Valmieras Ziņas

Darba vizītē Valmierā viesojās Vācijas vēstnieks Kristians Helts

Lasīšanas laiks: 2 min

Otrdien, 15.jūnijā, darba vizītē Valmieru apmeklēja V. E. Vācijas Federatīvās Republikas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Kristians Helts (Christian Heldt), lai uzzinātu vairāk par Valmieras pilsētas izaugsmes stāstu un pārrunātu topošā Valmieras novada un Gīterslo apriņķa Vācijā ilgstošās sadraudzības turpināšanu, stiprinot Latvijas un Vācijas sadarbību.

Vizītes iesākumā vēstnieks apmeklēja AS “Valmieras stikla šķiedra”, kur tikās ar valdes priekšsēdētāju Stefanu Jugelu (Stefan Jugel), kā arī valdes locekli Ģirtu Vēveri. Vizītes laikā vēstnieks ne tikai apskatīja ražotnes telpas un uzzināja vairāk par uzņēmuma vēsturi, bet arī interesējās par pandēmijas ietekmi uz uzņēmuma loģistikas plānošanu un ražošanas procesiem.

Vizītes turpinājumā Valmieras pilsētas pašvaldībā vēstnieks tikās ar domes priekšsēdētāju Jāni Baiku un starptautiskās sadarbības speciālistiem, pārrunājot Valmieras un Gīterslo apriņķa Vācijā sadarbībā paveikto un potenciālu nākotnei.

Tāpat vēstnieks viesojās arī Valmieras Valsts ģimnāzijā, kur tikās ar skolas direktoru Artūru Skrastiņu, pārrunājot skolas būtiskākos izaicinājumus un sasniegumus, kā arī sniegumu un nākotnes plānus DSD valodas eksāmenu kontekstā. K.Helts un A.Skrastiņš vienojās arī par turpmāku sadarbību, motivējot arvien vairāk jauniešu apgūt svešvalodas un pilnveidot jau esošās valodu prasmes.

Vēstnieks apmeklēja arī pārbūvē esošo Jāņa Daliņa stadionu un jauno vieglatlētikas manēžu, sporta infrastruktūru ekspluatācijā plānots nodot jūnija izskaņā. Jāpiemin, ka vieglatlētikas manēža saņēmusi World Athletics sertifikātu, kas liecina par vieglatlētikas infrastruktūras kvalitāti un atbilstību tehniskajām prasībām.

Vizītes noslēgumā K.Helta kungs tikās ar Valmieras Drāmas teātra valdes locekli Evitu Ašeradenu, kā arī baudīja izrādi “Osedžas zeme”.

Pēc K.Helta teiktā, iedzīvotāji no pašvaldības sagaida arvien vairāk risinājumu. “Redzu, ar kādu atdevi strādā Valmieras pilsēta, to nodrošinot. Daudzām idejām, kas šeit tiek realizētas, ir nepieciešama drosme. Ticu, ka iecere tuvākajos gados būvēt koka daudzdzīvokļu īres namus varētu būt starptautiski saistoša un pamācoša arī partneriem Vācijā,” norādīja vēstnieks. Vizītes noslēgumā K.Helts pauda gandarījumu par dienas laikā redzēto un izteica vēlmi iesaistīties Valmieras novada un Vācijas attiecību stiprināšanā nākotnē arī pēc administratīvi teritoriālās reformas stāšanās spēkā.

Valmieru un apkārtējos novadus ar Gīterslo apriņķi Vācijā jau vairāk nekā 29 gadus vieno cieša sadarbība pārvaldē, izglītībā, kultūrā, sportā, sociālā darba un citos jautājumos.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs tumsā lietojat atstarotāju vai atstarojošu apģērbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valsts augu aizsardzības dienests (reģ.nr. 90000042982) izsludina konkursu uz vakanto ierēdņu amatu Vidzemes reģionālās nodaļas vecākais inspektors Prasības pretendentiem: - atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām - augstākā izglītība lauksaimniecībā, mežsaimniecībā vai bioloģijā - darba pieredze attiecīgajā profesijā vai specialitātē, vēlama lauksaimniecībā - vēlamas zināšanas par augu karantīnas jomu un sēklu kontroles jomu regulējošiem normatīviem aktiem - dokumentu un tekstu sagatavošanas prasmes - autovadītāja apliecība - prasme strādāt ar datoru - spēja pieņemt lēmumus savu pilnvaru robežās un uzņemties atbildību   Galvenie darba uzdevumi: - uzraudzīt un kontrolēt normatīvo aktu izpildi sēklu aprites jomā un fitosanitārās uzraudzības un kontroles jomā - sastādīt pārbaudes aktus - sniegt konsultācijas savas kompetences ietvaros augu karantīnas un sēklu aprites jomā - ņemt augu un augu produktu paraugus - sagatavot darba plānus un pārskatus par savu pienākumu izpildi dienestā noteiktajā kārtībā un termiņos - ikdienas darbs saistīts ar izbraukumiem   Ierēdņa dienesta vieta Valmiera, Mūrmuižas iela 18 Mēnešalga 835 līdz 1090 eiro. Pieteikuma dokumenti iesniedzami Valsts augu aizsardzības dienesta Personāla daļā 20 kalendāro dienu laikā no sludinājuma publicēšanas, Rīgā, Lielvārdes ielā 36, tālr. 67027219 vai e-pasts: personals@vaad.gov.lv Profesija: VECĀKAIS INSPEKTORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Mūrmuižas iela 18, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Lauksaimniecība / Vide Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-12-25 Kontaktpersona: Personāla Daļa Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

ŠĶIEDRAS SAGATAVOTĀJS / -A TAVA DARBA PIEREDZE NAV IZŠĶIROŠA: Citur Latvijā līdzīgu darba pieredzi iegūt nevar, tāpēc visu nepieciešamo darbam mēs iemācīsim. TAVOS IKDIENAS PIENĀKUMOS IETILPS: Operatīvi un kvalitatīvi cirst/griezt šķiedru; Sagatavot kvalitatīvu šķiedru nākamajam ražošanas procesam; Kontrolēt saražotās produkcijas kvalitāti; Regulāri pārbaudīt iekārtu darbību un parametrus; Precīzi uzskaitīt un reģistrēt saražoto produkciju; Veikt iekārtu apkopi un remontdarbus (savas kompetences ietvaros); Sadarbība ar kolēģiem ražošanas mērķu sasniegšanai. TU BŪSI PIEMĒROTS ŠIM DARBAM, JA TEV PIEMĪT: Vēlme mācīties un prasme strādāt komandā; Augsta atbildības sajūta; Labas komunikācijas prasmes; Spēja strādāt fizisku aktīvu darbu; Pozitīva attieksme pret darbu; Prasmes remontdarbu veikšanā; Datorprasmes pamatzināšanu līmenī (datu ievadīšana tabulās); Labu atmiņu un spēju labi iegaumēt detalizētu informāciju un maršrutus. MĒS TEV PIEDĀVĀJAM: Apmaksātu profesionālo apmācību darbavietā; Paredzamu maiņu grafiku, kas zināms visam gadam (darbs 12 h maiņās - 06:00-18:00); Atalgojumu sākot no 1000-1300 EUR pirms nodokļu nomaksas; Attīstību un karjeras izaugsmes iespējas; Veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem un labumu grozu atbilstoši koplīgumam; Darbu stabilā ražošanas uzņēmumā ar 58 gadu pieredzi. Darbavietas adrese: Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras novads. CV* ar norādi ŠĶIEDRAS SAGATAVOTĀJS / -A sūti uz e-pastu adresi darbs@valmiera-glass.com. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu. *Piesakoties darbā, es piekrītu, ka mani personas dati tiks izmantoti darba atlases vajadzībām. Profesija: IZEJVIELU SAGATAVOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-01-07 Kontaktpersona: Ieva Laktiņa

Mūsu partneri