Valmieras Ziņas

Jērcēnmuižas svētkos varēs satikt baronu Krīdeneru

Lasīšanas laiks: 2 min

16. jūlijā Jērcēnmuižā aicinām svinēt barona Krīdenera 165. jubileju. Lai arī plecos ievērojama gadu nasta, svētkos varēs satikt arī pašu baronlielskungu. Varbūt viņš pastāstīs kādu medību piedzīvojumu vai vienkārši kādu joku. Kā tas iespējams, tas lai paliek noslēpumā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Ginta Gailīte.

Svētku aktivitātes iesāksies plkst. 12.00 ar izpriecām pašiem mazākajiem, jo darbosies piepūšamās atrakcijas dažādu vecumu bērniem. Par finansiālo atbalstu bērnu atrakcijām paldies biedrībai “Lauku partnerība Ziemeļgauja”.

Ciemos Jērcēnmuižā ieradīsies tāli un gaidīti viesi – Lūznavas muižas kadriļu deju grupa, lai parādītu un varbūt arī iemācītu, kā dejo kadriļu. Kadriļa ir modes deja, kurā parasti piedalās četri pāri, dejai ir četras daļas un noslēguma daļa, bet nereti arī sestā daļa, kas parasti ir polka vai valsis. Plkst. 13.00 Lūznavieši ar dejām, mūziku un tērpiem radīs muižas dzimšanas laika – 20. gadsimta sākuma – atmosfēru.

No plkst. 14.00 līdz 16.00 mazus un lielus uz jautrām muižas laika spēlēm jaunās skaņās aicinās sporta un tūrisma  klubs “Zaļā pēda”. Varēs izmēģināt spēkus pakava mešanā, trepju golfā, ripas dzīšanā un citās spēlēs.

Pēc labi padarīta darba pienākas arī cienasts, tāpēc plkst. 16.00 muižkungs sola cienāt ar īpašo svētku zupi un saldiem jubilejas kārumiem.

Svētku sveicienu jubilāram atvedīs leijerkastnieks Gatis Grīnbergs, plkst. 17.00 ierodoties no pašas galvaspilsētas Rīgas.

Savukārt no plkst. 18.00 līdz 20.00 interesenti varēs ielūkoties nesenā un senākā pagātnē, noskatoties dažādas filmas par Jērcēnu pagasta vēsturi un šodienu.

Kā jau kārtīgā jubilejā, dāmas aicinām ierasties garos tērpos un kungiem neaizmirst uzlikt īpašo vīrišķības simbolu – cepuri, jo plkst. 21.00 varēs valsēt zaļumballē kopā ar grupas “Alianse” mūziķiem. Lai netrūktu ne sāļš, ne salds, rūpēsies “Kauču” kafejnīcas saimnieki.

Baudīsim vasaru Jērcēnmuižā un parkā! Atnāciet novēlēt kuplas laimes Jērcēnmuižas saimniekam 165. jubilejā!

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri