Valmieras Ziņas

FOTO: Rūpniecības ielas uzsāktās pārbūves dēļ Kauguru ielas pārbūvi varēs pabeigt augusta beigās

Valmieras pilsētas pašvaldība ir saņēmusi iedzīvotāju jautājumus, kad tiks pabeigta 2019.gada maijā uzsāktā Kauguru ielas pārbūve. To plāno pabeigt līdz augusta beigām, un darbi tiek organizēti pakāpeniski – atbilstoši pārbūves grafikam. Kauguru ielas pārbūves grafiku šobrīd nosaka darbu virzība pārbūvējamā Rūpniecības ielas posmā, jo abu ielu apakšzemes komunikācijas ir tehniski savstarpēji saistītas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Kauguru ielas pēdējos darbus, ieklājot asfaltbetona virskārtu, varēs veikt, kad būs pabeigta komunikāciju pārbūve Rūpniecības un Kauguru ielu krustojumā. Kauguru ielas asfaltēšana tādēļ ir plānota pēc tam. Taču šobrīd pakāpeniski tiek veikta Kauguru ielas gājēju ietvju bruģēšana un velojoslu asfaltēšana.

Lai Kauguru ielas pārbūvei izmantotu pieejamo Eiropas Savienības līdzfinansējumu, to bija nepieciešams uzsākt jau 2019.gadā. Kauguru ielas pārbūve bija arī valmieriešu ilgi gaidīti remontdarbi, jo iela bija sliktā tehniskajā stāvoklī un tā tiek intensīvi izmantota iekļūšanai Valmierā no Cēsu puses. Saskaņā ar kopējo ielu pārbūves grafiku un nepieciešamo tehnoloģisko pārtraukumu Kauguru ielas pārbūves darbi tika plānoti 2019.-2020.gadā. 2019.gadā tika ieklāta asfaltbetona pirmā kārta.

Rūpniecības ielas posma no Kauguru līdz Sila ielai pārbūvei nepieciešamo finansējumu 2019.gada Valmieras pilsētas pašvaldības budžetā nebija iespējams ieplānot, kā arī saskaņā ar neplānotām izmaiņām normatīvajos aktos nebija iespējams pretendēt uz Valsts kases aizdevumu ielas pārbūves veikšanai. 2019.gadā Valmierā tika īstenotas tikai Eiropas Savienības fondu līdzfinansētās ielu pārbūves – īstenota Valmieras Rietumu industriālās maģistrāles būvniecība, kā arī uzsākta Kauguru ielas pārbūve – tika pabeigtas 2018.gadā nepabeigtās Kārļa un Lilijas ielu pārbūves, kā arī tika īstenoti ikgadējie ielu remonta un uzturēšanas darbi.

Rūpniecības ielas posma pārbūvi bija iespējams īstenot 2020.gadā, to finansējot no Valmieras pilsētas pašvaldības budžeta, daļēji ar 2019.gadā saņemtajiem papildu iedzīvotāju ienākuma nodokļa ieņēmumiem, daļēji ar ietaupītajiem 2019./2020.gada ziemas dienesta līdzekļiem. 

Atbilstoši iepirkuma rezultātiem abu ielu pārbūvi veic SIA “LIMBAŽU CEĻI”. Valmieras pilsētas pašvaldības kopējās projektam “Atbalsts komercdarbībai – Kauguru ielas pārbūve” attiecināmās izmaksas ir 1 214 238,13 EUR. No tām Eiropas Savienības Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējums ir 871 415,49 EUR, tai skaitā snieguma rezerves priekšfinansējums 153 769,59 EUR. Rūpniecības ielas posma no Kauguru līdz Sila ielai pārbūves izmaksas ir 250 000 EUR bez PVN.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pastnieks/-ce automobiļa vadītājs (slodze 0.7)  Darbavieta: Piegādes punkts Valmiera 1, Brēžas iela 3, Valmiera, LV-4201 Darba pienākumi: • kvalitatīva preses izdevumu un sūtījumu piegāde klientiem; • preses izdevumu abonementu un dažādu maksājumu noformēšana; • pensiju piegāde; • sadarbības partneru preču tirdzniecība; • klientu informēšana par "Latvijas Pasta" pakalpojumiem. Prasības kandidātiem: • valsts valodas zināšanas atbilstoši vidējā līmeņa B (1) pakāpei; • vēlme un spēja veidot pozitīvu komunikāciju ar klientiem; • atbildības sajūta un nopietna attieksme pret darba pienākumu izpildi; • laba teritorijas pārziņa; • B kategorijas autovadītāja apliecība un personīgais auto.  Piedāvājam: • stabilu atalgojumu no 304.50 EUR (Bruto); • papildus mainīgo algas daļu; • degvielas kompensāciju; • auto amortizācijas kompensāciju; • pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu; • veselības apdrošināšanas polisi. Darba laiks no 6:00-12:00. Papildu informācija:  CV ar norādi Pastnieks automobiļa vadītājs/- a PP Valmiera 1 sūtīt AS "Latvijas Pasta" Personāla vadības departamentam pa pastu vai e-pastu. Adrese: Ziemeļu iela 10, Lidosta Rīga, Mārupes novads, LV-1000; e-pasts: cv@pasts.lv; tālrunis informācijai: 22039501, 67608493 Profesija: AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Brēžas iela 3, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-07-20 Kontaktpersona: Nadežda Volosanova Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri