Valmieras Ziņas

J.Baiks: Valmieras lielie uzņēmumi turpina darboties ar pilnu jaudu (1)

Valmieras pilsētas pašvaldība jau kopš ārkārtējās situācijas sākuma 12.martā regulāri sazinās ar Valmieras uzņēmējiem, pārrunājot un ieviešot jaunas sadarbības formas un atbalsta mehānismus, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Kristīne Melece.

16.aprīlī Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļas vadītājs Juris Sleņģis videosaziņā ar Valmieras lielo ražošanas uzņēmumu vadītājiem pārrunāja uzņēmumu darbības jautājumus ārkārtējās situācijas laikā.

“Lai gan šis laiks ir liels izaicinājums, šobrīd uzņēmumi Valmierā darbojas ar pilnu jaudu, izpilda pasūtījumus līgumos paredzētajā laikā un apjomā. Ražošanas uzņēmumu vadību satrauc pasūtījumi nākotnē, darbiniekus – iespēja saglabāt darbavietas. Lai nodrošinātu sociālās garantijas un stabilitāti, šobrīd iedzīvotājiem iesaku uzmanīties no pārsteidzīgiem lēmumiem, domājot par darbavietu maiņu,”

aicina Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Uzņēmēji pauž, ka pasaulē vērojamā ekonomikas sabremzēšanās noteikti skars arī Valmieras uzņēmumus. Viss būs atkarīgs no nākotnes pasūtījumiem, no tā, kā izdosies nosargāt darbinieku veselību, cik atbildīgi būs darbinieki – kā ievēros profilakses un drošības pasākumus gan darbavietā, gan ārpus darba vietas.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Nu - 18.04.2020 Atbildēt

    Pēdējā rindkopa jau nu pasaka daudz vairāk nekā skaļais un drošais virsraksts.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai ievēro prasību sabiedriskajā transportā lietot sejas masku?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valsts meža dienests (turpmāk – VMD) izsludina konkursu uz vakanto Ziemeļvidzemes virsmežniecības Rūjienas nodaļas Rūjienas apgaitas mežziņa ierēdņa amatu. Galvenie amata pienākumi: pārzināt noteikto teritoriju, darbam izmantojot GPS uztvērēju; praktiski uzraudzīt meža apsaimniekošanas, meža un vides aizsardzības, medības un ugunsapsardzību reglamentējošo normatīvo aktu ievērošanu noteiktā teritorijā, novērtēt to darbības efektivitāti; pārzināt meža īpašumu lietas noteiktajā teritorijā; sagatavot dokumentus, izskatīt administratīvās lietas un pieņemt lēmumus tajās; pārzināt VMD informācijas sistēmu (ĢIS), uzturēt un papildināt tajā esošo informāciju. Prasības pretendentiem: augstākā izglītība mežsaimniecībā; atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām; vēlama darba pieredze mežsaimniecībā vai meža apsaimniekošanas normatīvo aktu ievērošanas uzraudzībā; augsta atbildības sajūta, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu, kā arī sadarboties; labas prasmes darbā ar datoru (MS Office), vēlme apgūt specializētās VMD informācijas sistēmas, kā arī GPS uztvērēja izmantošanas iespējas. Piedāvājam: mēnešalgu, no 800.00 līdz 900.00 EUR (bruto alga); atbildīgu un stabilu darbu draudzīgā un profesionālā kolektīvā; sociālās garantijas. Motivētu pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības un izglītības aprakstu (CV) un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi personals@vmd.gov.lv, (tālrunis uzziņām 67211167). Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valsts meža dienests informē, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Valsts meža dienests, kontaktinformācija: 13.janvāra iela 15, Rīga, LV-1932. Profesija: MEŽZINIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Ķoņu pag., Naukšēnu nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-11-01 Kontaktpersona: Motivētu piet.vēst., CV un izgl.apliec.dok. kopijas sūtīt uz personals@vmd.gov.lv, 67211167. Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri