Valmieras Ziņas

Kocēnu Kultūras namā apskatāma tekstiliju izstāde “Putni krāsā un kompozīcijā”

Lasīšanas laiks: < 1 min

No 5. aprīļa līdz 8. maijam Kocēnu Kultūras namā apskatāma Tautas lietišķās mākslas studijas (TLMS) “Smiltene” tekstiliju izstāde, portālu “Valmieras Ziņas” informēja TLMS “Smiltene” izglītojošā darba un darba ar apmeklētājiem vadītāja Daiga Melnace.

2019. gadā Smiltenes novada muzejā Mēru muižā tika rīkota pirmā valsts mēroga mākslas un amatniecības izstāde “Putni krāsā un kompozīcijā”. Izstādē tika aicināti piedalīties mākslinieki, amatnieki, daiļamatnieki un vienkārši rokdarbu mīļotāji no visas Latvijas. Izstādes mērķis bija izstādīt darbus, kas krāsu salikumos un kompozīcijas ritmos ir radīti, iedvesmojoties no Latvijas putniem, tādā veidā parādot mūsu dabas krāšņumu. 

Gatavojoties izstādei, TLMS “Smiltene” dalībnieces meklēja putnu fotogrāfijas grāmatās un internetā, lai izpētītu un iedvesmotos no dabas krāsu burvības putnos, un tā rezultātā radītu krāšņus tekstila izstrādājumus. Šie darbi tika augstu novērtēti un daudziem ļoti patika, tādēļ izstāde turpināja ceļot un priecēt apmeklētājus Apē, Rankā un nu arī Kocēnos. 

VSIA “Valmieras drāmas teātris” aicina darbā AUDIO IEKĀRTU OPERATORU Galvenie pienākumi: veikt izrāžu un mēģinājumu apskaņošanu gan stacionārā, gan izbraukumos uzstādīt un noņemt skaņu aparatūru Prasības: vidējā vispārējā vai profesionālā izglītība vēlama pieredze darbā ar skaņu iekārtām precizitāte un augsta atbildības sajūta spēja strādāt komandā prasme plānot spēja pielāgoties elastīgam darba laikam Mēs piedāvājam: pilnas slodzes darbu sociālās garantijas apmācību darba vietā dinamisku, interesantu darbu radošā vidē draudzīgu kolektīvu atalgojums no 1000.- līdz 1150.- eiro mēnesī (bruto) Pieteikumu un CV sūtīt līdz 13.februārim uz e-pastu: vdt@vdt.lv ar norādi “Audio iekārtu operatora vakancei”. Lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai (darba intervijai). Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu pretendentu atlasi. Personas datu apstrādes pārzinis ir VSIA “Valmieras drāmas teātris”. Pēc konkursa noslēgšanās, Jūsu personas dati tiks dzēsti vai iznīcināti. Profesija: AUDIO IEKĀRTU OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Kultūra / Māksla Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-13 Kontaktpersona: CV un motivāc. vēstuli sūtīt uz e-pastu vdt@vdt.lv vai nodādāt personīgi teātrī. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri