Valmieras Ziņas

Dambretes skolas “Domātprieks” sacensībās 4 kausi valmieriešiem

Lasīšanas laiks: < 1 min

17 dambretisti no Valmieras Viestura vidusskolas un Valmieras Pārgaujas sākumskolas piedalījās Rīgas dambretes skolas “Domātprieks” mācību gada noslēguma sacensībās. Uz mērošanos gudrībā bija ieradušies daudzi U8 un U10 vecuma grupas Latvijas stiprākie dambretisti, jo pēc divām nedēļām notiks Latvijas čempionāts 100 lauciņu dambretē.

U10 grupā 100 lauciņu dambretē izcili rezultāti – uz pjedestāla visi zēni no Valmieras komandas: 1.v. Pēteris Kripans, 2.v. Laimiņš Mastiņš, 3.v. Marks Miks Miķelsons, un viena meitene 2.v. Denija Kemze. Tiem piebiedrojas arī 4.v. Marta Vaļģe un 7.v. Markuss Šteinbergs. Sacensībās rūdījās arī Edvards Tiščenko, Elans Eglītis, Oskars Vecelis, Toms Paulis Kavīte.

U8 grupā spēlēja 64 lauciņu dambreti. Veiksmīgākie valmierieši bija – 6.v. Alise Jaunkalne, 12.v. Melānija Brēde, 12.v. Gustavs Gračevs un 14.v. Raitis Pertakovs. Valmieru pārstāvēja arī Anete Kate Maksima, Gabriels Ļeščovs un Ralfs Deinis.

Papildus informācija www.prataspeles.1w.lv .

(Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto programmētāja amatu uz nenoteiktu laiku (nepilns darba laiks – 20 stundas nedēļā) Prasības pretendentam: augstākā izglītība datorzinībās vai inženierzinātnēs (vai pēdējā kursa students), zināšanas HTML, PHP, CSS, JavaScript, MySQL, par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze tīmekļa sistēmu izstrādē, kā arī pieredze CMS, labas latviešu un angļu valodas zināšanas, augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas prasmes, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, analītiska domāšana, iniciatīva. Galvenie pienākumi: esošo tīmekļa sistēmu uzturēšana un optimizēšana, jaunu tīmekļa sistēmu izstrāde un ieviešana. Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu, sociālās garantijas, izaugsmes iespējas un iespēju iesaistīties projektos, garantētu un regulāru atalgojumu 890,00 EUR pirms nodokļu nomaksas mēnesī Pretendentiem motivācijas vēstuli, dokumentu kopijas, kas apliecina izglītību (vai izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pasta adresi agrita.somase@va.lv vai iesniegt personīgi Valmierā, Cēsu ielā 4, kabinetā Nr.C204 ar norādi „Konkursam uz programmētāja amatu” līdz 2022.gada 26.jūlijam. Par tehniskajiem jautājumiem un darba pienākumiem zvanīt: 29340322 (Jānis Kleinbergs, IT grupas vadītājs) Profesija: PROGRAMMĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-26 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli, izglītības dok. kopijas ( izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pastu Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri