Valmieras Ziņas

Iecerēts labiekārtot teritoriju starp Mazo Stacijas ielu un Gaujas loku (2)

2018.gada 22.novembra Valmieras pilsētas pašvaldības dome, izmantojot pirmpirkuma tiesības, pieņēma lēmumu par īpašuma Mazajā Stacijas ielā 15 iegādi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

“Īpašums Mazajā Stacijas ielā 15 atrodas jaukta centra apbūves teritorijā, kur viens no teritorijas galvenajiem izmantošanas veidiem ir labiekārtota publiskā ārtelpa. Pašvaldības dome īpašumu nolēma iegādāties, lai veidotu tajā brīvi pieejamu rekreācijas zonu. Tādējādi valmieriešiem un pilsētas viesiem tiks nodrošināta brīvā laika pavadīšana iespēja, vienlaikus veicinot saikni starp cilvēku un apkārtējo vidi,”

skaidroja pašvaldības pārstāve.

Saskaņā ar Valsts Zemes dienesta datiem, blakus iegādātajam īpašumam esošais zemes gabals  Mazajā Stacijas ielā 19 arī pieder pašvaldībai. Tādējādi visa teritorija starp Mazo Stacijas ielu 13 un Pārgaujas aptiekas stāvlaukumu līdz pat Gaujas lokam tagad būs pašvaldības īpašums.

Ekrāna tvērums no kadastrs.lv

Domes sēdē pašvaldības Attīstības pārvaldes vadītājs Gints Bērtiņš skaidroja, ka zemes gabala iegāde ļautu šajā teritorijā veidot atpūtas zonu ar bērnu spēļu laukumu un sporta laukumu.

Deputāts Andris Klepers uzskata, ka ir svarīgi savienot Vanšu tiltu un Dzelzs tiltu abos Gaujas krastos ar takām, padarot upi pieejamāku iedzīvotājiem un pilsētas viesiem. Tādēļ, sakārtojot šo teritoriju, ir jāizveido arī labiekārtota pastaigu taka.

Portāls “Valmieras Ziņas” jau vairākkārt ir ziņojis, ka teritorija starp Mazo Stacijas ielu, Pārgaujas aptieku un Vanšu tiltu jau ilgstoši netiek kopta. Daļa no teritorijas pieder pašvaldībai, bet daļa ir privātīpašums.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Adrians - 12.01.2019 Atbildēt

    Vajadzetu atirit to dikiti aizauguso un atstat lai pujsiem ir kur ziema paslidot un sava starpa patreneties

    Dana - 13.01.2019 Atbildēt

    Un atstat vietu pastaigai ar suni

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierai būtu jāapvienojas ar apkārtējiem novadiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „TENAPORS”, TENAX meitas uzņēmums, ir viens no tirgus līderiem siltumizolācijas materiālu un sendvičpaneļu ražošanā, kurš jau vairāk kā 25 gadus veiksmīgi darbojas gan Latvijas, gan ārvalstu tirgos, aicina savā komandā: Ražošanas vadītāju Darba pienākumi: Organizēt, plānot un vadīt ražošanas procesu Piedalīties ražotnes stratēģijas izstrādē un budžeta veidošanā Vadīt ražošanas komandu Organizēt un vadīt ražošanas darbu, nodrošināt pasūtījumu laicīgu izpildi Nodrošināt saražotās produkcijas kvalitāti Nodrošināt ražošanas iekārtu nepārtrauktu darbību Plānot un kontrolēt atbilstošu materiālu un citu plānoto resursu izlietojumu Nodrošināt jauno izejmateriālu ieviešanu ražošanas procesā Uzturēt atbilstošu dokumentāciju Galvenās prasības kandidātiem: Augstākā izglītība Iepriekšējā darba pieredze līdzīgā amatā, rūpnieciskajā ražošanā Ļoti labas plānošanas un organizatoriskās spējas Labas latviešu, vēlamas krievu un angļu valodu prasmes Spēja organizēt savu un savas komandas darbu Augsta atbildības sajūtu, spēja pieņemt lēmumus B kategorijas autovadītāja apliecība Mēs piedāvājam: Darbu vienā no lielākajiem būvmateriālu ražošanas uzņēmumiem Baltijas valstīs Apmācību un karjeras izaugsmes iespējas Konkurētspējīgu un stabilu atalgojumu Darba automašīnu un degvielas kompensāciju Dotētas pusdienas Veselības apdrošināšanu pēc viena nostrādāta gada Kopējas sporta aktivitātes Ražošanas vadītājam atalgojums no 1400-2500 bruto Jāsūta pieteikumi uz cv@tenaxgrupa.lv Profesija: RAŽOŠANAS VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-04-02 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pasta adresi: cv@tenaxgrupa.lv

Mūsu partneri