Valmieras Ziņas

Dārza ielā turpinās būvdarbi

Lasīšanas laiks: 2 min

Dārza ielā Valmierā šajā pavasarī tika uzsākti būvdarbi, kas saistīti ar apakšzemes komunikāciju izbūvi un pārbūvi. Vienlaikus ar rakšanas darbiem Valmieras pilsētas pašvaldība organizē ielas posma no Rīgas līdz Beātes ielai pārbūvi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Dārza ielas posma pārbūve paredz ar veloceliņu savietotas gājēju ietves izbūvi, kā arī jaunu automašīnu stāvvietu izbūvi pie ēkas Dārza ielā 6. Vienlaikus tiks saglabātas esošās automašīnu stāvvietas pie ēkas Rīgas ielā 40 (blakus ēkai, kur atrodas AS “SEB banka” un Ziemeļvidzemes virsmežniecība) un pie ēkas Dārza ielā 13. Tiks saglabāta arī līdzšinējā satiksmes organizēšana – iela posmā no Rīgas līdz Veides ielai būs vienvirziena, posmā no Veides līdz Beātes ielai – divvirzienu. Ielai tiks ieklāts jauns asfaltbetona segums, izvietots jauns LED apgaismojums.

Saistībā ar pārbūvi Dārza ielā ir satiksmes ierobežojumi. Šobrīd automašīnu satiksmei ir slēgts ielas posms no Rīgas līdz Veides ielai. Veides ielā pirms Dārza ielas slēgta viena braukšanas josla, divvirzienu satiksme organizēta ar ceļa zīmēm. Informācija par Valmierā aktuālajiem satiksmes ierobežojumiem pieejama Valmieras mājaslapas www.valmiera.lv sadaļā “Pilsēta” – “Ielu infrastruktūra”.

Atbilstoši iepirkuma “Dārza ielas (posmā no Rīgas līdz Beātes ielai) pārbūve Valmierā (2.kārta)” rezultātiem Dārza ielas pārbūvi veic SIA “LIMBAŽU CEĻI” par kopējo summu 360 217,00 EUR. SIA “Valmieras ūdens” Eiropas Kohēzijas fonda līdzfinansētā projekta “Siltumenerģijas pārvades sistēmas pārbūve Valmieras pilsētā” ietvaros Dārza ielā veic ūdensapgādes, kanalizācijas un lietus ūdens kanalizācijas pārbūvi, kā arī jaunas siltumtrases izbūvi, kā rezultātā valmierieši jau 2020./2021.gada apkures sezonā saņems siltumu no jaunās katlumājas Dakstiņu ielā 1. Plašāka informācija par projektu šeit.

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu REMONTSTRĀDNIEKAM - TEHNIĶIM ar atrašanās vietu VALMIERĀ. Galvenie darba pienākumi: • Veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: - inženierkomunikāciju apsaimniekošana; - ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; - telpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; - teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimmeri; - citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības pretendentiem: • Pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • Zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā; • “B” kategorijas autovadītāja apliecība; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Veselības apdrošināšanu; • Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • Svētku dāvanas; • Atmaksātus papildatvaļinājumus; • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar profesionālām pilnveides iespējām; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • Summētais darba laiks; • Darba alga pārbaudes laikā 6.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 7.00 EUR/h. Sūti CV vai pieteikumu ar norādi REMONTSRĀDNIEKS – TEHNIĶIS Valmierā uz e-pastu cv@madara89.lv vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 26 659 016. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-10 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp:+371 26659016

Mūsu partneri