Valmieras Ziņas

Interesantas dāvanas vīriešiem, kas dzimuši vasarā

Lasīšanas laiks: 3 min

Siltās, vasarīgās dienas tā vien gribas pavadīt ārpus mājas! Tieši šajā laikā daudzi izvēlas ņemt atvaļinājumu un izbaudīt to no visas sirds, kā arī svētkiem veltīt daudz lielāku uzmanību. Dzimšanas dienas svinības pārvēršas par īstiem dārza svētkiem ar sirsnīgu pasēdēšanu draugu lokā un saulrieta sagaidīšanu, vai tieši pretēji – par neaizmirstamu piedzīvojumu.

Kad vasarā valda krāsu pārpilnība un dabas bagātība, paliek jautājums – kāda dāvana vīrietim būs vispiemērotākā tieši vasarā? Ko dāvināt, ja dodaties uz dzimšanas dienas svinībām vasaras vidū? Visnotaļ populāras pēdējo gadu laikā nu ir kļuvušas sajūtu dāvanas – piedzīvojumi vai atpūta, piemēram, ūdens parks un tā piedāvātās aktivitātes. Laiks izvēlēties emocijas un pārdzīvojumus dāvanā!

Atpūta uz ūdens un ūdens atrakcijas ir maksimāli izbaudāma tieši vasarā, tāpēc ūdens atrakciju parks būs trāpīga dāvana vīrietim dzimšanas dienā! Ieskatīsimies, kādas vēl vasarīgas dāvanas būs piemērotas stiprā dzimuma jubilāriem, kuri savus svētkus svin gada siltākajā gadalaikā.

Ūdens tūrisms

Ūdens ir viens no populārākajiem izklaides veidiem, kas piedāvā plašāko aktivitāšu klāstu visas vasaras garumā. Ūdens atrakcijas var piemeklēt jebkurai gaumei – sākot no laivošanas līdz vindsērfingam.

Idejas dāvanai:

 1. Ūdens atrakcijas parks – Līvu akvaparks, Ventspils ūdens atrakciju parks.
 2. Laivošana pa skaistākajiem maršrutiem – Gauja, Abava, Salaca.
 3. Sup dēļu noma un izbrauciens – Ķīšezers, Cenu tīrelis, Jūrmala.

Lidojumi

Pacelšanās gaisā ar lidaparātu ir elpu aizraujošs piedzīvojums. Tā ir iespēja izbaudīt tīru adrenalīnu un piedzīvot neaizmirstamus iespaidus. Vasarā ir īpaši populāri lidojumi ar paraplānu virs Rīgas.

Idejas dāvanai:

 1. Lidojums ar paraplānu virs Rīgas.
 2. Lidojums ar gaisa balonu Siguldā.
 3. Lidojums ar motodeltaplānu no ūdens.

Dabas takas

Vasara ir īstais laiks dabas un pārgājienu cienītājiem, kad savu aizraušanos var izbaudīt no visas sirds. Latvijas daba ir kā piemērota paŗgājieniem – tā ir daudzveidīga un krāšņa, mums ir gan meži, gan smilšains jūras krasts, gan kuplas pļavas, gan vēsturiski apskates objekti.

Idejas dāvanām:

 1. Pārgājienu soma bērnu pārnešanai.
 2. Pastaiga pa briežu taku kopā ar briežiem.
 3. Augstuma un izturības pārbaudījums izklaides parkā „Mežakaķis“.

Kaujas imitācija

Tāpat kā bērnībā, arī pieaugot, vīriešiem patīk spēlēt kariņus. Neaizmirstamas un adrenalīna pilnas sajūtas gaviļniekam sniegs peintbola vai lāzertaga spēle kopā ar draugiem! Tā ir viegli pieejama izklaide praktiski jebkurā Latvijas lielākajā pilsētā, un it sevišķi populārs atpūtas veids siltajos vasaras mēnešos.

Idejas dāvanai:

 1. „GUNS n LASERS” lāzertaga spēle.
 2. Loka šaušanas apmācība Ogrē.
 3. Lāzertaga spēle Rēzeknē.

Atpūta divatā

Vīriešiem patīk, kad viņus lutina un čubina (bet kuram gan nepatīk?). Izmantojiet vasaras laiku, lai piemeklētu dāvanā atpūtu 2 personām skaistā un romantiskā namiņā! Mini-ceļojums jaunā vietā nesīs svaigu vēsmu un atelpu starp ikdienas darbiem. Turklāt, tā ir iespēja izrauties no ierastās vides un veltīt laiku savai otrai pusītei.

Idejas dāvanai:

 1. Atpūtas namiņš pie Usmas ezera “Usmas Meķi”.
 2. Mierpilna atpūta Aiviekstes upes krastā namiņā “UpeNes”.
 3. Atpūta Sēņu mājiņā un zivju zveja, viesu nams “Trīsssaliņas”.

Dāvanu komplekts vasaras baudīšanai

Ja nevar izvēlēties, kura dāvana vīrietim būs piemērotākā, tad atliek dāvināt komplektu! Ar vārdu “komplekts” mēs noteikti domājam nevis šampūnu un skūšanās līdzekli ar upeņu smaržu, bet gan visu to, ko var attiecināt tieši uz vasaras aktivitātēm. Esiet radoši un jums izdosies pārsteigt jubilāru!

Idejas dāvanai:

 1. Dāvanu komplekts “Trakais piedzīvojums” visā Latvijā
 2. Niršanas komplekts
 3. Klinšu kāpšanas nodarbība + starta komplekts iesācējiem

Vasara ir kā radīta priekam, izklaidei un izpriecām svaigā gaisā! Izmantojiet to kā lielu plusu, kad jāizvēlas dāvana vīrietim dzimšanas dienā vai citos svētkos, dodot priekšroku tām dāvanām, kas veidos patīkamas atmiņas un jaukus iespaidus no piedzīvotā.

Aktuālais jautājums

Vai jūs apmierina ietvju un ceļu tīrība Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Trikātas pamatskola (turpmāk – Iestāde) aicina darbā sociālo pedagogu (0,380 likmes jeb 12 stundas nedēļā) uz nenoteiktu laiku. Darba vietas adrese: “Gaismaskalns”, Trikāta, Trikātas pagasts, Valmieras novads. Ja Tev ir vēlme: • īstenot sociālpedagoģisko darbību Iestādē; • plānot un nodrošināt kvalitatīvu izglītības procesu atbilstoši normatīvo aktu prasībām; • organizēt savu un izglītojamo darbu atbilstoši izglītības Iestādes mērķim un uzdevumiem; • strādāt Atbalsta personāla komandā; • diagnosticēt izglītojamo socializācijas procesa veiksmes un problēmas, esošo sociālo risku ietekmi uz viņu pilnvērtīgu integrēšanos sabiedrībā un dzīves prasmju apguvē; • sadarboties ar pedagogiem, izglītības iestādes vadību, izglītojamiem un izglītojamo vecākiem mācību darbā, kā arī informēt par izglītojamā izaugsmi, sniegumu un nepieciešamo atbalstu mācīšanās uzlabošanai; un ja Tev ir: • izglītība atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • mācību un audzināšanas darba satura, korekcijas darba plānošanas un realizācijas pārzināšana; • izpratne par izglītojamo vecumposmu attīstības īpatnībām un saskarsmes psiholoģijas likumsakarībām; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: labas saskarsmes, komunikācijas prasmes un psiholoģiskā noturība; precizitāte un atbildīga attieksme pret darbu; atbildība un iniciatīva, teicamas komunikācijas prasmes un elastība; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • iespējas piedalīties Iestādes izaugsmes veicināšanā un profesionālās pilnveidošanās iespējas; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • labus darba apstākļus, aktīvu, dinamisku darbu un iespēju gūt jaunu pieredzi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2023.gada 22.decembrim e-pastā: trikatas.pamatskola@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai 26548247. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SOCIĀLAIS PEDAGOGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Gaismaskalns, Trikāta, Trikātas pag., Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-12-22

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība aicina darbā Dikļu kultūras centrā (turpmāk – Iestāde) saimniecības vadītāju uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • organizēt Iestādes saimniecisko darbu, Iestādei nepieciešamā inventāra un iekārtu saņemšanu un piegādi; • veikt uzdevumus, kas saistīti ar Iestādes pasākumu norisi (telpu un apkārtnes iekārtošanu, dažādu materiālu atvešanu/aizvešanu); • nodrošināt Iestādes valdījumā esošā kustamā un nekustamā īpašuma uzturēšanu tehniskā kārtībā; • apkopot informāciju par saimniecisko darbu un sīko remonta darbu nepieciešamību, veikt nelielus remontdarbus vai organizēt to izpildi; • sistemātiski sekot apkures sistēmas, ūdensvadu un sanitāro mezglu darbībai; un ja Tev ir: • vidējā vai vidējās pakāpes profesionālā izglītība; • pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • pamatiemaņas būvdarbu un remontdarbu plānošanā un veikšanā; • labas valsts valodas zināšanas; • B kategorijas vadītāja apliecība; • labas prasmes darbā ar datoru, MS Office programmām un citu biroja tehniku; • spēja patstāvīgi veikt darbu un uzņemties atbildību par noteikto uzdevumu izpildi; mēs piedāvājam: • nepilnu darba laiku 16 stundas nedēļā (0,4 slodze); • pamatalgu pārbaudes laikā 344 EUR (par 0,4 slodzi) pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 362 EUR (par 0,4 slodzi) pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu un sakārtotu darba vidi. Motivācijas vēstuli, CV un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv ar norādi „Saimniecības vadītājs/-a Dikļu kultūras centrā” līdz 2023.gada 19.decembrim. Tālrunis papildu informācijai 26486115 vai 27891656. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SAIMNIECĪBAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Straumes, Dikļi, Dikļu pag., Valmieras nov. Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-12-19

Mūsu partneri