Valmieras Ziņas

Cēsīs glābēji no koka noceļ kaķi

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajās brīvdienās, sestdien, glābēji Ventspilī palīdzēja apmēram 16 gadus vecai meitenei, kura atrakciju parkā karājās katapultas gumijā apmēram piecu metru augstumā, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Meitene tika atbrīvota un nodota Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Glābēji palīdzēja arī vairākiem dzīvniekiem – sestdien Cēsīs un Ogrē no koka nocelti kaķi, Jelgavā atbrīvots vieglās automašīnas motortelpā iesprūdis kaķis, Talsu novadā dzīvojamajā mājā notverta čūska, kura tika palaista brīvībā, bet Rīgā no koka nocelts kaķis.

Savukārt sestdienas vakarā ap plkst.23 VUGD darbinieki Dagdas novadā palīdzēja apmēram 79 gadus vecam vīrietim, kurš bija apmaldījies mežā. Izmantojot skaņas un gaismas signālus, vīrietim norādīta izeja no meža un viņš tika atrasts.

Tāpat atbrīvots dzīvojamās mājas ventilācijas šahtā iesprūdis putns, gulbim no knābja izvilkts metāla āķis un atbrīvots aiz dzīvokļa sienas ielīdis kaķis, savukārt svētdien Rēzeknē no viena metra dziļas bedres izcelts ezis un Jelgavā no divus metrus dziļas bedres izvilkts vārnas mazulis. Rīgā kaķis nocelts no koka atbrīvots zem kāpnēm iesprūdis kaķis, bet Ventspilī kaķis atbrīvots no vieglās automašīnas motortelpas. Tāpat Ventspilī no ēkas dekoratīvajiem paneļiem atbrīvota vārna.

Aizvadītajās brīvdienās, no 2.jūlija plkst.6.30 līdz 4.jūlija plkst.6.30, saņēma 108 izsaukumus – 37 uz ugunsgrēku dzēšanu un 61 uz glābšanas darbiem, bet 10 no izsaukumiem bija maldinājumi.

Aktuālais jautājums

Kā vērtē Valmieras apzaļumošanu, puķu dobes, rotācijas apļu stādījumus vasaras sezonā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

3D Cinema aicina savam kolektīvam pievienoties jaunu kolēģi uz pastāvīgu darbu APKALPOŠANAS SPECIĀLISTU/-I Darba pienākumi: • Kvalitatīva, uz klientu vērsta apkalpošana; • Pozitīva uzņēmuma tēla veidošana; • Tīrības un kārtības uzturēšana apkalpošanas zonā; • Preču izvietošana un darbs ar kases uzskaites sistēmu; • Aktīva kinoteātra produktu pārdošana; • Proaktīva informācijas sniegšana par filmām un pozitīvu izjūtu veicināšana katram kinoteātra apmeklētājam. Prasības kandidātiem (-ēm): • Iepriekšēja pieredze darbā ar kases aparātu vismaz 2 gadi; • Pozitīvisms un laipna attieksme pret klientiem; • Vēlme un prasme strādāt komandā; • Vēlme attīstīties un mācīties; • Labas latviešu valodas zināšanas. Mēs piedāvājam: • Elastīgu darba grafiku; • Interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu; • Motivējošu bonusu sistēmu; • Iespēju apmeklēt pirmizrādes un citus pasākumus; • Iespēju saņemt darbinieku atlaides un bonusus par veiksmīgiem personīgajiem sasniegumiem; • Sociālās garantijas. Tava darba alga no 5.00 EUR/h + virsstundas, naktsstundas un piemaksas. Ja jūti sevi kā daļu no kinoteātra “Gaisma” / 3D Cinema komandas, aicinām sūtīt savu CV un pieteikuma vēstuli līdz 2026. gada 07.augustam uz e-pasta adresi: info@3dcinema.lv Tālrunis informācijai: 64222641. Sazināsimies ar kandidātiem (-ēm), kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Profesija: KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-08-07

Mūsu partneri