Valmieras Ziņas

Iedzīvotājus Valmierā satrauc sprādzienam līdzīgs troksnis (14)

Trešdien, 12.februārī, visā Valmierā ap plkst. 9:00 bija dzirdams spēcīgs sprādzienam līdzīgs troksnis, kas izraisīja satraukumu iedzīvotājos. Portāls “Valmieras Ziņas” saņēma informāciju, ka troksnis bija dzirdams pat Inčukalna novadā.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Sandra Vējiņa informēja, ka VUGD nav saņemts neviens ziņojums par ārkārtas situācija, kas varētu būt saistīta ar sprādzienam līdzīgo troksni.

Aizsardzības ministrijas Militāri publisko attiecību departamenta Preses nodaļas vecākā referente majore Sandra Brāle informēja, ka sprādzieniem līdzīgie trokšņi saistīti ar plānotajiem treniņlidojumiem, ko virs Vidzemes veica Šauļos izvietotās NATO patruļlidmašīnas F-16. Aizsardzības ministrija vērš uzmanību, ka lidošana notika normatīvajos aktos atļautajā augstumā, un iznīcinātāju radītā skaņa nenodara kaitējumu cilvēku veselībai.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  Ilze - 12.02.2020 Atbildēt

  Šāds troksnis 9:00 arī Vaidavā. Visa māja notrīcēja. Sākotnēji škita ka mājā kas uzsprādzis.

   Mmm - 12.02.2020 Atbildēt

   Arī Siguldā…

   Laila - 12.02.2020 Atbildēt

   Kā var rakstīt un apgalvot,ka šāds sprādziena troksnis nenodara nekādu kaitējumu veselībai?Var gan!!!Cilvēks ar slimu sirdi var nomirt no pārbīļa.

    Lol - 13.02.2020

    Debila esi?

   Gunta Indriksone - 12.02.2020 Atbildēt

   Arī Raiskumā likās,kad uzsprāga mājas tuvumā kkas!Un arī 9 no rīta.Rodās jautājums-Kas varbūt tik spēcīgs,lai satracinātu diezgan lielu gaisa telpu?

  arča - 12.02.2020 Atbildēt

  Padomju laikos, kad migi lidinājās tad neviens baigi nepievēŗsa uzmanību tiem sprādzieniem, kas tiek radīti pārsniedzot skaņas ātrumu jo tas likās ikdienišķi

  RAIMONDA - 12.02.2020 Atbildēt

  VAJADZĒJA INFORMĒT IEDZĪVOTĀJUS PAR TĀDIEM LIDOJUMIEM ES ARĪ IZLECU NO GULTAS NESAPRAŠĀ VISA MĀJA NODREBĒJA

  Baiba - 12.02.2020 Atbildēt

  Cēsīs arī bija šāds troksnis.

  Silvija Bērziņa - 12.02.2020 Atbildēt

  Tas ir tikai sākums. Jaunu raķešu poligonu būvē Daugavpils pusē Mezamackevičos.
  Nez, kā tur jutīsies vietējie iedzīvotāji??????

  Tragiski - 12.02.2020 Atbildēt

  Mana vecamamma nobijas,nokera insultu un nomira bet diemzem neviens pa to neatbildes jo veselibai nau kaitigi,ne man vajadzeja nato ne vaig,citu uzspiesta griba.Butu labak pa cilveku pamatvajadzibam vairak padomajusi neka metalluznos bazusi naudu musu nodoklu naudu un ja neviens nevienu tisuprat neprovocetu un dzivotu mierigi nevis alktu pec varas kāres cilveki butu laimigaki.

  Mārtiņš - 13.02.2020 Atbildēt

  Da nu nahui es biju gatavs 3. Pasaules karam

  A te vienk treniņi ejat jūs nahui tač

   MezonensLV - 13.02.2020 Atbildēt

   Cēsīs tas pats bija es pēc naktsmainas gulēju un amodos no šausmīga spradzienlidziga trokšņa.

  Pacifists - 13.02.2020 Atbildēt

  Traģiski, piekrītu tev par visiem 200 procentiem!!

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā piedāvā darbu pārdevējam/-ai veikalā “top!” Rīgas ielā 64, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 500-650 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu cv@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ, Rīgas ielā 64. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-08-24 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā piedāvā darbu pārdevējam/-ai veikalā “top!” Brīvības ielā 62, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 500-650 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu cv@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ, Brīvības ielā 62. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Brīvības iela 62, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-08-24 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

SIA „Firma Madara 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā un ēdināšanā, piedāvā darbu pāvāram/-ei ēdināšanas uzņēmumā “Pasēdnīca”, Rīgas ielā 64, Valmierā. Prasības kandidātiem: vēlama atbilstoša izglītība vai darba pieredze pavāra amatā; godīgums un augsta atbildības sajūta; pozitīva attieksme pret darbu; spēja strādāt komandā un maiņu darbā. Galvenie darba pienākumi: garšīga un kvalitatīva ēdiena gatavošana saskaņā ar kalkulācijām; tehnoloģisko procesu pārzināšana un ievērošana; sekot produkcijas kvalitātei, produktu glabāšanas un gatavās produkcijas realizācijas termiņiem. Piedāvājam: atbildīgu un dinamisku darbu lielā un stabilā uzņēmumā; sociālās garantijas; mūsdienīgus darba apstākļus – jaunu un modernu virtuves tehnisko aprīkojumu. Darba alga no EUR 650-750 (bruto) CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi - PAVĀRS VALMIERĀ. Sīkāka informācija pa telefonu 26167218. Profesija: PAVĀRS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-08-24 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Mūsu partneri