Valmieras Ziņas

Ielu infrastruktūras pārbūves darbi turpinās

2018. gadā Valmierā bija plānoti apjomīgi ielu infrastruktūras pārbūves darbi. Atsevišķās vietās darbi vēl turpinās, taču lielākā daļa ir sekmīgi pabeigti, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Šogad tika pabeigts pagājušajā gadā uzsāktais Vadu ielas remonts, veicot tās virskārtas remontu un asfaltēšanu. Tika veikta arī Mālu ielas posma no Matīšu šosejas līdz Ainažu ielai pārbūve. Lai uzlabotu piekļuvi jaunajiem daudzdzīvokļu īres namiem, ir veikta Ķieģeļu ielas posmā no Matīšu šosejas līdz Dzegu ielai izbūve. Tika pārbūvēta Upes iela posmā no Limbažu ielas līdz Matīšu šosejai, ieklājot jaunu asfaltbetona segumu. Ielas virskārta tika atjaunota arī Kārļa Baumaņa ielā no Rīgas ielas līdz Leona Paegles ielai. Oktobrī ir pabeigta arī Ausekļa ielas posmā no Rīgas līdz Straupes ielai pārbūve, kā arī Georga Apiņa ielas posmā no ielas sākuma līdz Leona Paegles ielai pārbūve. 

Šajā daudzdzīvokļu māju iekšpagalmu kvartālā un pie Valmieras Gaujas krasta vidusskolas–attīstības centra (Leona Paegles ielas 5/7) ir pabeigta arī automašīnu stāvlaukumu izbūve. Pēc šīs teritorijas labiekārtošanas iedzīvotājiem ir pieejami jauni apakšzemes atkritumu konteineri, kā arī ir nodrošināts apgaismojums uz Leona Paegles ielas gājēju pārejas pie Valmieras Gaujas krasta vidusskolas–attīstības centra. 

Šogad tika paplašināts un uzlabots automašīnu stāvlaukums Beātes ielā 42 pie bērnudārza “Buratino”. Tika atjaunota arī asfaltbetona virskārta autobusu apgriešanās laukumā pie Vidzemes slimnīcas. Uzlabojot gājēju un riteņbraucēju ērtības, pilsētā tika pārbūvētas ietves septiņos posmos.  Burkānciema, Jāņpraka un Kārlienas grantētajām ielām kopumā 5.5 kilometru garumā tika veikta virsmu divkārtu apstrāde ar šķembām un bitumena emulsiju.  

Darbi joprojām turpinās un šogad tiks pabeigti arī pavasarī uzsāktajā Andreja Upīša ielas posmā no Beātes līdz Rubenes ielai. Oktobrī paredzēta ielas asfaltēšana. 

Pārbūves darbi notiek Kārļa ielas posmā no Rīgas līdz Lilijas ielai. Lilijas ielai ir ieklāts asfaltbetona segums, nodrošinot piebraukšanas iespēju arī Kārļa ielā esošajiem objektiem. Komunikāciju izbūves dēļ Kārļa iela nav caurbraucama posmā no Rīgas ielas līdz veikala “Valrek” stāvlaukumam. Ielas asfaltēšanu plānots veikt vēl šogad.  

Lai uzlabotu gājēju, īpaši Valmieras 5.vidusskolas skolēnu drošību, kā arī paplašinātu Valmieras veloceliņu tīklu, uzsākta gājēju un veloceliņu izbūve Beātes ielā no Dzirnavu ezeriņa līdz Raiņa ielai. Celiņa izbūvi paredzēts pabeigt šogad.

Gaides ielas dzelzceļa sliežu pārbrauktuve savieno otrpus sliedēm esošo Valmieras uzņēmējdarbības teritoriju ar Pārgauju. Tā kā arvien vairāk darba ņēmēju uz darbavietām šajos uzņēmumos ikdienā dodas ar velosipēdu, pārbrauktuve ir svarīga velosipēdistu un gājēju infrastruktūras sastāvdaļa. Lai sliežu šķērsošana kļūtu drošāka un ērtāka, šogad tiks pabeigta pārbrauktuves pieeju izbūve. Tiek asfaltēti piebraucamie celiņi un uzstādītas vilcienu drošības barjeras. Ūdens ielas pusē tiks izbūvēts pārbrauktuves apgaismojums. Gaides ielas puse līdz pārbrauktuvei bija apgaismota arī iepriekš. 

Valmieras pilsētas pašvaldība pateicas visiem valmieriešiem un pilsētas viesiem par sapratni un pacietību ielu pārbūves un remontdarbu radīto neērtību laikā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē, aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties personāla vadības speciālistu/i Uzņēmums piedāvā Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Darba apraksts Personāla atlases procesa organizēšana un nodrošināšana Ikdienas situāciju precīza un punktuāla risināšana Aktīva kandidātu meklēšana un uzrunāšana Brigāžu darba koordinēšana, grafiku sastādīšana Rezultātu analīze Priekšlikumu sagatavošana Prasības kandidātiem Pieredze un procesu izpratne vispārējā būvniecībā Labas datora prasmes Labas komunikācijas prasmes, kas vērstas uz sadarbību Spēja ātri reaģēt uz situācijas izmaiņām Sistemātiskums, labas plānošanas, koordinēšanas prasmes Orientācija uz rezultātu. Darba laiks: Pilna slodze Darba vieta: Stacijas laukums 7, Valmiera Darba alga no EUR 1500,00 (bruto) Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Personāla vadības specialists/e” uz e-pastu: personals@bazalts.lv līdz 2019. gada 18. septembrim! Profesija: PERSONĀLA ATLASES SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-18 Kontaktpersona: Ingūna Sāre Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri