Valmieras Ziņas

Grupas “bet bet” labāko dziesmu koncerts Strenčos

Lasīšanas laiks: 2 min

9. jūnijā plkst. 20.00 Strenčos, pludmalē pie Gaujas izskanēs populārās latviešu grupas “bet bet” labāko dziesmu koncerts. Grupa “bet bet”, tikko nosvinējusi savu 30 gadu jubileju, turpina iepriecināt klausītājus ar savu visu laiku labāko dziesmu programmu, kurā iekļauti tādi pazīstami un publikas iemīļoti grupas hiti kā “Mazs cinītis”, “Vakara vējā”, “Kāpēc man nav sarkans mersedess”, “Pieklauvē”, “Man vienalga viss”, “Diena”, “Es tevi nemīlu”, “Mana mīļā meitene”, “Agrā rītā“ un citi laika pārbaudi izturējuši skaņdarbi jaunās un jau pazīstamās versijās. “bet bet” atbalstītāji jau zina, ka katrs grupas koncerts vienmēr tiek spēlēts ar pilnu atdevi, ir savā ziņā neatkārtojams un būs kā īsts enerģijas lādiņš uz ilgu laiku, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Ginta Gailīte.

Grupa sola, ka šajā koncertprogrammā Zigfrīds beidzot no futrāļa izņems savu vijoli un mainīs dažādus instrumentus. Guntars nolasīs kādu īpašu dzejoli klausītājiem, bet Uģis un Andris demonstrēs savas instrumentālistu prasmes.

Koncerta norises vietā varēs iegādāties jauno grupas 60 dziesmu vārdu un nošu grāmatu, kā arī grupas jauno jubilejas izlases CD un Guntara Rača jaunākos dzejoļu grāmatu sērijas “365” izdevumus. Pēc koncerta dalībnieki sniegs autogrāfus un labprāt nofotografēsies ar klausītājiem.

Mazliet par grupas pirmsākumiem – “bet bet” dalībnieki satiekas 1991. gada pavasarī. Tas notiek, sadaloties tolaik jau populārajām grupām “Jauns Mēness” un “Zodiaks”. Pēc pirmās ASV turnejas grupu “Jauns Mēness” pamet Guntars Račs (bungas, balss), Aivis Kalvāns (bass) un Uģis Tirzītis (ģitāra, balss). Savukārt, atgriežoties no Amerikas, arī grupas “Zodiaks” pirmā vijole Zigfrīds Muktupāvels (balss, vijole, taustiņi) nolemj meklēt citus sabiedrotos. Kādā 1991. gada marta dienā visi satiekas mazā Rīgas pagrabiņā, kurā dzīvo Guntars, un vienojas par jaunas grupas izveidi.

Jau pirmajā gadā populārajā dziesmu aptaujā “Mikrofons” dziesma “Diena” iegūst 3. vietu, savukārt dziesma “Man vienalga”, ne bez skandāla, tiek nominēta par pašu populārāko aptaujā “Vecais Ratiņš”. Jau dibināšanas gada pirmajā vasarā grupa dodas savā pirmajā Vislatvijas koncertturnejā. Publikas atsaucība ir liela, pateicoties vienkāršajām dziesmām un atraktīvajam izpildījumam.

Pēc koncerta Talsos 1991. gadā komponists Zigmars Liepiņš, toreizējais Radio SWH prezidents, saka: “Veči, tas ir vienkārši forši, tāpēc, ka tas ir vienkārši un patiesi! Jūs esat trāpījuši īstajā nišā, kurā esat vienīgie!” Savukārt Ainars Virga atzīst: “Man togad likās, ka bez “bet bet” latviešu mūzikā nekas nenotika, viņi bija vienīgie, kas varēja piepildīt koncertzāles un kurus varēja ar prieku klausīties.”

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties Strenču Kultūras centrā vai Biļešu paradīzes kasēs šeit.

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri