Valmieras Ziņas

Dome nolemj iegādāties bīstamo graustu Jumaras ielā un sakārtot īpašumu

2020.gada martā Valmieras pilsētas pašvaldībā tika saņemts nekustamā īpašuma Jumaras ielā 19 īpašnieka pārstāvja piedāvājums atsavināt nekustamo īpašumu. Saistībā ar šo piedāvājumu 2020.gada 30.aprīļa sēdē Valmieras pilsētas pašvaldības dome pieņēma lēmumu Nr.120 “Par nekustamā īpašuma Jumaras ielā 19, Valmierā iegādi”. Lēmums paredz konceptuālu atbalstu piedāvājumam iegādāties nekustamo īpašumu Jumaras ielā 19, Valmierā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Ievērojot minēto, Valmieras pilsētas pašvaldība turpina saziņu ar īpašuma īpašnieku par iegādi. Pēc īpašuma iegādes, pašvaldība veiks nepieciešamās darbības teritorijas norobežošanai un sakārtošanai.

Jau ziņots, ka 2019.gada 28.novembrī, lai novērstu apdraudējumu cilvēku drošībai un Valmieras pilsētvides ainavas degradāciju, Valmieras pilsētas pašvaldības domes sēdē deputāti nolēma uzdot īpašniekam nekavējoties, bet ne vēlāk kā trīs nedēļu laikā no šī lēmuma spēkā stāšanās dienas, veikt objekta Jumaras ielā 19 norobežošanu, lai nodrošinātu tā nepieejamību nepiederošām personām, kā arī uzdeva īpašniekam veikt objekta nojaukšanu ne vēlāk kā sešu mēnešu laikā no lēmuma pieņemšanas dienas. 

Īpašnieks pašvaldības lēmumu par objekta norobežošanu noteiktā laikā neizpildīja un nekas neliecināja, ka notiek gatavošanās nojaukšanas darbiem. Savukārt 2020.gada martā pašvaldībā tika saņemts nekustamā īpašuma Jumaras ielā 19 īpašnieka pārstāvja piedāvājums atsavināt nekustamo īpašumu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri