Valmieras Ziņas

Filmu “Greja piecdesmit nokrāsas” kinoteātrī “Gaisma” līdz šim noskatījušies vairāk nekā 3000 skatītāju

Lasīšanas laiks: < 1 min

Filmu “Greja piecdesmit nokrāsas” kinoteātrī “Gaisma” līdz šim noskatījušies vairāk nekā 3000 skatītāju, portālu “Valmieras Ziņas” informēja kinoteātra pārstāvji.

Kopumā Latvijas kinoteātros šo noskatījies rekordliels skatītāju skaits – vairāk nekā 37 600 skatītāju.

Kā liecina sniegtā informācija, visapmeklētākais šīs filmas seanss kinoteātrī “Gaisma” bijis 14.februārī.

Vislielākais organizētais apmeklējums bijis sadarbībā ar TC “Valleta” rīkotu akciju, rezervējot 160 biļetes. Savukārt biļešu iepriekšpārdošanā kopumā Latvijas kinoteātros uz filmu “Greja piecdesmit nokrāsas” tika pārdots rekordliels skaits – 12 000 kinobiļešu.

Filmu Valmierā būs iespējams noskatīties līdz 20.martam.

Jau ziņojām, ka gada 11.februārī uz ekrāniem 12 Latvijas kinoteātros tika uzsākta E. L. James bestsellera “Greja piecdesmit nokrāsas” (Fifty Shades of Grey) ekranizējuma izrādīšana.

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri