Valmieras Ziņas

Godināti Burtnieku novada uzņēmēji

Lasīšanas laiks: 4 min

Piektdien, 5. aprīlī, Matīšu Tautas namā norisinājās Burtnieku novada pašvaldības rīkotā konkursa “Burtnieku novada uzņēmēju gada balva 2018” laureātu godināšanas pasākums. Šogad atzinība tika izteikta 15 Burtnieku novada uzņēmējiem, kuri veiksmīgi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot uzņēmējdarbības vides attīstību novadā.

Konkursā  “Burtnieku novada uzņēmēju gada balva 2018” pretendenti tika pieteikti 6 nominācijās.  

Nominācijā “Burtnieku novada gada uzņēmums 2018 (uzņēmums, kurā nodarbināto personu skaits ir no 1 līdz 3 darbiniekiem)” balvu saņēma zemnieku saimniecība “Robežnieki” (Burtnieku pag.), kuras pamatdarbības veids ir sniegt profesionālus liellopu nagu griešanas pakalpojumus, piedāvāt konsultācijas un individuālas apmācības, tā veicinot liellopu nagu griešanas profesijas attīstību un izaugsmi Latvijas piensaimnieku un gaļas liellopu saimniecībās.

Nominācijā “Burtnieku novada gada uzņēmums 2018 (uzņēmums, kurā nodarbināto personu skaits ir no 4 līdz 20 darbiniekiem)” balvu saņēma SIA “Vidzemes logi” (Matīšu pag.). Uzņēmumā ražo kvalitatīvus un energoefektīvus logus, durvis, stiklotās konstrukcijas, kā arī sniedz montāžas pakalpojumus un konsultācijas.

Pateicību šajā nominācijā saņēma SIA “ULDEX” (Matīšu pag.). Uzņēmums piedāvā veikt grīdu betonēšanas darbus.

Nominācijā “Gada mājražotājs un amatnieks” balvu saņēma Vita Ozerinska (Burtnieku pag.), kura gatavo hidrolātus ar zīmolu “Saules rasa” gan no Burtnieku apkārtnē augušiem savvaļas augiem, gan no daiļdārznieces Zentas Skrastiņas dārzā augušajiem.

Pateicību šajā nominācijā saņēma Eva Kaugare (Burtnieku pag.), kura rada ar rokām austus, šūtus, apgleznotus dizaina apģērbus ģimenēm. “GRE handmade” apģērbu izgatavošanā tiek izmantoti ECO sertificēti un dabīgi materiāli.

Pateicība tika izteikta arī Ivitai Drunkai (Vecates pag.), kura floristikas jomā darbojas jau vairāk nekā 20 gadus. Veido dekorus dažādiem dzīves notikumiem, bet viņas atpazīstamība zīme ir no salmiem veidotas figūras.

Nominācijā “Ģimene lauku sētā” balvu saņēma Liepiņu ģimene, kura jau trešajā paaudzē saimnieko ZS “Mareņi” (Rencēnu pag.). Saimniecībā nodarbojas ar piena lopkopību, graudkopību un sniedz lauksaimnieciskos pakalpojumus. Liepiņu ģimene cenšas veidot labu priekšstatu par saimniekošanu laukos, radīt vidi, kurā pašiem būtu prieks dzīvot. Iegulda līdzekļus saimniecības modernizācijā.

Pateicību šajā nominācijā saņēma Āboltiņu ģimene, kuri saimnieko ZS “Kociņi 2” (Matīšu pag.). Saimniecībā nodarbojas ar graudkopību, ir pašiem sava graudu kalte, kurā tiek sagatavots sēklas materiāls.

Nominācijā “Gada pakalpojumu sniedzējs” balvu saņēma SIA “Matīšu aptieka”. Aptiekā jau gandrīz 40 gadus kopā strādā farmaceite Gundega Ābele un farmaceite-asistente Astra Kaimiņa. SIA “Matīšu aptieka” ir iesaistījusies Latvijas neatkarīgo aptieku savienībā “Mana aptieka”.

Pateicību šajā nominācijā saņēma SIA “Ābeles” veikals Nr.10 (Vecates pag.). Ģimenes uzņēmumam ir vairākas struktūrvienības, tostarp veikalam ir arī sava konditoreja, kura nodarbina 17 cilvēkus.

Nominācijā “Jaunais uzņēmums” balvu saņēma SIA “WoodHeart” (Valmieras pag.). Uzņēmums specializējas kvalitatīvu mūsdienīga dizaina koka, koka-alumīnija logu un koka durvju, kā arī mēbeļu ražošanā. Mēbeļu dizains un funkcijas tiek īpaši pielāgotas klienta vēlmēm, tāpēc šeit katra izgatavotā lieta ir individuāla un unikāla. Lai gan uzņēmums ir dibināts 2018. gadā, tas ir strauji attīstījies un ieguvis klientu uzticību.

Pateicību šajā nominācijā saņēma Līvija Rēveliņa, kura saimnieko piemājas saimniecībā “Mārkundas”. Kopš 2018. gada nodarbojas ar putnkopību – kopējais putnu skaits saimniecībā ir ap 200, tie dzīvo brīvās turēšanas apstākļos. Nākotnē plāno pilnveidoties putnkopības nozarē, palielināt saražoto olu skaitu, izmēģinot dažādu dējējvistu šķirņu audzēšanu.

Pasākumā Burtnieku novada pašvaldība izteica pateicību arī tiem uzņēmumiem, kuri 2018. gadā bija sekmīgi piedalījušies ārpus novada rīkotajos konkursos. Pateicības saņēma: SIA firma “Valdeko”, ZS “Ārņi” un SIA “WoodHeart”.

Svinīgajā pasākumā uzstājās Burtnieku novada jauniešu deju kolektīvs “Sadancis”, vijolniece Irina Pupiņa un pianiste Aira Rulle. Pasākumu vadīja Kārlis Neimanis. Saviesīgajā daļā muzikālo atmosfēru nodrošināja mūziķis Sandris Dubovs.  Pasākuma laikā varēja apmeklēt arī izstādi, kurā Burtnieku novada uzņēmēji un amatnieki iepazīstināja ar savu produkciju un sniegtajiem pakalpojumiem.

Konkursa „Burtnieku novada uzņēmēju gada balva 2018” mērķis ir godināt Burtnieku novada uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot uzņēmējdarbības vides attīstību Burtnieku novadā, un veicināt Burtnieku novada uzņēmēju atpazīstamību, plašsaziņas līdzekļos popularizējot labas uzņēmējdarbības prakses piemēru.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri