Valmieras Ziņas

Jau sesto gadu Mazsalacā notiks jauno vokālistu konkurss “Salacas balsis”

Aprīlī jau sesto gadu Mazsalacā notiks jauno vokālistu konkurss “Salacas balsis”, kurā kā jaunums šogad būs sacensība ne tikai solistu, bet arī duetu vidū, portālam “Valmieras Ziņas” pastāstīja konkursa organizatoru pārstāve, skolotāja Iluta Dundere.

Pēc viņas teiktā, vokālistu konkurss ik gadu pulcējis jaunos dziedātājus no visas Latvijas. Arī šogad aicināti pieteikties jaunie dziedātāji vecumā no trim līdz 20 gadiem. Pērn konkursā piedalījies rekordliels dalībnieku skaits – 86 dziedātāji un, pēc I.Dunderes teiktā, šogad konkursa organizētāji cer uz līdzīgu atsaucību.

Līdz šim konkursā sacentušies vien solisti, taču no šī gada “Salacas balsīs” tiek iedibināta jauna tradīcija – iespēja sacensties tiek piedāvāta arī duetiem.

Konkursa dalībnieki tiks vērtēti atsevišķi individuālo un duetu dziedājumu grupās, kā arī dalīti pa četrām vecuma grupām, tostarp grupā trīs līdz sešus gadus veciem bērniem, grupā septiņus līdz desmit gadus veciem bērniem, grupā 11 līdz 14 gadus veciem bērniem, kā arī grupā 15 līdz 20 gadus veciem bērniem.

Dalībniekus pusfinālā, 6.aprīlī vērtēs mūzikas pazinēji no Mazsalacas un Valmieras, bet finālā – 21.aprīlī, – mūzikas eksperti no Rīgas, tomēr atklāt konkrētos žūrijas pārstāvjus I.Dundere vēl nevēlējās.

Pieteikties konkursam iespējams līdz 28.martam.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri