Valmieras Ziņas

Iedzīvotājus Valmierā satrauc sprādzienam līdzīgs troksnis (14)

Lasīšanas laiks: < 1 min

Trešdien, 12.februārī, visā Valmierā ap plkst. 9:00 bija dzirdams spēcīgs sprādzienam līdzīgs troksnis, kas izraisīja satraukumu iedzīvotājos. Portāls “Valmieras Ziņas” saņēma informāciju, ka troksnis bija dzirdams pat Inčukalna novadā.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Sandra Vējiņa informēja, ka VUGD nav saņemts neviens ziņojums par ārkārtas situācija, kas varētu būt saistīta ar sprādzienam līdzīgo troksni.

Aizsardzības ministrijas Militāri publisko attiecību departamenta Preses nodaļas vecākā referente majore Sandra Brāle informēja, ka sprādzieniem līdzīgie trokšņi saistīti ar plānotajiem treniņlidojumiem, ko virs Vidzemes veica Šauļos izvietotās NATO patruļlidmašīnas F-16. Aizsardzības ministrija vērš uzmanību, ka lidošana notika normatīvajos aktos atļautajā augstumā, un iznīcinātāju radītā skaņa nenodara kaitējumu cilvēku veselībai.

  Ilze - 12.02.2020

  Šāds troksnis 9:00 arī Vaidavā. Visa māja notrīcēja. Sākotnēji škita ka mājā kas uzsprādzis.

   Mmm - 12.02.2020

   Arī Siguldā…

   Laila - 12.02.2020

   Kā var rakstīt un apgalvot,ka šāds sprādziena troksnis nenodara nekādu kaitējumu veselībai?Var gan!!!Cilvēks ar slimu sirdi var nomirt no pārbīļa.

   Lol - 13.02.2020

   Debila esi?

   Gunta Indriksone - 12.02.2020

   Arī Raiskumā likās,kad uzsprāga mājas tuvumā kkas!Un arī 9 no rīta.Rodās jautājums-Kas varbūt tik spēcīgs,lai satracinātu diezgan lielu gaisa telpu?

  arča - 12.02.2020

  Padomju laikos, kad migi lidinājās tad neviens baigi nepievēŗsa uzmanību tiem sprādzieniem, kas tiek radīti pārsniedzot skaņas ātrumu jo tas likās ikdienišķi

  RAIMONDA - 12.02.2020

  VAJADZĒJA INFORMĒT IEDZĪVOTĀJUS PAR TĀDIEM LIDOJUMIEM ES ARĪ IZLECU NO GULTAS NESAPRAŠĀ VISA MĀJA NODREBĒJA

  Baiba - 12.02.2020

  Cēsīs arī bija šāds troksnis.

  Silvija Bērziņa - 12.02.2020

  Tas ir tikai sākums. Jaunu raķešu poligonu būvē Daugavpils pusē Mezamackevičos.
  Nez, kā tur jutīsies vietējie iedzīvotāji??????

   Lol - 13.02.2020

   Tev krata?

  Tragiski - 12.02.2020

  Mana vecamamma nobijas,nokera insultu un nomira bet diemzem neviens pa to neatbildes jo veselibai nau kaitigi,ne man vajadzeja nato ne vaig,citu uzspiesta griba.Butu labak pa cilveku pamatvajadzibam vairak padomajusi neka metalluznos bazusi naudu musu nodoklu naudu un ja neviens nevienu tisuprat neprovocetu un dzivotu mierigi nevis alktu pec varas kāres cilveki butu laimigaki.

  Mārtiņš - 13.02.2020

  Da nu nahui es biju gatavs 3. Pasaules karam

  A te vienk treniņi ejat jūs nahui tač

   MezonensLV - 13.02.2020

   Cēsīs tas pats bija es pēc naktsmainas gulēju un amodos no šausmīga spradzienlidziga trokšņa.

  Pacifists - 13.02.2020

  Traģiski, piekrītu tev par visiem 200 procentiem!!

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Valmieras novada Būvvaldes arhitektu/-i (uz nenoteiktu laiku) Ja Tev ir vēlme: - nodrošināt estētiskas un drošas vides veidošanas principu un būvniecības tiesiskuma ievērošanu Pašvaldības administratīvajā teritorijā; - pārraudzīt arhitektoniskās kvalitātes principa ievērošanu, ciktāl tas attiecas uz būves iekļaušanos ainavā un pilsētvidē; - izskatīt būvniecības ieceres, pārbaudīt lēmumos ietverto nosacījumu izpildi un iesniegto dokumentu saturu normatīvajos aktos noteiktajā apjomā; - organizēt būvniecības ieceru publisko apspriešanu; - strādāt ar “Būvniecības informācijas sistēmu” (BIS) un datu bāzēm; un ja Tev ir: - otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība arhitekta specialitātē; - arhitekta patstāvīgās prakses sertifikāts tiks uzskatīts par priekšrocību; - vismaz divu gadu darba pieredze arhitekta darbā, kas saistīta ar būvprojektu izstrādi un būvniecības normatīvo aktu pielietošanu; - būvniecības procesu regulējošo normatīvo aktu pārzināšana; - pieredze nozares terminoloģijas, ar būvniecības nozari saistīto normatīvo aktu un standartu pielietošanā; - labas sadarbības veidošanas prasmes, spēja loģiski domāt un analizēt, strādāt intensīvi, patstāvīgi un uzņemties atbildību; - labas praktiskā pielietojuma prasmes darbam ar MS Office, BIS portālā vai BIS 2 profilā un biroja tehniku; - B kategorijas autovadītāja apliecība; mēs piedāvājam: - darba un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā Pašvaldībā; - stabilu atalgojumu (atbilstoši 12.mēnešalgu grupai no 1535 EUR līdz 1645 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); - darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; - profesionālās pilnveidošanās iespējas. CV, motivācijas vēstuli un augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā ar norādi „ Arhitekta/-es amatam” līdz 2022.gada 27.maijam. Tālrunis papildu informācijai: 64207148, 64207124. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: ARHITEKTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 25C, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-05-27 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri