Valmieras Ziņas

Iecerēts labiekārtot teritoriju starp Mazo Stacijas ielu un Gaujas loku (2)

2018.gada 22.novembra Valmieras pilsētas pašvaldības dome, izmantojot pirmpirkuma tiesības, pieņēma lēmumu par īpašuma Mazajā Stacijas ielā 15 iegādi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

“Īpašums Mazajā Stacijas ielā 15 atrodas jaukta centra apbūves teritorijā, kur viens no teritorijas galvenajiem izmantošanas veidiem ir labiekārtota publiskā ārtelpa. Pašvaldības dome īpašumu nolēma iegādāties, lai veidotu tajā brīvi pieejamu rekreācijas zonu. Tādējādi valmieriešiem un pilsētas viesiem tiks nodrošināta brīvā laika pavadīšana iespēja, vienlaikus veicinot saikni starp cilvēku un apkārtējo vidi,”

skaidroja pašvaldības pārstāve.

Saskaņā ar Valsts Zemes dienesta datiem, blakus iegādātajam īpašumam esošais zemes gabals  Mazajā Stacijas ielā 19 arī pieder pašvaldībai. Tādējādi visa teritorija starp Mazo Stacijas ielu 13 un Pārgaujas aptiekas stāvlaukumu līdz pat Gaujas lokam tagad būs pašvaldības īpašums.

Ekrāna tvērums no kadastrs.lv

Domes sēdē pašvaldības Attīstības pārvaldes vadītājs Gints Bērtiņš skaidroja, ka zemes gabala iegāde ļautu šajā teritorijā veidot atpūtas zonu ar bērnu spēļu laukumu un sporta laukumu.

Deputāts Andris Klepers uzskata, ka ir svarīgi savienot Vanšu tiltu un Dzelzs tiltu abos Gaujas krastos ar takām, padarot upi pieejamāku iedzīvotājiem un pilsētas viesiem. Tādēļ, sakārtojot šo teritoriju, ir jāizveido arī labiekārtota pastaigu taka.

Portāls “Valmieras Ziņas” jau vairākkārt ir ziņojis, ka teritorija starp Mazo Stacijas ielu, Pārgaujas aptieku un Vanšu tiltu jau ilgstoši netiek kopta. Daļa no teritorijas pieder pašvaldībai, bet daļa ir privātīpašums.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Adrians - 12.01.2019 Atbildēt

    Vajadzetu atirit to dikiti aizauguso un atstat lai pujsiem ir kur ziema paslidot un sava starpa patreneties

    Dana - 13.01.2019 Atbildēt

    Un atstat vietu pastaigai ar suni

Galvenie darba pienākumi: • Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība. • Pircēju apkalpošana pie kases. • Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē. • Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: • Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; • Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; • Mūsdienīgu darba vidi; • Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba vietas: Tērbatas 43,Valmiera un Stacijas 44, Valmiera. CV ar norādi "Pārdevējs" lūdzam sūtīt uz e-pastu austris_ag@inbox.lv  vai pieteikties personīgi SIA "Austris AG" birojā Tērbatas ielā 43, Valmierā, 2 stāvā, vai zvanīt uz tālruni 29154756. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 43, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-31 Darba sākšanas datums: 2019-10-21 Kontaktpersona: CV ar norādi "Pārdevējs" sūtīt uz austris_ag@inbox.lv vai zvanīt uz t.29154756. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

4* viesnīca “Wolmar” Valmierā godam nes pilsētas vēsturisko nosaukumu no 2000. gada.  Pateicoties labai komandai un viesmīlīgai attieksmei, esam viena no iecienītākām viesnīcām Valmierā. Lai turpinātu priecēt viesus, aicinām komandai pievienoties brokastu un banketu VIESMĪLI. Darba pienākumu apraksts: · apkalpot viesus brokastīs un banketos · uzturēt viesmīlības atmosfēru restorānā  Prasmes un īpašības: · ievērot viesmīlības standartus viesu apkalpošanā un galdu klāšanā · prasme organizēt komandas darbu · pacietība, stila izjūta, spēja ievērot uzvedības, kultūras un pieklājības normas · apkalpot viesus, sazinoties latviešu un angļu valodā  Izglītības prasības un iemaņas: · Profesionālā izglītība un darba pieredze viesmīlības sfērā  Piedāvājam: · maiņu darbu · nepilnu darba slodzi /darbu iespējams apvienot ar studijām/ vai pilnu darba slodzi · iegūt labu darba pieredzi · apmaksātus ēdināšanas pakalpojumus · sociālās garantijas Ja gribi pieteikties, sūti CV uz e-pasta adresi liana@wolmar.lv . Tālrunis informācijai: 29469709. Profesija: VIESMĪLIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 16A, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-30 Darba sākšanas datums: 2019-10-21 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu liana@wolmar.lv, tālrunis informācijai 29469709. Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri