresi info@latmet.com Vispārēju informāciju par Lat Met darbību iespējams iegūt apmeklējot mūsu mājas lapu www.latmet.com SIA "Lat Met" pamatā ir metāla apstrādes uzņēmums, kas specializējies praktisku dekoratīvo metāla izstrādājumu ražošanas jomā (vārti, sētas, margas, tirdzniecības stendi, nestandarta metāla izstrādājumi, kuru vienas detaļas svars nepārsniedz 0,5t, garums- 12m). Uzņēmums nodarbojas arī ar sekciju veida garāžu vārtu tirdzniecību, montāžu un servisa nodrošināšanu, vizuālās reklāmas izgatavošanu, skārda izstrādājumu izgatavošanu, vārtu automātikas tirdzniecību un apkalpošanu. Daļa no produkcijas tiek eksportēta. Profesija: ROKAS LOKMETINĀTĀJS (MMA) Darba vietas adrese: LATVIJA, Meistari, Kocēnu pag., Kocēnu nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-12-23 Kontaktpersona: Pieteikties iespējams sazinoties pa tālr.29429956 vai sūtot CV uz e-pasta adresi info@latmet.com

Mūsu partneri