Valmieras Ziņas

Dambretes skolas “Domātprieks” sacensībās 4 kausi valmieriešiem

Lasīšanas laiks: < 1 min

17 dambretisti no Valmieras Viestura vidusskolas un Valmieras Pārgaujas sākumskolas piedalījās Rīgas dambretes skolas “Domātprieks” mācību gada noslēguma sacensībās. Uz mērošanos gudrībā bija ieradušies daudzi U8 un U10 vecuma grupas Latvijas stiprākie dambretisti, jo pēc divām nedēļām notiks Latvijas čempionāts 100 lauciņu dambretē.

U10 grupā 100 lauciņu dambretē izcili rezultāti – uz pjedestāla visi zēni no Valmieras komandas: 1.v. Pēteris Kripans, 2.v. Laimiņš Mastiņš, 3.v. Marks Miks Miķelsons, un viena meitene 2.v. Denija Kemze. Tiem piebiedrojas arī 4.v. Marta Vaļģe un 7.v. Markuss Šteinbergs. Sacensībās rūdījās arī Edvards Tiščenko, Elans Eglītis, Oskars Vecelis, Toms Paulis Kavīte.

U8 grupā spēlēja 64 lauciņu dambreti. Veiksmīgākie valmierieši bija – 6.v. Alise Jaunkalne, 12.v. Melānija Brēde, 12.v. Gustavs Gračevs un 14.v. Raitis Pertakovs. Valmieru pārstāvēja arī Anete Kate Maksima, Gabriels Ļeščovs un Ralfs Deinis.

Papildus informācija www.prataspeles.1w.lv .

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri