Valmieras Ziņas

Kocēnos mainīs autotransporta kustības virzienu Kalna ielā

Pamatojoties uz iedzīvotāju un Kocēnu novada pirmsskolas izglītības iestādes (PII) “Auseklītis” Kocēnu filiāles audzēkņu vecāku sapulcēs izteiktajiem priekšlikumiem, Kocēnu novada pašvaldība īstenos pārmaiņas autotransporta kustībā Kalna ielā, Kocēnos, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Automašīnu satiksme Kalna ielā darba dienu rīta un vakara stundās ir īpaši intensīva, jo PII “Auseklītis” Kocēnu filiāle ir lielākais bērnudārzs Kocēnu novadā, ko apmeklē 162 audzēkņi.

Brauktuves daļa Kalna ielā, kur vienu joslu aizņem automašīnu stāvvietas, ir pārāk šaura, lai pretimbraucošās automašīnas veiksmīgi samainītos, kā rezultātā rodas avārijas situācijas un tiek izbraukāta blakus esošā privātīpašnieku zeme.

Nākamās nedēļas sākumā, no 16. decembra, tiks uzstādītas ceļa zīmes, kas informēs, ka turpmāk autotransporta kustība Kalna ielā (virzienā no krustojuma ar Parka ielu līdz Vidus ielai) būs vienvirziena. Ceļa zīmju izvietošana ir saskaņota ar VAS “Latvijas Valsts ceļi”. Turpmāk automašīnu novietošanas veids pie PII “Auseklītis” būs ieslīpi pret gājēju ietvi, atvēlot stāvvietas arī invalīdu transportam.

Pašvaldība aicina autovadītājus ievērot jauno kārtību, būt saprotošiem un iecietīgiem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat jauno mākslas objektu "Krodera ābele"?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri