Valmieras Ziņas

Iecerēts labiekārtot teritoriju starp Mazo Stacijas ielu un Gaujas loku (2)

2018.gada 22.novembra Valmieras pilsētas pašvaldības dome, izmantojot pirmpirkuma tiesības, pieņēma lēmumu par īpašuma Mazajā Stacijas ielā 15 iegādi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

“Īpašums Mazajā Stacijas ielā 15 atrodas jaukta centra apbūves teritorijā, kur viens no teritorijas galvenajiem izmantošanas veidiem ir labiekārtota publiskā ārtelpa. Pašvaldības dome īpašumu nolēma iegādāties, lai veidotu tajā brīvi pieejamu rekreācijas zonu. Tādējādi valmieriešiem un pilsētas viesiem tiks nodrošināta brīvā laika pavadīšana iespēja, vienlaikus veicinot saikni starp cilvēku un apkārtējo vidi,”

skaidroja pašvaldības pārstāve.

Saskaņā ar Valsts Zemes dienesta datiem, blakus iegādātajam īpašumam esošais zemes gabals  Mazajā Stacijas ielā 19 arī pieder pašvaldībai. Tādējādi visa teritorija starp Mazo Stacijas ielu 13 un Pārgaujas aptiekas stāvlaukumu līdz pat Gaujas lokam tagad būs pašvaldības īpašums.

Ekrāna tvērums no kadastrs.lv

Domes sēdē pašvaldības Attīstības pārvaldes vadītājs Gints Bērtiņš skaidroja, ka zemes gabala iegāde ļautu šajā teritorijā veidot atpūtas zonu ar bērnu spēļu laukumu un sporta laukumu.

Deputāts Andris Klepers uzskata, ka ir svarīgi savienot Vanšu tiltu un Dzelzs tiltu abos Gaujas krastos ar takām, padarot upi pieejamāku iedzīvotājiem un pilsētas viesiem. Tādēļ, sakārtojot šo teritoriju, ir jāizveido arī labiekārtota pastaigu taka.

Portāls “Valmieras Ziņas” jau vairākkārt ir ziņojis, ka teritorija starp Mazo Stacijas ielu, Pārgaujas aptieku un Vanšu tiltu jau ilgstoši netiek kopta. Daļa no teritorijas pieder pašvaldībai, bet daļa ir privātīpašums.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Adrians - 12.01.2019 Atbildēt

    Vajadzetu atirit to dikiti aizauguso un atstat lai pujsiem ir kur ziema paslidot un sava starpa patreneties

    Dana - 13.01.2019 Atbildēt

    Un atstat vietu pastaigai ar suni

Sociālās korekcijas izglītības iestāde „Naukšēni” (reģ.Nr.4418000073) aicina pastāvīgā darbā internāta skolotāju. Pretendentiem izvirzītās prasības: Augstākā izglītība pedagoģijā vai augstākā izglītība citā nozarē un gatavība apgūt B programmu pedagoģijā 72 stundu apjomā; Komunikācijas un sadarbības prasmes, pozitīva attieksme; Spēja pieņemt lēmumus, risināt konfliktus un prasme rīkoties nestandarta situācijās. Galvenie amata pienākumi: Izglītojamo audzināšanas darba plānošana un īstenošana atbilstoši normatīvo aktu prasībām; Nodrošināt iekšējo kārtības noteikumu, dienas režīma ievērošanu un uzdoto pienākumu izpildes kvalitāti izglītojamajiem. Darba vietas adrese: Sociālās korekcijas izglītības iestāde „Naukšēni”, „Naukšēnu muiža”, Naukšēnu pagasts, Naukšēnu novads. Mēnešalga 975,00 EUR. Darbs maiņās. Stundu apmaksa. Pieteikumu un CV lūdzam sūtīt uz e-pastu info@skiinaukseni.lv vai iesniegt personīgi Sociālās korekcijas izglītības iestādē „Naukšēni”. Telefons papildus informācijai 292936360 (direktors). Profesija: INTERNĀTA, DIENESTA VIESNĪCAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Naukšēnu muiža, Naukšēni, Naukšēnu pag., Naukšēnu nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-08-30 Kontaktpersona: CV sūtīt uz info@skiinaukseni.lv vai iesniegt personīgi, t. 29293630

Darbs Valmierā, Voldemāra Baloža ielā 11 - elektroinstrumentu tirdzniecība Makita. Ja jums patīk pārdot, meklējat jaunus izaicinājumus, klienti ir svarīgi jums, un, ja jums ir izpalīdzoša un profesionāla attieksme pret klientiem - šis darbs ir domāts jums. Kā elektroinstrumentu Makita Tirdzniecības aģents būsiet atbildīgs par: - apgrozījuma mērķa sasniegšanu; - darbu ar jau esošajiem un jaunajiem klientiem. Prasības kandidātiem: - interese par elektroinstrumentiem; - dinamiska un izlēmīga lēmumu pieņemšana;  - fokuss uz mērķa sasniegšanu; - komunikācijas un organizatoriskas iemaņas; - datorprasme. Uzņēmums piedāvā:  - strādāt jaunā un dinamiskā komandā; - stabilu ilgtermiņa darbu; - labus darba apstākļus; - konkurētspējīgu atalgojumu; - sociālās garantijas. Jūs varat būt daļa no mūsu komandas un palīdzēt mums attīstīties. Izaugsmes iespējas. Gaidīsim Jūsu motivācijas vēstuli ar CV uz e-pastu info@tespars.lv ! Tālrunis informācijai: 29147247. Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kas tiks izvirzīti uz nākamo kārtu - interviju. Profesija: TIRDZNIECĪBAS AĢENTS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Voldemāra Baloža iela 11, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-08-25 Darba sākšanas datums: 2019-08-16 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri