Valmieras Ziņas

Izsludināts biznesa ideju konkurss “Ideja Burtnieku novadam”

Lai attīstītu uzņēmējdarbības prasmes, sniegtu biznesa ideju autoriem nepieciešamās zināšanas un sekmētu dzīvotspējīgu uzņēmumu veidošanos, Burtnieku novada pašvaldība sadarbībā ar SIA “Latvijas lauku konsultācijas un izglītības centrs” (LLKC)  Valmieras biroju izsludinājusi biznesa ideju konkursu “Ideja Burtnieku novadam”. Konkursa tematika ir jaunu produktu un pakalpojuma radīšana, kā arī esošo produktu un pakalpojumu attīstīšana Burtnieku novadā, portāls “Valmieras Ziņas” uzzināja novada pašvaldībā.

Kā papildu ieguvumi konkursa dalībniekiem būs iespēja savu ideju iesniegt konkursā “Laukiem būt!”, kā arī piedalīties LLKC Valmieras biroja organizētajās apmācībās. Apmācības plānotas kā konkursa pirmais posms, un tās ilgs piecas dienas. Pēc tam konkursa dalībnieki varēs iesniegt savu biznesa plānu abos vai vienā no biznesa ideju konkursiem.

Lai uzzinātu vairāk par konkursu “Ideja Burtnieku novadam 2018” un “Laukiem būt!” norisi un ar speciālistu palīdzību saprastu, kā attīstīt savu ieceri,  interesenti aicināti uz informatīvo dienu, kas notiks Smiltenes tehnikumā, Kalnamuižā – 6, 2. stāvā, piektdien, 28. septembrī, plkst. 9.30. Plašāka informācija šeit.

Konkursa “Ideja Burtnieku novadam” biznesa plānu iesniegšana Burtnieku novada pašvaldībā notiks no 15.oktobra līdz 12.novembra plkst. 24.00, iesniedzot darbus elektroniski uz e-pastu: info@burtniekunovads.lv. Konkursā iesniegto biznesa plānu vērtēšana notiks līdz 20.novembrim, savukārt labāko darbu prezentēšana notiks konkursa noslēguma pasākumā 30.novembrī.

Dalību konkursā “Ideja Burtnieku novadam” var pieteikt jebkura fiziska persona vai autoru grupa līdz 3 cilvēkiem ar definētu ideju par uzņēmējdarbības attīstību, kura plāno uzsākt, paplašināt un attīstīt uzņēmējdarbību Burtnieku novada teritorijā. Tāpat piedalīties var arī uzņēmumi, kuru gada apgrozījums nepārsniedz 30 000 eiro un kuri veic uzņēmējdarbību Burtnieku novada teritorijā.

Konkursā “Ideja Burtnieku novadam” nedrīkst piedalīties ideju autori, kuri jau guvuši balvu ar konkursā pieteikto ideju citā biznesa ideju konkursā Latvijā vai saņēmuši finansiālu atbalstu konkrētās biznesa idejas realizācijā no Latvijas pašvaldībām, Eiropas Savienības fondiem vai citiem finanšu instrumentiem. Viens autors vai autoru grupa drīkst iesniegt  vienu konkursa pieteikumu.

Vērtēšanas kritēriji un prasības biznesa plāna noformējumam un saturam tiks prezentēti LLKC organizēto apmācību laikā un publicēti interneta vietnes www.burtniekunovads.lv sadaļā “Attīstība” pēc apmācību noslēguma.

Konkursa “Ideja Burtnieku novadam”  īstenošanai no Burtnieku novada pašvaldības budžeta līdzekļiem piešķirtais naudas balvu fonds ir 2600 eiro (pēc nodokļu nomaksas). Maksimālais atbalsta apmērs vienam ideju autoram ir 1000 eiro (pēc nodokļu nomaksas). Iegūtās naudas balvas paredzētas biznesa idejas realizācijai.

Konkurss “Ideja Burtnieku novadam 2018” tiek organizēts sadarbībā ar  SIA “Latvijas lauku konsultācijas un izglītības centra” Valmieras biroju. Konkursa mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības vides attīstību Burtnieku novadā, sniegt biznesa ideju autoriem nepieciešamās zināšanas, attīstīt uzņēmējdarbības prasmes, sekmēt dzīvotspējīgu uzņēmumu veidošanos un rosināt ilgtspējīgu uzņēmējdarbības ideju rašanos Burtnieku novadā.

NOLIKUMS

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

PAVĀRU skolas ēdināšanas tīklā Darba pienākumi pavāram: Darbs šefpavāra vadībā Ēdienu gatavošana atbilstoši tehnoloģiskajai dokumentācijai Ražošanas darbs atbilstoši MK noteik. Nr. 172 “Noteikumi par uztura normām izglītības iestāžu izglītojamiem, sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūciju klientiem un ārstniecības iestāžu pacientiem” Sanitāro normu ievērošana atbilstoši HACCP prasībām  No Tevis sagaidām: Darba pieredzi līdzīgā amatā vismaz 1 gads Izaicinājums jaunajiem speciālistiem sevis pierādīšanā un izaugsmē Augstu atbildības sajūtu Spēju strādāt komandā un dinamiskā vidē Mēs Tev varam piedāvāt: Motivējošu materiālo novērtējumu atbilstoši ieguldītajam darbam Sociālās garantijas Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; Sezonas darbs skolas ēdināšanas tīklā Nesezonā iespēja strādāt citās SIA “Kantīne B” struktūrvienībās Gaidīsim Tavu CV un Motivācijas vēstuli ar norādi “Pavārs” uz kantineb@gmail.com Meklējam pavāru ar pieredzi skolas ēdināšanas tīklā Valmierā. Gaidīsim Tavu CV un Motivācijas vēstuli ar norādi “Pavārs” uz kantineb@gmail.com. Alga 600 Eur Profesija: PAVĀRS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-02-05 Kontaktpersona: Iveta Boša

Mūsu partneri