Valmieras Ziņas

Godināti Burtnieku novada uzņēmēji

Piektdien, 5. aprīlī, Matīšu Tautas namā norisinājās Burtnieku novada pašvaldības rīkotā konkursa “Burtnieku novada uzņēmēju gada balva 2018” laureātu godināšanas pasākums. Šogad atzinība tika izteikta 15 Burtnieku novada uzņēmējiem, kuri veiksmīgi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot uzņēmējdarbības vides attīstību novadā.

Konkursā  “Burtnieku novada uzņēmēju gada balva 2018” pretendenti tika pieteikti 6 nominācijās.  

Nominācijā “Burtnieku novada gada uzņēmums 2018 (uzņēmums, kurā nodarbināto personu skaits ir no 1 līdz 3 darbiniekiem)” balvu saņēma zemnieku saimniecība “Robežnieki” (Burtnieku pag.), kuras pamatdarbības veids ir sniegt profesionālus liellopu nagu griešanas pakalpojumus, piedāvāt konsultācijas un individuālas apmācības, tā veicinot liellopu nagu griešanas profesijas attīstību un izaugsmi Latvijas piensaimnieku un gaļas liellopu saimniecībās.

Nominācijā “Burtnieku novada gada uzņēmums 2018 (uzņēmums, kurā nodarbināto personu skaits ir no 4 līdz 20 darbiniekiem)” balvu saņēma SIA “Vidzemes logi” (Matīšu pag.). Uzņēmumā ražo kvalitatīvus un energoefektīvus logus, durvis, stiklotās konstrukcijas, kā arī sniedz montāžas pakalpojumus un konsultācijas.

Pateicību šajā nominācijā saņēma SIA “ULDEX” (Matīšu pag.). Uzņēmums piedāvā veikt grīdu betonēšanas darbus.

Nominācijā “Gada mājražotājs un amatnieks” balvu saņēma Vita Ozerinska (Burtnieku pag.), kura gatavo hidrolātus ar zīmolu “Saules rasa” gan no Burtnieku apkārtnē augušiem savvaļas augiem, gan no daiļdārznieces Zentas Skrastiņas dārzā augušajiem.

Pateicību šajā nominācijā saņēma Eva Kaugare (Burtnieku pag.), kura rada ar rokām austus, šūtus, apgleznotus dizaina apģērbus ģimenēm. “GRE handmade” apģērbu izgatavošanā tiek izmantoti ECO sertificēti un dabīgi materiāli.

Pateicība tika izteikta arī Ivitai Drunkai (Vecates pag.), kura floristikas jomā darbojas jau vairāk nekā 20 gadus. Veido dekorus dažādiem dzīves notikumiem, bet viņas atpazīstamība zīme ir no salmiem veidotas figūras.

Nominācijā “Ģimene lauku sētā” balvu saņēma Liepiņu ģimene, kura jau trešajā paaudzē saimnieko ZS “Mareņi” (Rencēnu pag.). Saimniecībā nodarbojas ar piena lopkopību, graudkopību un sniedz lauksaimnieciskos pakalpojumus. Liepiņu ģimene cenšas veidot labu priekšstatu par saimniekošanu laukos, radīt vidi, kurā pašiem būtu prieks dzīvot. Iegulda līdzekļus saimniecības modernizācijā.

Pateicību šajā nominācijā saņēma Āboltiņu ģimene, kuri saimnieko ZS “Kociņi 2” (Matīšu pag.). Saimniecībā nodarbojas ar graudkopību, ir pašiem sava graudu kalte, kurā tiek sagatavots sēklas materiāls.

Nominācijā “Gada pakalpojumu sniedzējs” balvu saņēma SIA “Matīšu aptieka”. Aptiekā jau gandrīz 40 gadus kopā strādā farmaceite Gundega Ābele un farmaceite-asistente Astra Kaimiņa. SIA “Matīšu aptieka” ir iesaistījusies Latvijas neatkarīgo aptieku savienībā “Mana aptieka”.

Pateicību šajā nominācijā saņēma SIA “Ābeles” veikals Nr.10 (Vecates pag.). Ģimenes uzņēmumam ir vairākas struktūrvienības, tostarp veikalam ir arī sava konditoreja, kura nodarbina 17 cilvēkus.

Nominācijā “Jaunais uzņēmums” balvu saņēma SIA “WoodHeart” (Valmieras pag.). Uzņēmums specializējas kvalitatīvu mūsdienīga dizaina koka, koka-alumīnija logu un koka durvju, kā arī mēbeļu ražošanā. Mēbeļu dizains un funkcijas tiek īpaši pielāgotas klienta vēlmēm, tāpēc šeit katra izgatavotā lieta ir individuāla un unikāla. Lai gan uzņēmums ir dibināts 2018. gadā, tas ir strauji attīstījies un ieguvis klientu uzticību.

Pateicību šajā nominācijā saņēma Līvija Rēveliņa, kura saimnieko piemājas saimniecībā “Mārkundas”. Kopš 2018. gada nodarbojas ar putnkopību – kopējais putnu skaits saimniecībā ir ap 200, tie dzīvo brīvās turēšanas apstākļos. Nākotnē plāno pilnveidoties putnkopības nozarē, palielināt saražoto olu skaitu, izmēģinot dažādu dējējvistu šķirņu audzēšanu.

Pasākumā Burtnieku novada pašvaldība izteica pateicību arī tiem uzņēmumiem, kuri 2018. gadā bija sekmīgi piedalījušies ārpus novada rīkotajos konkursos. Pateicības saņēma: SIA firma “Valdeko”, ZS “Ārņi” un SIA “WoodHeart”.

Svinīgajā pasākumā uzstājās Burtnieku novada jauniešu deju kolektīvs “Sadancis”, vijolniece Irina Pupiņa un pianiste Aira Rulle. Pasākumu vadīja Kārlis Neimanis. Saviesīgajā daļā muzikālo atmosfēru nodrošināja mūziķis Sandris Dubovs.  Pasākuma laikā varēja apmeklēt arī izstādi, kurā Burtnieku novada uzņēmēji un amatnieki iepazīstināja ar savu produkciju un sniegtajiem pakalpojumiem.

Konkursa „Burtnieku novada uzņēmēju gada balva 2018” mērķis ir godināt Burtnieku novada uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot uzņēmējdarbības vides attīstību Burtnieku novadā, un veicināt Burtnieku novada uzņēmēju atpazīstamību, plašsaziņas līdzekļos popularizējot labas uzņēmējdarbības prakses piemēru.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā nepieciešams izveidot iekštelpu bērnu rotaļu laukumu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”,- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Valmieras ielā 7,Rubenē,Kocēnu novadā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība. Pircēju apkalpošana pie kases. Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē. Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 470-700 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs RUBENĒ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmieras iela 7, Rubene, Kocēnu pag., Kocēnu nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-30 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Mūsu partneri