Valmieras Ziņas

Kocēnos notiks zumbas nodarbības

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmieras novada pašvaldība piedāvā iespēju apmeklēt bezmaksas zumbas nodarbības Kocēnos – Kocēnu Kultūras namā. Nodarbības notiks no marta līdz maijam, un tās vadīs trenere Sandra Taube.

Nodarbības notiks ceturtdienās no plkst. 18.30 līdz plkst. 19.30: 3., 17. un 31. martā; 14., 21. un 28. aprīlī; 5., 12., 19. un 26. maijā.

Lai dažādotu piedāvātās veselības veicināšanas aktivitātes, vingrošanas nodarbības fizioterapeita vadībā Kocēnu ciemā aizstātas ar Zumbas nodarbībām. Zumbas nodarbības aicināti apmeklēt arī citu apkārtējo pagastu iedzīvotāji.

Zumba ir Latīņamerikas iedvesmota grupu fitnesa nodarbība, kas apvieno gan Latīņamerikas, gan Eiropas mūzikas ritmus un deju soļus, veidojot dinamisku, aizraujošu un efektīvu programmu. Zumba apvieno gan ātrus, gan lēnus ritmus, kas palīdz trenēt gan augumu, gan svarīgāko mūsu ķermeņa muskuli – sirdi. Zumba izmanto aerobā treniņa un intervālu treniņa principus, pateicoties kuriem dalībnieks no nodarbības iegūst maksimālu labumu. Augstākas intensitātes kustībām seko zemākas intensitātes kustības, kas rada dažādību un pārmaiņas. Tā paaugstinās prieka faktors, un tas arī ļauj dažādu fiziskās sagatavotības līmeņu cilvēkiem regulēt intensitātes līmeni atbilstoši savām vajadzībām. Zumbas nodarbības ir lielisks līdzeklis pret stresu un nogurumu, veicina relaksāciju un vispārējo garīgo veselību. Zumbas soļiem ir viegli sekot, tādēļ tā ir piemērota gan jau pieredzējušiem dejotājiem, gan arī iesācējiem.

Nodarbības tiks organizētas atbilstoši valstī noteiktajām epidemioloģiskās drošības prasībām. Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar projekta vadītāju Svetlanu Tomsoni, e-pasts svetlana.tomsone@valmierasnovads.lv, tālr. 25605539.

Nodarbības notiek Valmieras novada pašvaldības īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/090 “Veselības veicināšanas pakalpojumu pieejamība Valmieras novada Kocēnu apvienības iedzīvotājiem” ietvaros. Projekta mērķis ir uzlabot veselības veicināšanas pakalpojumu pieejamību Kocēnu apvienībā (Bērzaines, Kocēnu, Dikļu, Vaidavas un Zilākalna pagastā). Projekta izmaksas ir 131 329,00 EUR (111 629,65 EUR ESF finansējums un 19 699,35 EUR valsts budžeta finansējums).

Pievienojies mūsu komandai! Mūrmuižas pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaciņa” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (uz nepilnu darba slodzi) uz noteiktu laiku.  Darba vietas adrese: “Bērnudārzs Pasaciņa”, Mūrmuiža, Kauguru pagasts, Valmieras novads. Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu, bērnu vecumam un individuālām spējām atbilstošu izglītības procesu grupā; • sadarboties ar kolēģiem un vecākiem, lai veicinātu katra bērna izaugsmi; • veikt bērnu attīstības dinamikas izpēti; • plānot savu darbību un sagatavot darbam nepieciešamo dokumentāciju, tostarp e-vidē; • piedalīties Iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Jums ir: • pieredze darbā ar bērniem; • izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopijas gaidīsim līdz 2023.gada 13.oktobrim e-pastā: pasacina@valmiera.edu.lv Tālrunis informācijai: 28650094. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Bērnudārzs Pasaciņa, Mūrmuiža, Kauguru pag., Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-10-13

Mūsu partneri