Valmieras Ziņas

Izsludināts biznesa ideju konkurss “Ideja Burtnieku novadam”

Lai attīstītu uzņēmējdarbības prasmes, sniegtu biznesa ideju autoriem nepieciešamās zināšanas un sekmētu dzīvotspējīgu uzņēmumu veidošanos, Burtnieku novada pašvaldība sadarbībā ar SIA “Latvijas lauku konsultācijas un izglītības centrs” (LLKC)  Valmieras biroju izsludinājusi biznesa ideju konkursu “Ideja Burtnieku novadam”. Konkursa tematika ir jaunu produktu un pakalpojuma radīšana, kā arī esošo produktu un pakalpojumu attīstīšana Burtnieku novadā, portāls “Valmieras Ziņas” uzzināja novada pašvaldībā.

Kā papildu ieguvumi konkursa dalībniekiem būs iespēja savu ideju iesniegt konkursā “Laukiem būt!”, kā arī piedalīties LLKC Valmieras biroja organizētajās apmācībās. Apmācības plānotas kā konkursa pirmais posms, un tās ilgs piecas dienas. Pēc tam konkursa dalībnieki varēs iesniegt savu biznesa plānu abos vai vienā no biznesa ideju konkursiem.

Lai uzzinātu vairāk par konkursu “Ideja Burtnieku novadam 2018” un “Laukiem būt!” norisi un ar speciālistu palīdzību saprastu, kā attīstīt savu ieceri,  interesenti aicināti uz informatīvo dienu, kas notiks Smiltenes tehnikumā, Kalnamuižā – 6, 2. stāvā, piektdien, 28. septembrī, plkst. 9.30. Plašāka informācija šeit.

Konkursa “Ideja Burtnieku novadam” biznesa plānu iesniegšana Burtnieku novada pašvaldībā notiks no 15.oktobra līdz 12.novembra plkst. 24.00, iesniedzot darbus elektroniski uz e-pastu: info@burtniekunovads.lv. Konkursā iesniegto biznesa plānu vērtēšana notiks līdz 20.novembrim, savukārt labāko darbu prezentēšana notiks konkursa noslēguma pasākumā 30.novembrī.

Dalību konkursā “Ideja Burtnieku novadam” var pieteikt jebkura fiziska persona vai autoru grupa līdz 3 cilvēkiem ar definētu ideju par uzņēmējdarbības attīstību, kura plāno uzsākt, paplašināt un attīstīt uzņēmējdarbību Burtnieku novada teritorijā. Tāpat piedalīties var arī uzņēmumi, kuru gada apgrozījums nepārsniedz 30 000 eiro un kuri veic uzņēmējdarbību Burtnieku novada teritorijā.

Konkursā “Ideja Burtnieku novadam” nedrīkst piedalīties ideju autori, kuri jau guvuši balvu ar konkursā pieteikto ideju citā biznesa ideju konkursā Latvijā vai saņēmuši finansiālu atbalstu konkrētās biznesa idejas realizācijā no Latvijas pašvaldībām, Eiropas Savienības fondiem vai citiem finanšu instrumentiem. Viens autors vai autoru grupa drīkst iesniegt  vienu konkursa pieteikumu.

Vērtēšanas kritēriji un prasības biznesa plāna noformējumam un saturam tiks prezentēti LLKC organizēto apmācību laikā un publicēti interneta vietnes www.burtniekunovads.lv sadaļā “Attīstība” pēc apmācību noslēguma.

Konkursa “Ideja Burtnieku novadam”  īstenošanai no Burtnieku novada pašvaldības budžeta līdzekļiem piešķirtais naudas balvu fonds ir 2600 eiro (pēc nodokļu nomaksas). Maksimālais atbalsta apmērs vienam ideju autoram ir 1000 eiro (pēc nodokļu nomaksas). Iegūtās naudas balvas paredzētas biznesa idejas realizācijai.

Konkurss “Ideja Burtnieku novadam 2018” tiek organizēts sadarbībā ar  SIA “Latvijas lauku konsultācijas un izglītības centra” Valmieras biroju. Konkursa mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības vides attīstību Burtnieku novadā, sniegt biznesa ideju autoriem nepieciešamās zināšanas, attīstīt uzņēmējdarbības prasmes, sekmēt dzīvotspējīgu uzņēmumu veidošanos un rosināt ilgtspējīgu uzņēmējdarbības ideju rašanos Burtnieku novadā.

NOLIKUMS

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Valmieras Viestura vidusskola aicina darbā fizikas skolotāju DARBA PIENĀKUMI: • pildīt skolotāja pienākumus, atbilstoši mācību priekšmeta Valsts izglītības standarta prasībām; • veicināt izglītojamo individuālo sasniegumu attīstību; • sadarboties ar citu mācību priekšmetu skolotājiem; PRASĪBAS PRETENDENTIEM: • izglītība saskaņā ar MK noteikumu Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību” prasībām; • labas saskarsmes un komunikācijas prasmes; • precizitāte un atbildība darbā. IESTĀDE PIEDĀVĀ: • darbu radošā, draudzīgā kolektīvā; • stabilu, sakārtotu darba vidi renovētā izglītības iestādē; • atalgojumu no 800 euro mēnesī par vienu pedagoģisko likmi; • sociālās garantijas. Pretendentus aicinām pieteikties, iesniedzot savu "dzīves un darba gājumu" (CV) ar norādi „Fizikas skolotāja vakancei” līdz 2019. gada 15. jūlijam (ieskaitot): • uz e-pastu: vvv@valmiera.edu.lv • vai pa pastu Valmieras Viestura vidusskolai, Viestura alejā 3, Valmiera, LV 4201 • vai iesniegt personīgi Valmieras Viestura vidusskolas kancelejā. Tālrunis informācijai: 64231186 (darba dienā no plkst. 9.00 līdz 14.00) Profesija: VISPĀRĒJĀS VIDĒJĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Viestura aleja 3, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-07-15

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs aicina darbā INTERNĀTA SKOLOTĀJU izglītojamiem ar speciālām vajadzībām (darba vietas adrese: Leona Paegles iela 5/7, Valmiera) uz nenoteiktu laiku pilnai darba likmei (40 stundas nedēļā). Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Ja Tev ir vēlme: īstenot audzināšanas programmas apguvi izglītojamajiem ar smagiem garīgās attīstības traucējumiem atbilstoši Valsts izglītības standartam; plānot un organizēt savu darbu atbilstoši iestādes mērķiem un uzdevumiem. un ja Tev ir: § izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām; § zināšanas un izpratne par audzināšanas darba saturu un metodiku; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra. mēs piedāvājam: atalgojumu 862,00 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas, tai skaitā papildu piemaksa par darbu specifiskos apstākļos; sociālās garantijas; profesionālās kompetences pilnveides iespējas. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2018.gada 14.jūlijam personīgi (adrese: Leona Paegles iela 5/7, Valmiera) vai e-pastā vgv@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai 64207668, 29535243, 64222475. Iesniegtos personas datus Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs (turpmāk – Iestāde) izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Iestādes iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Iestādes personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: INTERNĀTA, DIENESTA VIESNĪCAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 5/7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-07-14 Kontaktpersona: CV, piet.vēst. un augst.izgl.dok.kop. ar norādi sūtīt uz vgv@valmiera.edu.lv, vai iesniegt pers.

Mūsu partneri