Valmieras Ziņas

Jura Neikena Dikļu pamatskola īsteno jau otro “Erasmus+” projektu

2018.gada rudenī Jura Neikena Dikļu pamatskola kā koordinējošā skola uzsākusi īstenot jaunu Eiropas Savienības Erasmus + programmas projektu “Daba un izglītība ārā” (Nature and Outdoor Education), kurā piedalās skolas no Turcijas, Somijas, Polijas un Portugāles.

Projekta pamatideja ir veidot mācību līdzekli, kurā tiks apkopota informācija par raksturīgākajiem augiem un dzīvniekiem no katras valsts, ko izmantot skolās mācību stundās. Katras projekta aktivitātes laikā skolēni, izmantojot ārā aktivitātes, iepazīs attiecīgā reģiona dabu, iepazīs augus un dzīvniekus, dzīvojot viesģimenēs, gūs dziļāku priekšstatu par kultūru un tradīcijām, kā arī stiprinās angļu valodas zināšanas.

Projekts uzsākās ar iesaistīto skolu skolotāju sagatavošanās vizīti Jura Neikena Dikļu pamatskolā, Kocēnu novada Dikļos 26. – 27. novembrī. Divu dienu laikā skolotāji aktīvi piedalījās mācību darbā, vēroja mācību stundas, kā arī iesaistījās āra aktivitātēs.

Viesskolotājiem pirmajā dienā tika parādītas divas dažādas dabas zinību stundas. Viena, kurā 7. klases skolēni ar skolotāju Līgu Aumeisteri, izmantojot mikroskopus, pētīja augu šūnas, un otra, kurā 1. klases skolēni gāja ārā, lai vāktu dažādus dabas materiālus, no kuriem veidot ģeometriskas figūras. Jāatzīmē, ka viesi šajā mācību stundā arī iejutās skolēnu lomā un aktīvi iesaistījās darba grupās, un ar patiesu centību kopā ar skolēniem izpildīja visas norādes. Otrās dienas aktivitāte – absolventu dāvanas skolai “Dabas takas” iepazīšana, kurā ar atraktīviem un saistošiem uzdevumiem tiek apgūti Latvijas koki, guva milzīgu atzinību.

Viesskolotāji atzinīgi novērtēja gan mūsu skolēnu aktivitāti, pozitīvismu un spēju sazināties svešvalodā, gan skolu kopumā. Jura Neikena Dikļu pamatskolas darbības forma un dažādās aktivitātes pārliecināja ārvalstu viesus, ka arī maza lauku skola var veiksmīgi īstenot starptautiskus projektus. Pirmā aktivitāte noslēdzās ļoti pozitīvi un veiksmīgi, viesi devušies mājup, lai gatavotos pirmajai lielajai projekta tēmai “Attiecīgā reģiona zivis un dzīvnieku pēdu nospiedumi”, kas norisināsies Somijā 2019. gada martā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā piedāvā darbu: Pārdevējam-preču komplektētājai/-am un piegādātājai/-am  jaunajā “E top!” veikalā. Darba vieta veikalā “top!” Valmierā, Rīgas ielā 64. Preču piegāde Valmieras pilsētas robežās. Galvenie darba pienākumi: Pieņemt pircēju pasūtījumus elektroniskajā vidē; Komplektēt produktus atbilstoši klientu pasūtījumiem; Preču piegāde klientiem pilsētas robežās; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības: B kategorijas autovadītāja apliecība; Vēlama pieredze tirdzniecībā; Precizitāte un labas komunikācijas prasmes darbā ar klientiem. Piedāvājam: Darba laiku maiņās; Pieredzi un zināšanas jauna tirdzniecības veida e-veikala pakalpojuma sniegšanā; Mūsdienīgu darba vidi, darbu elektroniskajā vidē; Apmācību darbam preču uzskaites programmā; Darba algu 580-770 EUR bruto. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – E top veikals VALMIERĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “mini top!” Valkas ielā 1A, Rencēnos, Rencēnu pagastā, Burtnieku novadā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 500-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs RENCĒNOS” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 1A, Rencēni, Rencēnu pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv.

Mūsu partneri