Valmieras Ziņas

Četru novadu šaha turnīrā

Eiropā ļoti populāras sacensības ir «4 Tramplīnu Turneja», kurās piedalās visi pasaules labākie tramplīnlēcēji. Tā kā pie mums ar tramplīniem un sniegu ir, kā ir, tad biedrība «Skudras Spēka Cilts» nolēma organizēt savu četru novadu šaha turnīru sadarbībā ar biedrības «Valmieras pilsētas pensionārs» šaha sekciju. Ir noorganizēts četru posmu čempionāts, kas norisinās četrās vietās – trīs novados un Valmieras pilsētā.

Pirmais posms noritēja Vaidavā – Kocēnu novada atklātais čempionāts. 25. janvārī tikās 10 šahisti, no tiem 4 bija skolu jaunatnes pārstāvji un 6 pieaugušie meistari. Skolēnu konkurencē 1. vietu izcīnīja Aleksandrs Kalniņš (Seda) no Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas, iegūstot 5,5 punktus no 9 iespējamajiem; 2. vietā – Māris Strazdiņš (Limbaži) – 5 p., 3. vietā – Patriks Pazāns (Kocēni) – 2 p., 4. vietā Jānis Ručs (Cēsis) – 0 p. Meistaru grupā pārliecinošu uzvaru izcīnīja reitinga līderis Andris Ručs (Cēsis) ar 9 punktiem no 9 iespējamajiem; 2. vietā – Matīss Mitenieks (Cēsis) – 8 p.; 3. vietā – Gundars Bondars (Valga) – 5 p.

1. februārī notika jau otrais posms, kas tika organizēts Matīšos – Burtnieku novada atklātais čempionāts šahā. Šoreiz 18 dalībnieku konkurencē skolu jaunatnes pārsvars bija nospiedošs. Spēlēja 12 skolēni un 6 pieaugušie. Skolēnu grupā tas pats čempions – Aleksandrs Kalniņš (Seda) – 4,5 punkti no 7 iespējamajiem; 2. vietā – Mārcis Lapiņš (Valmiera) – 4 p.; 3. vietā – Elza Puķīte (Limbaži) – 4 p. Arī meistaru klasē tas pats čempions – Andris Ručs (Cēsis). Viņš ieguva 6 punktus no 7 iespējamajiem. 2. vietā – Ansis Vidriķis (Valmiera) – 6 p.; 3. vietā – Viktors Markuss (Valmiera) – 4,5 p.

Visi laureāti saņēma skaistus diplomus un piemiņas balvas, par kurām organizatori saka paldies Ilvaram Bundzim (Oakland), Zinātnes centram «Ahhaa», SIA «Skudra Pluss», Z/S «Kaņepītes». Tāpat liels paldies arī Kocēnu novada un Burtnieku novada pašvaldībām par brīnišķīgajām telpām un iesaisti šaha čempionāta posmu popularizēšanā. Liels paldies arī biedrības «Skudras Spēka Cilts» valdes loceklim Jurim Ošiņam un Elīnai Kristiņai par ieguldīto darbu šo sacensību nodibināšanā. Šīs sacensības, ko jūs organizējat, būs stimuls bērniem trenēties.

Visi interesenti gaidīti uz trešo posmu, kas noritēs 8. februārī plkst. 11 Brenguļu sākumskolā, un noslēdzošo posmu – Vidzemes Augstskolā 22. februārī.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Plainstream” ir Latvijas uzņēmums, kas sniedz zvanu centra pakalpojumus Latvijā pazīstamākajiem zīmoliem, veicinot to biznesa attīstību. Tomēr vienkāršiem vārdiem sakot – mūsu darbs ir izcili apkalpot klientus telefoniski. Pievienojies mūsu komandai kā ZVANU CENTRA OPERATORS Mēs tev uzticēsim: Konsultēt klientus par uzņēmuma pakalpojumiem jeb ar prieku atbildēt uz klienta telefona zvaniem par tiem aktuāliem jautājumiem; Kā arī sniegt rakstiskas atbildes klientiem uz viņa iesūtītajiem jautājumiem e-pastā No Tevis sagaidām: Prieku darboties kopā ar klientiem, jo tā būs neatņemama tavas ikdienas sastāvdaļa; Spēja plūstoši runāt latviešu un krievu valodā, vēlama arī angļu valoda; Loģiskā domāšana, fleksibilitāte; Motivāciju mācīties, apgūt jaunas prasmes; Labas iemaņas darbā ar datoru. Tev piedāvāsim: Stabilu darbu profesionālā un draudzīgā kolektīvā; Apmaksātas apmācības un iespēju attīstīt savas prasmes; Maiņu darba laiku - maiņas garums 8,5 stundas (maiņas arī arpus standarta "ofisa" darba laika); Paveiktajam atbilstošu atalgojumu; un citiem labumiem (kopīgiem pasākumiem, izaugsmes iespējas, utt.). Ja esi meklētā persona, gaidīsim tavu CV ar norādi “Zvanu centra operators Valmierā” uz e-pastu cv@plainstream.lv vai vari pieteikties šeit: https://www.plainstream.lv/pieteikties/ Tomēr papildus jautājumos - gaidām arī tavu zvanu: 20114066. Profesija: Zvanu centru OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ausekļa iela 32, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-05-31 Kontaktpersona: CV ar norādi “Zvanu centra operators Valmierā” sūtīt uz cv@plainstream.lv, 20114066 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Galvenie amata pamatpienākumi:  Rūpēties par izglītojamo drošību; Darba organizēšana un plānošana; Bērnu veselības stāvokļa novērtēšana; Bērnu profilaktisko pasākumu organizēšana un veikšana; Higiēnas prasību izpildes kontrole; Bērnu ēdināšanas uzraudzība sadarbībā ar ēdināšanas pakalpojuma sniedzēju; Infekcijas kontroles nodrošināšana; Profilaktiski izglītojošais darbs; Darba dokumentēšana; Uzņemties atbildību par sava darba kvalitāti; Profesionālās kvalifikācijas uzturēšana. Amata veikšanai nepieciešamā izglītība, kompetences un prasmes: Augstākā izglītība atbilstoši amata pienākumiem, papildus reģistrētas ārstniecības personas statuss. Darba pieredze ne mazāk kā 3 gadi, kā arī profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvajiem aktiem par profesionālo pilnveidi; Spēja strādāt droši, akurāti un efektīvi; Spēja strādāt paaugstinātas spriedzes apstākļos; Spēja novērst problēmas un nodrošināt drošību; Valsts valodas prasme normatīvajos aktos noteiktajā līmenī. Motivētu pieteikuma vēstuli, izglītību apliecinošu dokumentu kopijas un CV jāiesniedz līdz 29.05.2020. Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādē (Parka iela 14, Mazsalacā, Mazsalacas novadā, LV-4215) vai elektroniski pirmsskola@mazsalaca.edu.lv . Papildus informācija: tālr. 27871920 (pirmsskolas vadītāja Saiva Liepa). Profesija: BĒRNU MĀSA Darba vietas adrese: LATVIJA, Parka iela 14, Mazsalaca, Mazsalacas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-05-29 Kontaktpersona: Piet.vēst., izgl.apliec.dok.kopijas un CV sūtīt uz pirmsskola@mazsalaca.edu.lv, t. 27871920.

Mūsu partneri