Valmieras Ziņas

Izveidota Valmieras novada Bāriņtiesa

Lasīšanas laiks: < 1 min

Valmieras novada pašvaldība informē, ka no 2022. gada 1. janvāra darbu ir uzsākusi Valmieras novada Bāriņtiesa, ko vada tās priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Andris Alpeus.

Bāriņtiesa atrodas Alejas ielā 8, Kocēnos, Kocēnu pagastā, Valmieras novadā, un apmeklētājus klātienē pieņem pēc iepriekšēja pieraksta pirmdienās no plkst. 8.00 līdz plkst. 18.00 un ceturtdienās no plkst. 8.00 līdz plkst. 17.00, pusdienas pārtraukums no plkst. 12.00 līdz plkst. 13.00.

Ar Bāriņtiesu iespējams sazināties, zvanot pa tālr. 64207159 vai rakstot uz e-pastu barintiesa@valmierasnovads.lv. Saziņai ārpus darba laika par tiesību pārkāpumiem pret bērniem un personām ar ierobežotu rīcībspēju iedzīvotāji aicināti zvanīt uz Valmieras novada bezmaksas atbalsta tālruni 8484.

Valmieras novada pašvaldības teritoriālo apvienību iedzīvotājiem apliecinājumus un citas notariālās darbības, kuru veikšana noteikta Bāriņtiesu likuma VII nodaļā, ir iespēja saņemt apvienību pārvaldēs, savu apmeklējumu iepriekš piesakot attiecīgajam Bāriņtiesas loceklim. Valmieras pilsētā deklarētajiem iedzīvotājiem notariālo pakalpojumu saņemšanu nodrošina zvērināti notāri Aina Zvidriņa un Agris Jaunpujēns.

Valmieras novada Bāriņtiesas darbinieku kontaktinformācija publicēta šeit.

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat ielu un ceļu uzturēšanas kvalitāti Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

(Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto programmētāja amatu uz nenoteiktu laiku (nepilns darba laiks – 20 stundas nedēļā) Prasības pretendentam: augstākā izglītība datorzinībās vai inženierzinātnēs (vai pēdējā kursa students), zināšanas HTML, PHP, CSS, JavaScript, MySQL, par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze tīmekļa sistēmu izstrādē, kā arī pieredze CMS, labas latviešu un angļu valodas zināšanas, augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas prasmes, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, analītiska domāšana, iniciatīva. Galvenie pienākumi: esošo tīmekļa sistēmu uzturēšana un optimizēšana, jaunu tīmekļa sistēmu izstrāde un ieviešana. Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu, sociālās garantijas, izaugsmes iespējas un iespēju iesaistīties projektos, garantētu un regulāru atalgojumu 890,00 EUR pirms nodokļu nomaksas mēnesī Pretendentiem motivācijas vēstuli, dokumentu kopijas, kas apliecina izglītību (vai izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pasta adresi agrita.somase@va.lv vai iesniegt personīgi Valmierā, Cēsu ielā 4, kabinetā Nr.C204 ar norādi „Konkursam uz programmētāja amatu” līdz 2022.gada 26.jūlijam. Par tehniskajiem jautājumiem un darba pienākumiem zvanīt: 29340322 (Jānis Kleinbergs, IT grupas vadītājs) Profesija: PROGRAMMĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-26 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli, izglītības dok. kopijas ( izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pastu Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri