Valmieras Ziņas

Klāt jaunā apkures sezona – kad apkuri pieslēgs manam mājoklim?

Lasīšanas laiks: 2 min

Iestājoties drēgnākam laikam, vairāk sākam domāt par siltumu mūsu mājokļos. Tie iedzīvotāji, kuri savus īpašumus apsilda paši – paši arī izlemj par to, kad sākt sildīt savu īpašumu, bet ko darīt tiem valmieriešiem, kuru īpašumi pieslēgti centrālās apkures tīklam?

Ar portāla ’’Valmieras Ziņas’’ redakciju šajās dienās sazinājušies vairāki valmierieši, kuru dzīvokļos apkures sezona vēl nav sākusies. Bet, kas tad nosaka apkures sezonas sākumu un kur vērsties, ja ir vēlme apkures sezonu sākt laicīgi?

Ar šiem jautājumiem vērsāmies SIA “Valmieras ūdens”, kuri atbild par siltumapgādi Valmieras pilsētā un Valmieras pagasta Viestura laukumā.

SIA “Valmieras ūdens” Klientu apkalpošanas daļas vadītājs Dagnis Muižnieks:

“Jaunās apkures sezonas uzsākšana ir pašu iedzīvotāju ziņā – respektīvi, viņi dod ziņu sava nama apsaimniekotājam, izsakot vēlmi uzsākt apkures sezonu, un tālāk seko secīgas darbības tieši no pārvaldnieku puses, lai to nodrošinātu. Mūsu novērojumi liecina, ka pēdējās dienās, pazeminoties diennakts vidējai temperatūrai, arvien vairāk daudzdzīvokļu namu un iestāžu uzsākušas apkures sezonu, par ko liecina siltumapgādes sistēmas noslodze. Mēs tam esam gatavi un esam veikuši visus nepieciešamos profilaktiskos pasākumus, lai gaidāmo apkures sezonu aizvadītu bez sarežģījumiem.”

Tātad, ja tavā dzīvoklī apkures sezona vēl nav sākta – sazinies ar pārvaldnieku!

Kopš 2022. gada novembra “Valmieras ūdens” klientiem piemērotais siltumenerģijas apgādes tarifs mainīts vairāk nekā desmit reizes. Tas saistīts ar iepirktās siltumenerģijas piegādātāja cenas izmaiņām. Sagaidot jauno apkures sezonu, kopumā tarifa samazinājums ir gandrīz uz pusi jeb 46 procentiem. Par to plašāk ŠEIT.

SIA “Valmieras ūdens” iepērk siltumenerģiju no trīs piegādātājiem – AS “Valmieras Enerģija”, AS “Valmieras Piens” un SIA “ITA LTD”. 

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri