Valmieras Ziņas

Īpašnieks ignorē domes lēmumu par grausta Jumaras ielā 19 norobežošanu; piedāvā atsavināt īpašumu

Kā iepriekš ziņojām, 2019.gada 28.novembrī Valmieras pilsētas pašvaldības domes sēdē deputāti nolēma uzdot īpašniekam nekavējoties, bet ne vēlāk kā trīs nedēļu laikā no šī lēmuma spēkā stāšanās dienas, veikt objekta Jumaras ielā 19 norobežošanu, lai nodrošinātu tā nepieejamību nepiederošām personām, kā arī uzdeva īpašniekam veikt objekta nojaukšanu ne vēlāk kā sešu mēnešu laikā no lēmuma pieņemšanas dienas. Trīs nedēļu termiņš jau sen kā pagājis, taču daudzdzīvokļu ēkas pamati joprojām nav norobežoti, un tuvojas arī sešu mēnešu termiņš, kura laikā objekts ir jānojauc. 

Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa portālu “Valmieras Ziņas” informēja:

“Pēc 2019.gada 28.novembra Valmieras pilsētas pašvaldības domes sēdes lēmuma Nr.348 “Par būves piespiedu sakārtošanu” pieņemšanas, Valmieras pilsētas pašvaldība uzsāka saziņu ar nekustamā īpašuma Jumaras ielā 19 īpašnieku un tā pārstāvi pašvaldības domes lēmuma izpildei.

2020.gada martā pašvaldībā ir saņemts nekustamā īpašuma Jumaras ielā 19 īpašnieka pārstāvja piedāvājums atsavināt nekustamo īpašumu. Minētais jautājums tiks skatīts kādā no tuvākajām pašvaldības domes komiteju sēdēm.

Pēc jautājuma par nekustamā īpašuma atsavināšanu izskatīšanas pašvaldības domes komitejās, pašvaldība lems par turpmāko rīcību un pasākumiem sabiedriskās drošības aizsardzības nodrošināšanai nekustamajā īpašumā.

Gadījumā, ja tiks pieņemts lēmums īpašumu neatsavināt un netiks izpildīts Pašvaldības domes 2019.gada 28.novembra lēmums Nr.348 “Par būves piespiedu sakārtošanu”, tad saskaņā ar Administratīvā procesa likuma 369.pantu tiks organizēta minētā lēmuma izpilde ar aizvietotājizpildes palīdzību. Šādā gadījumā pašvaldība organizēs objekta nojaukšanu pati, uzliekot izmaksas būves īpašniekam.”

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri