Valmieras Ziņas

FOTO: Valmiermuižā tapis vienots velosipēdistu un gājēju celiņu tīkls

Lasīšanas laiks: < 1 min

Valmiermuižā noslēgusies gājēju un velosipēdistu ceļa izbūve posmā no autoceļa A3 rotācijas apļa līdz Birzītes ielai.

Saskaņā ar iepirkuma rezultātiem būvdarbus veica SIA “Limbažu ceļi”. Gājēju un velosipēdistu ceļa izbūves kopējais budžets ir 57 750 eiro, ko pilnā apmērā sedza Burtnieku novada pašvaldība.

Jaunā celiņa galvenā funkcija ir nodrošināt drošāku pārvietošanos starp Valmiermuižas alus brūzi, Valmiermuižas apdzīvoto zonu un netālu esošo BMX trasi un atpūtas kompleksu “Avoti. Ikdienā pa autoceļa A3 rotācijas apli norit aktīva transporta kustība. Ļīdz šim gājēji un velosipēdisti no rotācijas apļa līdz Alejas ielas krustojumam ar Birzītes ielu bija spiesti pārvietoties pa autoceļa braucamo daļu vai nomali, kas ir bīstami, jo sevišķi ziemas sezonā. Tāpat bija apgrūtināta pieeja sabiedriskā transporta pieturai “Valmiermuiža” .

Jaunais gājēju un velosipēdistu ceļa posms nodrošina savienojumu ar 2017.gadā valsts galvenā autoceļa Inčukalns-Valmiera-Igaunijas robeža (A3) remontdarbu laikā tapušo gājēju un veloceliņu un 2019. gada vasarā izbūvēto gājēju un velosipēdistu ceļu starp Viestura laukumu un rotācijas apli, līdz ar to Valmiermuižā izveidojot vienotu velosipēdistu un gājēju celiņu tīklu.

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

GRĀMATVEDI (profesiju klasifikatora koda Nr. 3313 01) uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: · 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā · Stabilu atalgojumu (no 1071 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas, ar iespēju papildus iesaistīties projektos) · Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise, papildatvaļinājums) · Apmaksātu profesionālo pilnveidi · Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā · Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: · Atlīdzības, avansa norēķinu, stipendiju, bezskaidras naudas darījumu un krājumu grāmatvedības uzskaite, aprēķināšana un pārskaitīšana · Grāmatvedības uzskaite finanšu vadības resursu sistēmā Horizon · Ceļazīmju pārbaude un kontrole · Pilnīgu un daļēju inventarizāciju veikšana · Pārskatu sagatavošana un iesniegšana EDS un Centrālās statistikas pārvaldē · Dalība mēneša, ceturkšņa un gada pārskata sastādīšanā Prasības pretendentam: · Izglītība ekonomikā vai grāmatvedībā · Praktiskā darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 2 gadi · Iemaņas darbā ar finanšu vadības resursu sistēmu Horizon · Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmu “Namejs” · Labas zināšanas darbā ar datoru (Ms Office) un biroja tehniku · Spēja operatīvi apstrādāt liela apjoma informāciju · Labas komunikācijas prasmes Tālrunis informācijai: Galvenā grāmatvede Madara Vilne T:28678088 CV, pieteikumu un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Grāmatveža vakancei” līdz 2023.gada 12.jūnijam plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Mūsu partneri