Valmieras Ziņas

FOTO: Valmiermuižā tapis vienots velosipēdistu un gājēju celiņu tīkls

Valmiermuižā noslēgusies gājēju un velosipēdistu ceļa izbūve posmā no autoceļa A3 rotācijas apļa līdz Birzītes ielai.

Saskaņā ar iepirkuma rezultātiem būvdarbus veica SIA “Limbažu ceļi”. Gājēju un velosipēdistu ceļa izbūves kopējais budžets ir 57 750 eiro, ko pilnā apmērā sedza Burtnieku novada pašvaldība.

Jaunā celiņa galvenā funkcija ir nodrošināt drošāku pārvietošanos starp Valmiermuižas alus brūzi, Valmiermuižas apdzīvoto zonu un netālu esošo BMX trasi un atpūtas kompleksu “Avoti. Ikdienā pa autoceļa A3 rotācijas apli norit aktīva transporta kustība. Ļīdz šim gājēji un velosipēdisti no rotācijas apļa līdz Alejas ielas krustojumam ar Birzītes ielu bija spiesti pārvietoties pa autoceļa braucamo daļu vai nomali, kas ir bīstami, jo sevišķi ziemas sezonā. Tāpat bija apgrūtināta pieeja sabiedriskā transporta pieturai “Valmiermuiža” .

Jaunais gājēju un velosipēdistu ceļa posms nodrošina savienojumu ar 2017.gadā valsts galvenā autoceļa Inčukalns-Valmiera-Igaunijas robeža (A3) remontdarbu laikā tapušo gājēju un veloceliņu un 2019. gada vasarā izbūvēto gājēju un velosipēdistu ceļu starp Viestura laukumu un rotācijas apli, līdz ar to Valmiermuižā izveidojot vienotu velosipēdistu un gājēju celiņu tīklu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri