Valmieras Ziņas

Interesantas dāvanas vīriešiem, kas dzimuši vasarā

Lasīšanas laiks: 3 min

Siltās, vasarīgās dienas tā vien gribas pavadīt ārpus mājas! Tieši šajā laikā daudzi izvēlas ņemt atvaļinājumu un izbaudīt to no visas sirds, kā arī svētkiem veltīt daudz lielāku uzmanību. Dzimšanas dienas svinības pārvēršas par īstiem dārza svētkiem ar sirsnīgu pasēdēšanu draugu lokā un saulrieta sagaidīšanu, vai tieši pretēji – par neaizmirstamu piedzīvojumu.

Kad vasarā valda krāsu pārpilnība un dabas bagātība, paliek jautājums – kāda dāvana vīrietim būs vispiemērotākā tieši vasarā? Ko dāvināt, ja dodaties uz dzimšanas dienas svinībām vasaras vidū? Visnotaļ populāras pēdējo gadu laikā nu ir kļuvušas sajūtu dāvanas – piedzīvojumi vai atpūta, piemēram, ūdens parks un tā piedāvātās aktivitātes. Laiks izvēlēties emocijas un pārdzīvojumus dāvanā!

Atpūta uz ūdens un ūdens atrakcijas ir maksimāli izbaudāma tieši vasarā, tāpēc ūdens atrakciju parks būs trāpīga dāvana vīrietim dzimšanas dienā! Ieskatīsimies, kādas vēl vasarīgas dāvanas būs piemērotas stiprā dzimuma jubilāriem, kuri savus svētkus svin gada siltākajā gadalaikā.

Ūdens tūrisms

Ūdens ir viens no populārākajiem izklaides veidiem, kas piedāvā plašāko aktivitāšu klāstu visas vasaras garumā. Ūdens atrakcijas var piemeklēt jebkurai gaumei – sākot no laivošanas līdz vindsērfingam.

Idejas dāvanai:

 1. Ūdens atrakcijas parks – Līvu akvaparks, Ventspils ūdens atrakciju parks.
 2. Laivošana pa skaistākajiem maršrutiem – Gauja, Abava, Salaca.
 3. Sup dēļu noma un izbrauciens – Ķīšezers, Cenu tīrelis, Jūrmala.

Lidojumi

Pacelšanās gaisā ar lidaparātu ir elpu aizraujošs piedzīvojums. Tā ir iespēja izbaudīt tīru adrenalīnu un piedzīvot neaizmirstamus iespaidus. Vasarā ir īpaši populāri lidojumi ar paraplānu virs Rīgas.

Idejas dāvanai:

 1. Lidojums ar paraplānu virs Rīgas.
 2. Lidojums ar gaisa balonu Siguldā.
 3. Lidojums ar motodeltaplānu no ūdens.

Dabas takas

Vasara ir īstais laiks dabas un pārgājienu cienītājiem, kad savu aizraušanos var izbaudīt no visas sirds. Latvijas daba ir kā piemērota paŗgājieniem – tā ir daudzveidīga un krāšņa, mums ir gan meži, gan smilšains jūras krasts, gan kuplas pļavas, gan vēsturiski apskates objekti.

Idejas dāvanām:

 1. Pārgājienu soma bērnu pārnešanai.
 2. Pastaiga pa briežu taku kopā ar briežiem.
 3. Augstuma un izturības pārbaudījums izklaides parkā „Mežakaķis“.

Kaujas imitācija

Tāpat kā bērnībā, arī pieaugot, vīriešiem patīk spēlēt kariņus. Neaizmirstamas un adrenalīna pilnas sajūtas gaviļniekam sniegs peintbola vai lāzertaga spēle kopā ar draugiem! Tā ir viegli pieejama izklaide praktiski jebkurā Latvijas lielākajā pilsētā, un it sevišķi populārs atpūtas veids siltajos vasaras mēnešos.

Idejas dāvanai:

 1. „GUNS n LASERS” lāzertaga spēle.
 2. Loka šaušanas apmācība Ogrē.
 3. Lāzertaga spēle Rēzeknē.

Atpūta divatā

Vīriešiem patīk, kad viņus lutina un čubina (bet kuram gan nepatīk?). Izmantojiet vasaras laiku, lai piemeklētu dāvanā atpūtu 2 personām skaistā un romantiskā namiņā! Mini-ceļojums jaunā vietā nesīs svaigu vēsmu un atelpu starp ikdienas darbiem. Turklāt, tā ir iespēja izrauties no ierastās vides un veltīt laiku savai otrai pusītei.

Idejas dāvanai:

 1. Atpūtas namiņš pie Usmas ezera “Usmas Meķi”.
 2. Mierpilna atpūta Aiviekstes upes krastā namiņā “UpeNes”.
 3. Atpūta Sēņu mājiņā un zivju zveja, viesu nams “Trīsssaliņas”.

Dāvanu komplekts vasaras baudīšanai

Ja nevar izvēlēties, kura dāvana vīrietim būs piemērotākā, tad atliek dāvināt komplektu! Ar vārdu “komplekts” mēs noteikti domājam nevis šampūnu un skūšanās līdzekli ar upeņu smaržu, bet gan visu to, ko var attiecināt tieši uz vasaras aktivitātēm. Esiet radoši un jums izdosies pārsteigt jubilāru!

Idejas dāvanai:

 1. Dāvanu komplekts “Trakais piedzīvojums” visā Latvijā
 2. Niršanas komplekts
 3. Klinšu kāpšanas nodarbība + starta komplekts iesācējiem

Vasara ir kā radīta priekam, izklaidei un izpriecām svaigā gaisā! Izmantojiet to kā lielu plusu, kad jāizvēlas dāvana vīrietim dzimšanas dienā vai citos svētkos, dodot priekšroku tām dāvanām, kas veidos patīkamas atmiņas un jaukus iespaidus no piedzīvotā.

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat autovadītāju braukšanas kultūru Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Trikātas pamatskola aicina darbā SPECIĀLO PEDAGOGU (profesijas klasifikatora kods 2352 03), darba vietas adrese: “Gaismaskalns”, Trikāta, Trikātas pagasts, Valmieras novads, uz nenoteiktu laiku (0,405 likmes jeb 12,15 stundas nedēļā). Ja Jūs vēlaties: • veikt individuālo darbu ar izglītojamajiem un palīdzēt, konsultēt pirmsskolas izglītības skolotāju darbā ar izglītojamo, kuram nepieciešams atbalsts; • īstenot pirmsskolas izglītības programmu, nodrošinot kvalitatīvu pedagoģisko procesu, ņemot vērā katra bērna vecumu, veselības stāvokli, attīstību, individualitāti, sagatavojot izglītojamos sekmīgai pamatizglītības apguvei; • plānot un realizēt savu darbu sadarbībā ar kolēģiem, konsultēt vecākus; aktīvi iesaistīties Atbalsta komandas darbā; un ja Jums ir: • izglītība atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu; atbildības sajūta, disciplinētība, precizitāte; spēja analizēt un risināt konfiktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci; spēja cieņpilni komunicēt ar bērniem un pieaugušajiem; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un darba pienākumu veikšanai atbilstošu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2022.gada 30.decembrim e-pastā: trikatas.pamatskola@valmiera.edu.lv Tālrunis informācijai: 26548247. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SPECIĀLAIS PEDAGOGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Gaismaskalns, Trikāta, Trikātas pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-12-30 Kontaktpersona: CV,piet.vēstuli,izglit.dok.kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu:trikatas.pamatskola@valmiera.edu.lv

Pievienojies mūsu komandai! Trikātas pamatskola aicina darbā SKOLOTĀJU LOGOPĒDU (profesijas klasifikatora kods 2352 01), darba vietas adrese: “Gaismaskalns”, Trikāta, Trikātas pagasts, Valmieras novads, uz nenoteiktu laiku (0,535 likmes jeb 16,050 stundas nedēļā). Ja Jūs vēlaties: • veikt darbu saskaņā ar katra izglītojamā izglītības programmu, valodas attīstības traucējumiem un attīstības īpatnībām; • veikt izglītojamo attīstības dinamikas izpēti; • konsultēt grupas skolotājus, palīgus un vecākus; • kārtot dokumentāciju; un ja Jums ir: • iegūta augstākā pedagoģiskā izglītība un skolotāja logopēda kvalifikācija vai augstākā izglītība un logopēda vai audiologopēda kvalifikācija, atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: labas saskarsmes spējas, prasme elastīgi reaģēt uz pārmaiņām, prasme strādāt komandā; augsta atbildības sajūta; spēja plānot un organizēt savu darbu; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un darba pienākumu veikšanai atbilstošu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2022.gada 30.decembrim e-pastā: trikatas.pamatskola@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai: 26548247. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SKOLOTĀJS LOGOPĒDS Darba vietas adrese: LATVIJA, Gaismaskalns, Trikāta, Trikātas pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-12-30 Kontaktpersona: CV,piet.vēstuli,izglit.dok.kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu:trikatas.pamatskola@valmiera.edu.lv

Pievienojies mūsu komandai! Trikātas pamatskola (turpmāk – Iestāde) aicina darbā PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJU, darba vietas adrese: “Gaismaskalns”, Trikāta, Trikātas pagasts, Valmieras novads uz noteiktu laiku (1 likme jeb 40 stundas nedēļā). Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu, bērnu vecumam un individuālām spējām atbilstošu izglītības procesu grupā; • sadarboties ar kolēģiem un vecākiem, lai veicinātu katra bērna izaugsmi; • veikt bērnu attīstības dinamikas izpēti; • plānot savu darbību un sagatavot darbam nepieciešamo dokumentāciju, tostarp e-vidē; • piedalīties iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei. un ja Jums ir: • pieredze darbā ar bērniem; • izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un darba pienākumu veikšanai atbilstošu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2022.gada 30.decembrim e-pastā: trikatas.pamatskola@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai: 26548247. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Gaismaskalns, Trikāta, Trikātas pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-12-30 Kontaktpersona: CV,piet.vēstuli,izglit.dok.kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu:trikatas.pamatskola@valmiera.edu.lv

Mūsu partneri