Valmieras Ziņas

Kino “Gaisma” ielūdz uz Andrē Rjē brīvdabas koncertu uz lielā ekrāna

Lasīšanas laiks: 2 min

Ar entuziasmu paziņojam, ka šogad mēs, kino “GAISMA”, atklāsim Valmieras pilsētas svētkus ar leģendārā Holandes vijolnieka un diriģenta Andrē Rjē, pozitīvu emociju piepildītu, 2022. gada Māstrihtas koncertfilmu “Happy Days Are Here Again!” (Laimīgās dienas atkal ir klāt!).

Pirmo reizi Andrē Rjē vēsturē viņa koncerts tiks rādīts brīvā dabā! Pasākums norisināsies 20. jūlijā plkst. 21.00. Klausītājus sagaidīs vakara vadītājs. Aptuvenais pasākuma garums būtu 3-4 stundas ar 15 minūšu pārtraukumu koncertfilmas laikā.

Koncerts tiks demonstrēts uz lielā ekrāna pie kino “Gaisma” Rīgas ielā 19 (satiksmei būs slēgts Rīgas ielas posms pretī kinoteātrim)

 Svarīgi:
– Pasākums notiks 20. jūlijā, pie kino “GAISMA”;
– Pasākums sāksies pl. 21:00 kopā ar vakara vadītāju;
– Brīvdabas koncertfilmas provizoriskais sākuma laiks 22:00;
– Brīvdabas koncertfilmas provizoriskais beigu laiks 01:00;
– Ieeja bez maksas.

 Iesakām līdzi ņemt:
– pledu;
– labu garastāvokli, lai kopīgi dejotu. 

Jāpiemin, ka būs iespēja baudīt ne tikai kino tik ļoti piestāvošo popkornu, bet ar savu piedāvājumu pasākumā piedalīsies arī Latvijas steiku klubs un SIA “Ieroči Lāčplēsis”.

Koncertfilmas anotācija:
Gaidīšana ir beigusies! Pēc diviem gariem gadiem maestro Andrē Rjē atkal uzstāsies savā dzimtajā Māstrihtā!

Andrē jaunais vasaras koncerts “Laimīgie laiki ir atgriezušies” (Happy Days are Here Again) būs jautrs un apburošs muzikāls notikums slavenajā Vrijthofas laukumā. Programmā skanēs klasiskas vieglās mūzikas kompozīcijas, operešu melodijas un, protams, jautri valši. Andrē kopā ar brīnišķīgo Johana Štrausa orķestri un īpašajiem viesiem rūpēsies par pacilājošu un romantisku noskaņojumu arī kinozālēs.

Mēdz teikt – ko retāk redz, to vairāk mīl, tāpēc Andrē pirmais koncerts pēc vairāk nekā divu gadu pārtraukuma būs burvīgs piedzīvojums visiem.

Ņemiet līdzi savus mīļos un izbaudiet neaizmirstamus muzikālus brīžus Andrē Rjē dzimtajā pilsētā – dziedāsim, dejosim, raudāsim prieka asaras un smiesimies visi kopā, jo… laimīgie laiki ir atgriezušies!

Koncerta garums: 2h 51min + 15min pārtraukums 


Pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts.

AICINA PIEVIENOTIES APDROŠINĀŠANAS KONSULTANTUS VALMIERĀ Ja uzskati sevi par veiksmīgu pārdošanas speciālistu vai vēlies par tādu kļūt un Tevi interesē apdrošināšanas pakalpojumi - pievienojies Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāles komandai! Ko dara apdrošināšanas konsultants? • Piedāvājot klientiem vispiemērotākos dzīvības un veselības apdrošināšanas pakalpojumus, nodrošina mūsu klientiem, viņu ģimenes locekļiem un uzņēmumu darbiniekiem drošību un finansiālo aizsardzību neparedzētās dzīvas situācijās Kas raksturo veiksmīgu konsultantu? • Lielisks sarunu partneris ar interesi ikdienā komunicēt ar dažādiem cilvēkiem • Vēlme mērķtiecīgi strādāt un saņemt pienācīgu atalgojumu • Augsta motivācija un iniciatīva • Rezultatīva pieredze pārdošanā • Vidējā vai augstākā izglītība • Latviešu un krievu valodas zināšanas Ko iegūst apdrošināšanas konsultants? • Mācības darbam un pašizaugsmei • Mentoru, kurš palīdz uzsākt veiksmīgu sadarbību • Draudzīgu un profesionālu vidi • Darba samaksu no 700 līdz 1500+ EUR bruto, kas sastāv no pamatalgas un mainīgās daļas, kura atkarīga no pārdošanas rezultāta Par mums Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāle specializējas dzīvības apdrošināšanā ar uzkrājumu veidošanu, privātās pensijas un mūža pensijas apdrošināšanā, uzkrājošajā apdrošināšanā bērniem, nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanā fiziskām un juridiskām personām. Compensa Life ir pirmā apdrošināšanas sabiedrība Latvijā, kas piedāvā onkoloģisko slimību apdrošināšanu, kas pieejama vietnē oncodrop.lv. Mēs priecāsimies saņemt CV un motivācijas vēstuli līdz 2024. gada 6.martam uz e-pastu: agita.ulmane@compensalife.lv Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Nosūtot pieteikumu un CV konkursam uz izsludināto vakanci, kandidāts/te kā datu subjekts saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības tiesību aktu prasībām piekrīt iesniegto personas datu apstrādei Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiālē (juridiskā adrese: Vienības gatve 87h, Rīga, LV-1004) uz laiku, kas nav ilgāks par trīs mēnešiem no atlases konkursa noslēgšanās dienas. Datu apstrādes mērķis – datu izmantošana un glabāšana personāla atlases vajadzībām. Savu piekrišanu personas datu apstrādei kandidāts/te var atsaukt rakstveidā.

Pievienojies mūsu komandai! Rūjienas vidusskola (turpmāk – Iestāde) aicina darbā sekretāru/-i uz nenoteiktu laiku. Darba vietas adrese: Rūjienas vidusskola, Rīgas iela 30, Rūjiena, Valmieras novads.  Ja Tev ir vēlme: • veikt dokumentu noformēšanu, veidošanu, kārtošanu, uzglabāšanu atbilstoši nomenklatūrai dokumentu pārvaldības kārtībai; • veikt ierobežotas pieejamības informācijas apstrādi; • nodrošināt inventarizācijas dokumentu pārvaldību; • organizēt un koordinēt skolēnu transporta pieprasījumus un izmaiņas, sadarbojoties ar pārvadātāju; • pārzināt Iestādes struktūru, darbības jomas, pienākumu sadali starp skolas darbiniekiem; un ja Tev ir: ● vidējā, vidējā/ profesionālā vai augstākā izglītība; ● labas latviešu valodas zināšanas; ● zināšanas par likumdošanu personu datu aizsardzībā un prasme orientēties normatīvajos aktos; ● prasme lietot dažādus tehniskos līdzekļus informācijas iegūšanā, atlasē, apkopošanā un nosūtīšanā; ● kompetences: augsta atbildības sajūta; spēja pielāgoties dažādām mainīgām situācijām; prasme strādāt komandā un plānot savu laiku; ● iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību; mēs piedāvājam: • pilnu darba slodzi; • pamatalgu pārbaudes laikā 714 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 751 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV) lūdzam iesniegt līdz 2024.gada 1.martam e-pastā: rujienas.vidusskola@valmiera.edu.lv ar norādi “Vakance – sekretārs/-e”. Tālrunis informācijai lietvedībā: 64263605. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SEKRETĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 30, Rūjiena, Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-03-01

Mūsu partneri