Valmieras Ziņas

Ēkā Stacijas ielā 26 turpinās būvdarbi (1)

Pašvaldības īpašumā esošajai daudzdzīvokļu dzīvojamajā ēkā Stacijas ielā 26 pēc ziemas tehnoloģiskā pārtraukuma atsākušies būvdarbi. Ēkā veicamo būvdarbu mērķis ir uzlabot ēkas energoefektivitāti, samazinot ēkas kopējo enerģijas patēriņu, uzlabot tās tehnisko stāvokli, kā arī padarīt ēku vizuāli pievilcīgāku, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Ēkai tiek veikta ārsienu un pamatu siltināšana. Darbi tika uzsākti pagājušā gada oktobra sākumā. Un, tā kā tie veicami galvenokārt ēkas ārpusē, aukstajos ziemas mēnešos bija nepieciešams darbu tehnoloģiskais pārtraukums.

 Pēc energoefektivitātes paaugstināšanas ēkā samazināsies uzturēšanas izmaksas un būs patīkamāk atrasties gan  tās iedzīvotājiem, kuriem pašvaldība sniedz atbalstu ar dzīvojamo platību, gan tajā esošo nevalstisko organizāciju darbiniekiem un to piedāvāto pakalpojumu saņēmējiem, gan citiem ēkā esošajiem pakalpojumu sniedzējiem.

Darbus paredzēts pabeigt šī gada vasarā. Atbilstoši iepirkumam būvdarbus veic SIA “Ekers” par kopējo līgumsummu 248 977,50 EUR ar PVN. Darbi tiek īstenoti Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 4.2.2. specifiskais atbalsta mērķis “Atbilstoši pašvaldības integrētajām attīstības programmām sekmēt energoefektivitātes paaugstināšanu un atjaunojamo energoresursu izmantošanu pašvaldības ēkās” ietvaros, projekts “Ēkas Stacijas ielā 26, Valmierā energoefektivitātes paaugstināšana”, vienošanās Nr. 4.2.2.0/19/I/002. Projekta kopējās izmaksas ir 260 714,50 EUR, ERAF finansējums 210 706,10 EUR, pašvaldības līdzfinansējums 29 746,74 EUR, valsts budžeta finansējums 7 436,69EUR.  

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    sīkie - 21.04.2021 Atbildēt

    ja tante sēž uz palodzes, mēs drīkstam skraidīt un aurot?

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri