Valmieras Ziņas

Dārza ielā turpinās būvdarbi

Dārza ielā Valmierā šajā pavasarī tika uzsākti būvdarbi, kas saistīti ar apakšzemes komunikāciju izbūvi un pārbūvi. Vienlaikus ar rakšanas darbiem Valmieras pilsētas pašvaldība organizē ielas posma no Rīgas līdz Beātes ielai pārbūvi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Dārza ielas posma pārbūve paredz ar veloceliņu savietotas gājēju ietves izbūvi, kā arī jaunu automašīnu stāvvietu izbūvi pie ēkas Dārza ielā 6. Vienlaikus tiks saglabātas esošās automašīnu stāvvietas pie ēkas Rīgas ielā 40 (blakus ēkai, kur atrodas AS “SEB banka” un Ziemeļvidzemes virsmežniecība) un pie ēkas Dārza ielā 13. Tiks saglabāta arī līdzšinējā satiksmes organizēšana – iela posmā no Rīgas līdz Veides ielai būs vienvirziena, posmā no Veides līdz Beātes ielai – divvirzienu. Ielai tiks ieklāts jauns asfaltbetona segums, izvietots jauns LED apgaismojums.

Saistībā ar pārbūvi Dārza ielā ir satiksmes ierobežojumi. Šobrīd automašīnu satiksmei ir slēgts ielas posms no Rīgas līdz Veides ielai. Veides ielā pirms Dārza ielas slēgta viena braukšanas josla, divvirzienu satiksme organizēta ar ceļa zīmēm. Informācija par Valmierā aktuālajiem satiksmes ierobežojumiem pieejama Valmieras mājaslapas www.valmiera.lv sadaļā “Pilsēta” – “Ielu infrastruktūra”.

Atbilstoši iepirkuma “Dārza ielas (posmā no Rīgas līdz Beātes ielai) pārbūve Valmierā (2.kārta)” rezultātiem Dārza ielas pārbūvi veic SIA “LIMBAŽU CEĻI” par kopējo summu 360 217,00 EUR. SIA “Valmieras ūdens” Eiropas Kohēzijas fonda līdzfinansētā projekta “Siltumenerģijas pārvades sistēmas pārbūve Valmieras pilsētā” ietvaros Dārza ielā veic ūdensapgādes, kanalizācijas un lietus ūdens kanalizācijas pārbūvi, kā arī jaunas siltumtrases izbūvi, kā rezultātā valmierieši jau 2020./2021.gada apkures sezonā saņems siltumu no jaunās katlumājas Dakstiņu ielā 1. Plašāka informācija par projektu šeit.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat jauno mākslas objektu "Krodera ābele"?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri