Valmieras Ziņas

Iepazīsti Valmieras mazāk zināmās vietas piedzīvojumu spēlē!

Valmieras Tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar platformu Travitious pārstāvjiem aicina apceļot un atklāt mazāk zināmas dabas un vēsturiski nozīmīgas vietas Valmieras pusē, vienlaikus iesaistoties bezmaksas digitālajā piedzīvojumu spēlē “Valmieras vilinājums”! Tā pieejama šeit.

Spēle rosinās ļauties dabas vilinājumam, izvairīties no pulcēšanās, atklāt mazāk zināmas vietas Valmieras pusē un likt lietā atjautību, zināšanas un intuīciju, atšķetinot pavedienus, kas palīdzēs atrast meklēto. “Valmieras vilinājums” veidots no 7 punktiem Valmieras apkārtnē un veicams pārvietojoties ar auto no punkta līdz punktam (~34 km), un dodoties garākā pastaigā pa konkrētajām dabas vietām (~16km).

Lai konkrēto pieturas punktu būtu vieglāk atrast, iespējams vadīties pēc aptuvenām GPS koordinātām, kā arī attēliem, kas uzņemti netālu no atrašanās vietas, kuru jāapmeklē. Katrā vietā jārod atrisinājums mīklai, kas kalpos kā pavediens, lai nokļūtu nākamajā pieturas punktā. Aicinām iepazīties ar īsu pamācību, kā izmantot digitālo platformu Travitious šeit.

Jau drīzumā platformā Travitious taps otra digitālā spēle par Valmieru, kas mudinās doties pa pilsētas mazāk zināmām vietām un pastaigu takām. Tikmēr ar citām Valmieras puses dabas, kultūrvēstures un aktīvās atpūtas pērlēm aicinām iepazīties šeit.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai ārkārtējās situācijas ieviešana apturēs Covid-19 izplatīšanos?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri